Jump to content
Dogomania

6 Pekińczyków uratowanych przez Kaludus-zaprasza


oktawia6

Recommended Posts

[quote name='Klaudus__'][I]Nie dość,że mokra to jeszcze wystraszona (widać po minie i oczkach :eviltong: ) Nie bardzo się Jej podoba kąpanie :evil_lol:[/I][/quote]

Czika to robi minę : No wiesz , ja cię tak kocham ,a ty mnie męczysz " No , ale niestety kąpieli odpuścić nie można
Jkaim szamponem myjesz lewki ?

Link to comment
Share on other sites

[I]Hmm... No właśnie - dobre pytanie...
Ja "piorę" moje siersciuchy w hypoalergicznym szamponie,bo skóra mojego Czarka dziwnie reaguje na kąpiele... Wet stwierdził,że to uczulenie na wodę,ale ja mam wątpliwości co do tej tezy... Pisząc,że dziwnie reaguje na skórę miałam na myśli,że "wydaje nieprzyjemny zapach"...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Hmm... No właśnie - dobre pytanie...[/I]
[I]Ja "piorę" moje siersciuchy w hypoalergicznym szamponie,bo skóra mojego Czarka dziwnie reaguje na kąpiele... Wet stwierdził,że to uczulenie na wodę,ale ja mam wątpliwości co do tej tezy... Pisząc,że dziwnie reaguje na skórę miałam na myśli,że "wydaje nieprzyjemny zapach"...[/I][/quote]

Na tym to ja sie nie znam...
Ja myje moją szampone firmy HERY i odżywką do włosa jasnego długiego także tej firmy i jestem zadowolona w przeciwieństwie do Cziki , chodź ona to z każdej kąpieli jest niezadowolona

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[CENTER][I][COLOR=blue]Klauduś wszystkiego najlepszego z okazji świąt-dla Twoich 6 uratowanych Pekinów i reszty stada, oby przyszły rok był jeszcze lepszy i byś miała radośc z tego co robisz dla psów, życzę Ci z moją gromadą[/COLOR][/I]
[I][COLOR=blue][/COLOR][/I]
[I][IMG]http://www.gifcenter.prv.pl/images/mikolajk.gif[/IMG][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='oktawia6']Pekińczyki ogólnie nie lubią kąpania-tutaj wychodzi ich koci charakter chyba:evil_lol:
u mnie dokładnie to samo;)
Klaudus-tamte stare zdjęcia możesz zrobic skan lub zrobic zdjęcie zdjęciu i wstawic tutaj-chętnie bym je zobaczyła[/QUOTE]

a mój pekin lubi kąpanko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...