Jump to content
Dogomania

PPA w Sopcie


Robull

Recommended Posts

Ostatnio sporo sprzecznych informacji docierało do mnie na temat Pucharu Polski Agility 2004 w Sopocie. Słyszałem m.in., że wystawa przeniosła się na halę i w związku z tym zawody zostały odwołane.

Z ostatnich infomacji wynika natomiast, że to nie prawda! Wystawa odbędzie się jak co roku na Torach Wyścigów Konnych :P Zawody agility też maja się odbyć, a zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, ja wielka i laskawa Was oswiece!

Wystawa jest na terenie wyscigow konnych, zmiany zaszly calkiem niedawno, informacja jest pewna, i mozna ja przeczytac na stronie oddzialu sopockiego i gdanskiego.

Zgadza sie, jakis czas temu mowilo sie, ze miejsce wystawy to hala, potwierdzil to sam ZK, ale jak widac wszystko zostalo jeszcze raz przemyslane.

Dodam od siebie, ze na wystawie sie pojawie, i licze, ze bedzie mozliwosc rekreacyjnego biegu przed publicznoscia 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja się cały czas zastanawiam co w takim razie będzie z sędzią na te zawody, bo nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek się zgodził na takie trzymanie w niepewności. No chyba, że jeszcze nawet nikt o tym nie pomyślał... :lol:

Iwona&Kolor&Joga

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaaa no nie chciałam żeby to tak zabrzmiało!!:D

ale trudno!:D

Ogólnie jest tak,że oddział nie za bardzo się interesuje, ponieważ nie ma tam nikogo kto by się znał na agility i wychodzą z założenia że "jak Russ załatwi to niech już będą te zawody" :-?

Prawda jest taka,że w Trójmieście nie ma porządnego toru(znaczy jest u Karin, no ale pewnie wiesz jaka tam jest sytuacja)

Nasz jest wciąż niekompletny :( i na razie nie zapowiada się żeby coś w tym teamcie się zmieniło.

no więc jeśli tor z Wa-wy nie przyjedzie...echhh szkoda gadać, mam nadzieję,że zawody się odbędą :D

Link to comment
Share on other sites

Robull

to ja wiem,ale podobno oni zajmują się cała organizacją Pucharu Polski-zresztą cholera wie

No, nie zupełnie... Zawody w Polsce obecnie może robić praktycznie każdy. Wiadomo, że jeśli chcesz, aby były one oficjalne, to zawsze musisz się dogadać ze Związkiem. Możesz to zrobić, albo bezpośrednio ze swoim macierzystym Oddziałem, albo z GKSP.

W każdym przypadku, to od Ciebie i warunków, na jakich porozumiesz się z Oddziałem lub GKSP zależy m.in. skąd weźmiesz tor.

Inna sytuacja jest natomiast, kiedy to Oddział dogaduje się z GKSP (tak pewnie jest w Sopocie), bo wtedy faktycznie nie jesteś stroną w tym przedsięwzięciu i nie masz kompletnie nic do powiedzenia.

-JA KCEM ZAWODY :D
Ja też, tylko po Płocku i tych zawirowaniach wokół Sopotu... tfu, tfu... bo zapeszę 8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...