Jump to content
Dogomania

NAJMNIEJSZA SUNIA W SCHRONISKU - rudziutka TYCIA -już bezpieczna w NOWYM DOMU!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black]:-o Rybc!a jesteś niesamowita :multi: Działasz jak błyskawica :evil_lol: Troszkę mnie nie było i takie wieści. [/COLOR]

[COLOR=black]A kto będzie wiózł pieski i ile dokładnie brakuje za transport? [/COLOR]

[COLOR=black]Ja mogę zabrać coś jutro z Warszawy do Pisza lub z Pisza do Warszawy 04/08. Nie będzie mnie na dogo, więc w razie czego kontakt tel. Rybc!a, masz mój nr. [/COLOR]

[COLOR=black]W połowie sierpnia jadę też do Sosnowca (k. Katowic). Mogę zabrać w dwie strony :lol:[/COLOR]

PS.
Rybc!a co z tymi szczeniakami, które po wypadku nie są leczone (na stracenie)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Rybc!a, kto wymyślił stawkę 300 zł za 200 km :crazyeye:
Ja jadę niedługo w trasę 100 km i wyliczyłam na paliwo ok. 350zł.[/quote]

Co??? :crazyeye:
Ja za ok. 550 km po drodze expresowej płacę za paliwo niecałe 200 zł.

Jak to wyliczyłaś? Ile pali Twój samochód? 15-20l? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Co??? :crazyeye:
Ja za ok. 550 km po drodze expresowej płacę za paliwo niecałe 200 zł.

Jak to wyliczyłaś? Ile pali Twój samochód? 15-20l? :-)[/quote]

Oczywiście mowa o 1000 km ;)
A poza tym miała to być trasa z Elbląga do Płońska, a więc ok 200 km.
Stąd były moje wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']

[COLOR=black]A kto będzie wiózł pieski i ile dokładnie brakuje za transport? [/COLOR]
PS.
Rybc!a co z tymi szczeniakami, które po wypadku nie są leczone (na stracenie)?[/quote]
Ja jutro zawożę psy. Już czekają na mnie w izolatce . Odbiór : 7:00 rano .


[quote name='EVA2406']
A poza tym miała to być trasa z Elbląga do Płońska, a więc ok 200 km.
Stąd były moje wątpliwości.[/quote]

Inaczej .
Elbląg-Łomianki, Łomianki - Ciemniewo (dom Tyci) , Ciemniewo - Elbląg .
Oddajemy jutro dwa psy .
I liczymy 600 km, jak do Wawy, chociaż będziemy robić kółko i z pewnością km będzie więcej - ale tak się ugadałam.

BRAKUJE 175ZŁ

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że tak późno się o tym dowiedziałam. Pewnie byłaby możliwość przetrzymania go gdzieś do mojego powrotu. A potem do mnie na DT. Ja magłabym go zabrać 05/08. Jeśli jest szansa dla niego, to może coś się uda załatwić przez te parę godzin. Być może GameBoy pomoże. Nie chcę jej jednak pakowac w chore szczeniaki, bo sama ma jeszcze długi do spłacenia. Masz zdjęcia? Czy psiak będzie duży, czy mały? Jaka płeć? Czy są szanse na uratowanie?

Wyślij mi nr. konta. Od jutra nie bedzie mnie na dogo. W razie czego masz mój tel. An1a i GameBoy też mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']On nie jest jeszcze do zabrania, Zulugula..[/quote]


skad i dokad?

potwierdze Wam do wtorku z z weekendem i przewozem Tyci - ale moze rzeczywiscie dobrze byloby zebrac kilka psiakow do przetransportowania na trasie Elblag Plonsk Wawa,:lol:

Link to comment
Share on other sites

Maleńka już w domku :-)
Dzwoniłam do Pani. Jest zachwycona: taka piękna, taka maleńka...

Tycia śpi w ich łóżku na poduszce, rozdaje buziaczki i już jest troszkę szczęśliwsza. Na początku bardzo się bała. Teraz jest już po jedzonku i zaczyna doceniać smak wolności :-)

Angie, wielkie dzięki :-) Transport już został zorganizowany. Tycie można zdjąć z Allegro lub najlepiej zastąpić inną biedą. Ja polecam tego kudłacza z 6 str :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Maleńka już w domku :-)
Dzwoniłam do Pani. Jest zachwycona: taka piękna, taka maleńka...

Tycia śpi w ich łóżku na poduszce, rozdaje buziaczki i już jest troszkę szczęśliwsza. Na początku bardzo się bała. Teraz jest już po jedzonku i zaczyna doceniać smak wolności :-)

Angie, wielkie dzięki :-) Transport już został zorganizowany. Tycie można zdjąć z Allegro lub najlepiej zastąpić inną biedą. Ja polecam tego kudłacza z 6 str :-)[/quote]


pamietam o nim - tylko w pracy mam zablokowane allegro a jak wracam do domu to padam ze zmeczenia - w sobote wrzuce psiaka

jezeli masz jakies malych rozmiarow psiaki to podeslij na PW -zrobie dla nich allego bo mam do maluszkow sentyment...

Link to comment
Share on other sites

Obiecane zdjęcia:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/258/76165b35aa5c12a0.jpg[/IMG][/URL]


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/258/925a311bb1618764.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/81ffd1b19e45e6e3.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/b27f1c3d803ad515.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/258/eea85f2679c44221.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Angie!
Jeśli nie dostałaś konta od hop!, możesz przelać te 40zł na Tosię.
Ja kilka dni temu dostałam 100zł na pieski, którym już nie mam jak pomóc, więc rozdysponuję tymi pieniążkami tak, aby spłacić dług i pomóc jakiejś bidzie.

Jeśli już wpłaciłaś kasę- to oki .
Będę miała najwyżej 100zł w razie w. , na jakąś bidę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Numer konta taty Rybc!i wysłałam Ci 6 sierpnia.[/QUOTE]
Okej, rozumiem, może to jakieś nieporozumienie .
Angie, jeśli nadal nie dokonałaś przelewu na konto mojego taty- proszę, przelej te pieniądze do hop!, na Tosię .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...