Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='asher']
Kiedy ja w życiu się niemowlakiem nie zajmowałam... Nie mam doświadczenia... :roll:[/quote]
Doświadczenie rzecz nabyta, nabyć zawsze możesz ;) niemowlaki to żadna filozofia, nawet zębów nie mają :evilbat:
[quote name='asher']dałabym sobie głowe uciąć[/quote]
Jak mawia moja babcia: [b]"Nigdy nie dawaj sobie nic obciąć!" [/b]
8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Od półtora roku się przymierzam do obciachania Sabinie kudłów na łapach :oops:[/quote][quote name='Katerinas']Pomóc Ci :wink: ?[/quote][quote name='asher'] Serio chcesz pomóc? [/quote]
A chcesz aby Twoja Sabina miała tak samo gustownie postrzępione łapy jak Gaja? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][b]adda[/b], powstrzymuje mnie dokładnie to samo, co ciebie przed szczotkowaniem Trusia - wrodzone lenistwo i żywiołowa niechęc do upierdliwej roboty 8) [/quote] tiaa... U Trusia skończyło się to wygoleniem podwozia 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='Katerinas']
[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora120.jpg[/img][/quote]
A takie pomniki ogrodowe kupuje się tam gdzie krasnale?
[/quote] Nie wiem... bo sklepy z krasnalami omijami szerokim łukiem. :wink:



[quote name='coztego']Ten pies jest kapitalny! :lol: Jakiś fanclub Dorki chyba założę :fadein:[/quote] :lol: Już z Dorką szykujemy zdjęcia z autografami do sprzedaży :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Katerinas[/b], Sabina ma duzo mniej kudłów niż Gaja, więc może ci rowniej wyjdzie? :stupid:

[quote name='coztego']niemowlaki to żadna filozofia, nawet zębów nie mają :evilbat: [/quote]

Ale mają inne dziwne rzeczy i trzeba wykonywac przy nich różne skomplikowane czynnośc na których kompletnie się nie znam 8) Nie sądze, żeby Katerinas chciała, żeby jej Dzidek był moim dzidkiem doświadczalnym 8)
Widzicie więc, że czasem brak doświadczenia bardzo się przydaje i można się dzieki niemu wykpić z różnych kłopotliwych sytuacji :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Jakie? :o[/quote]

Śpioszki, czapeczki, pieluszki, smoczki, butelki... O tylu wiem, ale ponieważ nie mam doświadczenia, przypuszczam, że takich dziwnych rzeczy jest o wiele więcej, tylko ja nie mam o nich pojęcia... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='PIKA']Eeee w tym stadium to juz z zębami krucho :lol:[/quote]
A to jest jakaś zależność? :o[/quote]

No a nie? :o

A popukaj się kilka razy dziennie przez parę lat butelką po zębach to zobaczysz jak se klawiature poobijasz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']A popukaj się kilka razy dziennie przez parę lat butelką po zębach to zobaczysz jak se klawiature poobijasz :lol:[/quote] Mam czekać na wyniki parę lat? :o Ja niecierpliwam :roll: Pokaż mi kogoś, kto już stukał o zęby przez te parę lat 8)

Link to comment
Share on other sites

Szukacie bezzębnych i bezwątrobianych? Można chyba takowych znaleźć w Izabelinie. Czasami przesiadują w lasku naprzeciw Gminy :roll: Potem po libacjach, wędrują pewnikiem do domu, wzdłuż naszej posesji... i mają ze sobą małego psiaka, który podlatuje pod nasze ogrodzenie i do furii doprowadza nasze psy :roll: :evil: Naprawdę kiedyś wypuszczę Sabę :evil: Bo oczywiście rozmowa z tymi ludkami nie ma kompletnie sensu :roll:

A wogóle to proszę mi tu Galerii Dorki, Gajki i Sabci jakimiś dziwnymi rozważaniami nie zaśmiecać :evilbat: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...