Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Katerinas'][img]http://www.katerinas.neostrada.pl/gaja072.jpg[/img][/quote]


tiaaa... bardzo przypomina fryzurę mojego TZ... jak go osobiście wystrzygłam :-? ale więcej nie chciał mnie zatrudnić ... zupełnie nie pojmuję dlaczego :stupid: mnie sie podoba.... :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='adda']Krzywo, ale mało :D[/quote]
Krzywo ? :o to skromnie powiedziane :lol:
Te łapy to chyba były ciete po tym nowym piwie "dog of the fog" czy jakos tak :lol:[/quote]
[b]Pika[/b] - Pudło ... Ja cięłam, nie Marek. Ja zawsze tnę Gajkę. A gwoli przypomnienia: Marek pił "Dog in the fog", ja jestem abstynentką (z przymusu) od 11 miesięcy :roll:
Obiecuję Ci, że następnym razem jak będziemy się z Gajką wybierać na wystawę po medale, to przytnę ją równiej... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']tiaaa... bardzo przypomina fryzurę mojego TZ... jak go osobiście wystrzygłam :-? ale więcej nie chciał mnie zatrudnić ... zupełnie nie pojmuję dlaczego :stupid: mnie sie podoba.... :wink: :lol:[/quote] hehehe... dobrze że Gajka nie ma nic do gadania a propos mojego zatrudnienia na etacie fryzjer :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Ja cięłam, nie Marek. Ja zawsze tnę Gajkę. A gwoli przypomnienia: Marek pił "Dog in the fog",[/quote]
Aaaa to wszystko tłumaczy , Ty nie piłas, ale wystarczy, że Ci Marek chuchnął tym "fogiem" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']wystarczy, że Ci Marek chuchnął tym "fogiem" :lol:[/quote]

A propos "foga", jak miał na imię ten, który w 80 dni dookoła świata popylał? Bo sobie nie mogę przypomnieć i jedyne co mi na myśl przychodzi, to Mieczysław :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] Ale więcej piachu w domu... :roll:[/quote] Oj, to chyba już żadna różnica :D[/quote] oj wierz mi ... trochę jest...
To ciężko wytłumaczyć... :hmmmm: Zarośnięta łapa to sterta sierści poza pazurami, walająca się w ziemi w czasie gdy Gajka chodzi. Po przycięciu nie ma tego.
A wogóle co ja Ci będę tłumaczyć... zajrzyj kiedyś to obaczysz :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']To ciężko wytłumaczyć... :hmmmm:[/quote]

Komu, jak komu, ale addzie chyba nie musisz tłumaczyć, jak to jest mieć długowłosego psa :lol:
Mnie zresztą też nie :wink: Od półtora roku się przymierzam do obciachania Sabinie kudłów na łapach :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']A propos "foga", jak miał na imię ten, który w 80 dni dookoła świata popylał? Bo sobie nie mogę przypomnieć i jedyne co mi na myśl przychodzi, to Mieczysław :wink:[/quote] No i zajęłaś mnie tym Mieczysławem i koniec, nie przypomnę sobie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Komu, jak komu, ale addzie chyba nie musisz tłumaczyć, jak to jest mieć długowłosego psa :lol: [/quote] Ale to troszkę inna sierść... Szczególnie na łapach. U leosi widac palce, zaś u briardów na nieciętej łapie nie. Widzisz tylko furę walającego się i tworzącego tzw. kapeć, futra



[quote name='asher']Mnie zresztą też nie :wink: Od półtora roku się przymierzam do obciachania Sabinie kudłów na łapach :oops:[/quote] Pomóc Ci :wink: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='asher']A propos "foga", jak miał na imię ten, który w 80 dni dookoła świata popylał? Bo sobie nie mogę przypomnieć i jedyne co mi na myśl przychodzi, to Mieczysław :wink:[/quote] No i zajęłaś mnie tym Mieczysławem i koniec, nie przypomnę sobie :lol:[/quote]
Dobrze gadacie :lol:
Facet się nazywał Phileas Fogg :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='asher']A propos "foga", jak miał na imię ten, który w 80 dni dookoła świata popylał? Bo sobie nie mogę przypomnieć i jedyne co mi na myśl przychodzi, to Mieczysław :wink:[/quote] No i zajęłaś mnie tym Mieczysławem i koniec, nie przypomnę sobie :lol:[/quote]

Fileas Fogg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='adda'][quote name='asher']A propos "foga", jak miał na imię ten, który w 80 dni dookoła świata popylał? Bo sobie nie mogę przypomnieć i jedyne co mi na myśl przychodzi, to Mieczysław :wink:[/quote] No i zajęłaś mnie tym Mieczysławem i koniec, nie przypomnę sobie :lol:[/quote]
Dobrze gadacie :lol:
Facet się nazywał Phileas Fogg :lol:[/quote]

hehe no proszę to ja sobie uprościłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='malawaszka']
hehe no proszę to ja sobie uprościłam :lol:[/quote]
Eeee co? :o[/quote]

bo napisała Fileas :lol:[/quote]
A nie zwróciłam uwagi :lol:

Ale ja to se uprościłam, wpisałam w wyszukiwarke tytuł powieści i skopiowałam imię i nazwisko bohatera :lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak, Fileas! Dzięki! :modla: Wiedziałam, że ma jakieś skomplikowane imię, dałabym sobie głowe uciąć, że na "S" :lol:

[b]adda[/b], powstrzymuje mnie dokładnie to samo, co ciebie przed szczotkowaniem Trusia - wrodzone lenistwo i żywiołowa niechęc do upierdliwej roboty 8)

[b]Katerinas[/b], zakudłacenie Sabiny łap plasuje się tak mniej więcej między leosiem, a briardem :lol: Serio chcesz pomóc? To rozumiem, że mam wysyłac adres na priw? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'] [b]Katerinas[/b], zakudłacenie Sabiny łap plasuje się tak mniej więcej między leosiem, a briardem :lol: Serio chcesz pomóc? To rozumiem, że mam wysyłac adres na priw? 8)[/quote]
Dobła a Ty się w zamian dzieckiem zajmiesz 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...