Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='PIKA'][quote name='adda'][quote name='Katerinas']hehehe... no i zalogował się :lol:[/quote] A obiecałaś :evil:[/quote]
Uuuu teraz to juz Adda na pewno nigdy nie zatrąbi, nawet jak nie będzie berlinga :lol:[/quote] :roflt: :roflt: Będzie opłotkami z Wawy wracać :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skuty']Skuć się to mam dopiero zamiar pifiem DOG IN THE FOG[/quote]

Oooo, własnie! Na śmierć zapomniałam, że mi się butelka w lodówce chłodzi! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/glupek2.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] :roflt: :roflt: Będzie opłotkami z Wawy wracać :wink:[/quote] A tam, śmignę Wam przed domem z porażającą prędkością, aż mi wszelaki piach z bryczki wywieje :evilbat:[/quote] I wreszcie będziesz miała czyste auto :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skuty'][quote name='PIKA']



Ales se nick wybral :lol:[/quote]

se nie wybrałem tylko przylgnoł do mine jakieś 15 lat wstecz


skuty[/quote]
:o a czemu? :o Po gebie dostawales ciagle, czy jak? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Właśnie zjadłam opakowanie delicji, to działa na sklerozę? :roll:[/quote]

Znaczy sie w jakim sensie? Likwiduje ją, czy wzmaga? Bo jak likwiduje, to chyba musze to zapomniane piwko delicjami przegryźć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='skuty'][quote name='PIKA']
Ales se nick wybral :lol:[/quote]
se nie wybrałem tylko przylgnoł do mine jakieś 15 lat wstecz
skuty[/quote]
:o a czemu? :o Po gebie dostawales ciagle, czy jak? :o[/quote]
Haaaa haaa haaaa haaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Znaczy sie w jakim sensie? Likwiduje ją, czy wzmaga? Bo jak likwiduje, to chyba musze to zapomniane piwko delicjami przegryźć :roll:[/quote] Ma likwidować :roll: A Ty masz na stanie delicje? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='adda']Właśnie zjadłam opakowanie delicji, to działa na sklerozę? :roll:[/quote]

Znaczy sie w jakim sensie? Likwiduje ją, czy wzmaga? Bo jak likwiduje, to chyba musze to zapomniane piwko delicjami przegryźć :roll:[/quote]
Najprędzej wzmaga :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']A Ty masz na stanie delicje? :o[/quote]

A co taka zdziwiona? :o
Ale nie, nie mam. Za to przypadkiem odkryłam w torebce wafelki w czekoladzie. Nie przypominam sobie, żebym je kupowała :o Albo mam TOTALNĄ sklerozę, albo... nie wiem co :roll:

A piwo paskudne [img]http://manu.dogomania.pl/emot/blee.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']A co taka zdziwiona? :o
Ale nie, nie mam. Za to przypadkiem odkryłam w torebce wafelki w czekoladzie. [/quote] Zdziwionam, bo u mnie te rzeczy są przez chwilę i za chwilę już nie ma :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='asher']Za to przypadkiem odkryłam w torebce wafelki w czekoladzie. Nie przypominam sobie, żebym je kupowała :o [/quote] oj... to już niedobrze :wink:[/quote]

Dlaczego? :o Ja tam przyjmuje wersję, że mnie nadprogramowo odwiedził święty Mikołaj. A to bardzo dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Zdziwionam, bo u mnie te rzeczy są przez chwilę i za chwilę już nie ma :roll:[/quote]

U mnie czasem sobie leżą. Na przykład czekolada mleczna - sama nie wiem ile przeleżała w szufladzie z majtkami, ale jak ją jadłam, to wydawała się nieco zleżała :roll: No i oczywiście nie mam pojęcie jak sie tam znalazła :roll: Pewnie też Mikołaj :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Katerinas'][quote name='asher']Za to przypadkiem odkryłam w torebce wafelki w czekoladzie. Nie przypominam sobie, żebym je kupowała :o [/quote] oj... to już niedobrze :wink:[/quote]

Dlaczego? :o Ja tam przyjmuje wersję, że mnie nadprogramowo odwiedził święty Mikołaj. A to bardzo dobrze :D[/quote] A to Ty jeszcze w świętego wierzysz? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='skuty'][quote name='PIKA']



Ales se nick wybral :lol:[/quote]

se nie wybrałem tylko przylgnoł do mine jakieś 15 lat wstecz


skuty[/quote]
:o a czemu? :o Po gebie dostawales ciagle, czy jak? :o[/quote] Ale drastyczne masz skojarzenia :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...