Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Katerinas']U nas sezon kosiarkowy rozpoczęty... mój TZ właśnie szaleje po ogrodzie z warczącą machiną :roll:[/quote] Hi hi, a mój od kilku dni przerzuca ziemię (wiaderkiem, bo taczki niet) z jednego kąta w drugi kąt (coś trzeba robić):D Po czym wczoraj przychodzi i pyta się, czy ma przerzucać :o A ja na to: przerzucaj... przerzucaj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']U nas sezon kosiarkowy rozpoczęty... mój TZ właśnie szaleje po ogrodzie z warczącą machiną :roll:[/quote] Hi hi, a mój od kilku dni przerzuca ziemię (wiaderkiem, bo taczki niet) z jednego kąta w drugi kąt (coś trzeba robić)[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: ... wiaderkiem... no nie mogę :roflt:



[quote name='adda'] Po czym wczoraj przychodzi i pyta się, czy ma przerzucać :o A ja na to: przerzucaj... przerzucaj...[/quote] nie masz serca :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']:roflt: :roflt: :roflt: ... wiaderkiem... no nie mogę :roflt: [/quote] A ile wiaderek już popsuł :roll: W zeszłym roku woził ziemię takim malutkim kontenerem na śmieci (180 l), chyba było mu niewygodnie, albo woli wiaderko :lol: Nie pytałam :-?
[quote] nie masz serca :roflt: :roflt:[/quote] Jak to? Ma się chłop zastać w kościach? :o

Link to comment
Share on other sites

[b] Adda[/b] jestes łokropna :lol:

[quote name='Katerinas'] U nas sezon kosiarkowy rozpoczęty... mój TZ właśnie szaleje po ogrodzie z warczącą machiną :roll:[/quote]
:o a co on kosi? :o Przecież Wy podobno trawy nie macie :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][b] Adda[/b] jestes łokropna :lol:[/quote] Co? :oops:
[quote name='Katerinas'] :o a co on kosi? :o Przecież Wy podobno trawy nie macie :o[/quote] No coś Ty PIKA :o A mój po co ziemię nosi? Oni rabotają, żeby rabotać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Katerinas'] U nas sezon kosiarkowy rozpoczęty... mój TZ właśnie szaleje po ogrodzie z warczącą machiną :roll:[/quote]
:o a co on kosi? :o Przecież Wy podobno trawy nie macie :o[/quote] eee... no trochę jest :D I te trochę jest profesjonalnie cięte :wink:
Poza tym kosiarką super zbiera się koopska 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No nie mogę :lol: Psie gówienka przystrzygacie? To się nazywa zamiłowanie do porządku :lol:
:wink:[/quote] nie przystrzygamy a zbieramy 8) noże w kosiarze nisko nastawione i zbierają prezenta :wink: super sprawa... nie trzeba łazić ze szpadelkiem i wiaderkiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] nie przystrzygamy a zbieramy 8) noże w kosiarze nisko nastawione i zbierają prezenta :wink: super sprawa... nie trzeba łazić ze szpadelkiem i wiaderkiem :wink:[/quote]
A nie, to my z wiaderkiem - ponoć jak się na taką minę wjedzie, to capi :roll: Najgorzej, jak ja zbieram przed koszeniem i coś mi się omsknie i w trakcie koszenia prezencik się napatoczy :P jest wtedy avanti hehehee :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='adda'] W zeszłym roku woził ziemię takim malutkim kontenerem na śmieci (180 l)[/quote]
[img]http://img151.echo.cx/img151/9178/zmianarozmiaru71irydpomagapanu.jpg[/img]
Nie kłamałam :D[/quote] :roflt: :roflt: Ale patenciarz :roflt:
I minę rzeczywiście ma przednią :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']:roflt: :roflt: Ale patenciarz :roflt:[/quote] Postaram się zrobić mu z ukrycia zdjęcia, jak tym wiaderkiem nosi :lol:[/quote] :roflt: biedaczek :roflt:
Pomogłabyś mu, zamiast robić zdjęcia :roflt:
A wogóle to kup mu taczkę na urodziny :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']hehehe... no i zalogował się :lol:[/quote] A obiecałaś :evil:[/quote]
Uuuu teraz to juz Adda na pewno nigdy nie zatrąbi, nawet jak nie będzie berlinga :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...