Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

katik witaj :)

Tak, dwa urwisy cairny :) Ty też masz cairna? :)

Zakochałam się jakiś czas temu w tej rasie. I mam za swoje ;))

Miałam wystawiać, zdobywać medale ;)) ... ale nie mam ręki do trymowania, nie mam chyba drygu do wystaw. Więc Lexi i Legenda na razie na zimę zarastają i są szczęśliwymi rozrabiakami. :))

 

Link to comment
Share on other sites

No jest wesoło. :)) Nie łudzę się, że z wiekem będą poważniejsze. :) To jest właśnie super u nich.

Dorka jak starsza babcia - rządzi i nie daje sobie wejść na głowę ;)

A i czasami bawi się z nimi. Chodź jak zaczynają biegać, to nie daje rady, zatrzymuje się i patrzy na nie, jak na jakieś świruski ;))

 

Link to comment
Share on other sites

U nas w domu rządzi najstarszy kocur i tylko przed nim Magia czyje respekt. Mnie się bardzo podoba to ich pozytywne nastawienie do świata. Nawet niepowodzenia - kilka razy poturbowały ją duże zaprzyjaźnione psy nie wpłynęły na nią negatywnie. Moje kary i nerwy też nie zmniejszają jej zadowolenia z siebie. :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, katik napisał:

U nas w domu rządzi najstarszy kocur i tylko przed nim Magia czyje respekt. Mnie się bardzo podoba to ich pozytywne nastawienie do świata. Nawet niepowodzenia - kilka razy poturbowały ją duże zaprzyjaźnione psy nie wpłynęły na nią negatywnie. Moje kary i nerwy też nie zmniejszają jej zadowolenia z siebie. :)

Racja - niepowodzenia nie zmieniają ich pozytywnego nastawienia do świata :)

Nasza Lexi to śmieję się, że jest jak Spongebob Kanciastoporty (jeśli znasz) :))

Legenda jest nieco spokojniejsza. Czasami patrzy na Lexi i zdaje się pytać: "co Ty świruska wyprawiasz?" ... po czym sama zaczyna świrować ;))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2016 o 20:43, Katerinas napisał:

Nasza Lexi to śmieję się, że jest jak Spongebob Kanciastoporty (jeśli znasz) :))

Legenda jest nieco spokojniejsza. Czasami patrzy na Lexi i zdaje się pytać: "co Ty świruska wyprawiasz?" ... po czym sama zaczyna świrować ;))

Nie znam :)

Znam te szaleństwa. Magia mając rok była w psim hotelu (domowym) i tam mieszkała z foksterierem. On niewiele starszy nie nadążał za rozbrykaną Magią. :) Moje koty czasem nie wiedzą, gdzie mają się chować, żeby Magia ich nie dopadła, bo nawet na stołach i meblach nie są bezpieczne. A przecież Magia to już starsza pani. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No czas leci...

Mój kochany szkrab Michał w marcu skończy 12 lat. A Dora jest rok starsza od niego więc 13 lat. Staruszka :) Ale radzi sobie super. Nawet czasami bawi się ze szczurkami. Wprawdzie w nieco wolniejszym tempie, ale się bawi ;)

Czyli moja galeria ma 13 lat. .... rany :o

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...