Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Łooo matko!!! :lol: Aż załuję, że wczesniej poszlam spac....teraz umieram ze smiechu!! Wariatki...

Skuty witamy, witamy....hihi..jakis cenzor sie przyda..(oby tylko mój na ten genialny pomysl nie wpadl... :roll: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='malawaszka']odkryła przyjemność z "posiadania" piasku w gaciach :lol:[/quote]
Ja tam wole czekoladę :roll:[/quote] [b]Asher[/b], czekoladę w gaciach? :o Nie rozpuszcza Ci się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']goopie baby :roflt: obudziłam cały dom i ze śmiechu mi piach z gaci wyleciał i już nie będzie tak fajnie :evilbat:[/quote] Olcia Ci ziarenek papuzich może pożyczyć, podobno świetnie uwierają, będziesz zachwycona :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka']goopie baby :roflt: obudziłam cały dom i ze śmiechu mi piach z gaci wyleciał i już nie będzie tak fajnie :evilbat:[/quote] Olcia Ci ziarenek papuzich może pożyczyć, podobno świetnie uwierają, będziesz zachwycona :evilbat:[/quote] .... ja mogę dołożyć papuzich piórek :wink: świetnie łaskoczą :wink:

Link to comment
Share on other sites

Koniec offowania :evilbat: Tera bedo fotosy :wink:


Panowie od wodociągu musieli nam troszkę rozebrać płyty chodnikowe. Ale nim Marek je poukładał, to te diablice już wykopały dół :evil:

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/doly1.jpg[/img]

Saba, z nosem umorusanym piachem, ucieka z miejsca zbrodni...

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/doly2.jpg[/img]

Gaja myśli ... uciekać czy nie? :lol: będą się złościć czy nie? :lol:
Ale kolor łapek mówi sam za siebie - winna :evilbat:

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/doly4.jpg[/img]

Dora nic sobie z tego nie robi :roll: :lol: Uwaliła się w świeżo wykopanej, mokrej ziemi i jest szczęśliwa :roll: :lol:

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/doly3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']... troszkę tak... ale ciiiii :wink:[/quote] Najpierw chłopa do kompa dopuściła, a teraz ciii... :evilbat:[/quote] Nie musiałam dopuszczać :evilbat: Sam się dopuścił :evilbat:
Ja na jednym on na drugim :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='malawaszka']odkryła przyjemność z "posiadania" piasku w gaciach :lol:[/quote]

Ja tam wole czekoladę :roll:[/quote]
:o czekolada w gaciach? :o do kibla nie zdązyłaś? :oops:

[quote name='malawaszka'][quote name='asher'][quote name='malawaszka']odkryła przyjemność z "posiadania" piasku w gaciach :lol:[/quote]

Ja tam wole czekoladę :roll:[/quote]

szkoda zębów :lol:[/quote]
łomatko :o zęby w tyłku? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'] :o czekolada w gaciach? :o do kibla nie zdązyłaś? :oops:[/quote]

Raz. Jako dziecko :oops: Ale zapewniam, że nie czekolada w gaciach wtedy była :oops:

[quote name='PIKA']łomatko :o zęby w tyłku? :o[/quote]

W jakim sensie? Zębaty odbyt, czy mniej lub bardziej delikatna pieszczota? Bo to drugie - czemu nie? 8)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O rety! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja tu przychodzę zdjęcia oglądać taaakie rzeczy.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='PIKA'] :o czekolada w gaciach? :o do kibla nie zdązyłaś? :oops:[/quote]
Raz. Jako dziecko :oops: Ale zapewniam, że nie czekolada w gaciach wtedy była :oops: [/quote] Próbowałaś :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...