Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='adda']Lepiej, lepiej, zresztą podobno drzewa się przycina i nic im się nie dzieje, nawet to dla nich lepiej :roll:[/quote]
Ale jak się za bardzo przytnie, to nie ma czasem z czego za bardzo odrastać. Wiem to po mojej róży, o czym dziś u siebie pisałam. Jak zostanie kikut, to doopa zbita :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']adda ze wszystkimi roslinami jest tak ze jesli przytniesz wierzcholek to zaczna sie lepiej rozrastac na boki - z drzewami pewnie tak samo...[/quote] Sprawdzę to na swoich wrzosach, które przycięłam jakiś czas temu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z wczoraj :D

Każda sukałka dostała smakołyk z serii "cudnie pachnących" - ogon (chyba cielęcy :hmmmm: )

Gajka schowała się w krzaczkach :D

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/gaja066.jpg[/img]

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/gaja067.jpg[/img]

Dorka je jak arystokratka :D Powoli, dostojnie ... delektuje się :D

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora117.jpg[/img]

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora118.jpg[/img]

Saba ... :roll: Nim do niej doszłam, to z ogona został kikucik... Ona pochłania takie rzeczy :lol: Oczywiście nie chciała pozować :roll: Myślała pewnie, że jej zabiorę smakołyk...

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/saba045.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']No nareszcie zobaczyłam chociaż jedno oko Gajki :D
[/quote] hehehe... następnym razem zrobię zdjęcie oczków Gajki - specjalnie dla Ciebie :wink: :lol:



[quote name='adda']To każda w inną stroną zwiewa ze smakołykiem?[/quote] No maaa... jasne :D Jeszcze się oglądają na siebie, gdzie która idzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']hehehe... następnym razem zrobię zdjęcie oczków Gajki - specjalnie dla Ciebie :wink: :lol:[/quote] Czekam 8)
[quote] No maaa... jasne :D Jeszcze się oglądają na siebie, gdzie która idzie :lol:[/quote] U mnie też śmiesznie pryskają w różne strony, ale się na siebie oglądają :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Saba ... :roll: Nim do niej doszłam, to z ogona został kikucik... Ona pochłania takie rzeczy :lol: ...[/quote]
Może następnym razem zacznij robić takie zdjęcia od niej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Katerinas'] Saba ... :roll: Nim do niej doszłam, to z ogona został kikucik... Ona pochłania takie rzeczy :lol: ...[/quote]
Może następnym razem zacznij robić takie zdjęcia od niej :lol:[/quote] :lol: Tyż racja :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] ale wolę kanalizację niż wodociągi :roll:[/quote] No to już wiem. Gmina dostała kupę kasy z unii. Kanalizacja będzie u nas robiona latem. Być może pchną ją dalej czyli do Ciebie [b]adda[/b]. A chcesz znać koszt? ... Trzymaj się krzesełka - za przyłączenie się trzeba zapłacić 3000 zeta :o :-? :roll: Jeszcze więcej niż wodociąg :roll:

Idę zrobić podkop pod bank :roll: Kto idzie ze mną? :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']No to już wiem. Gmina dostała kupę kasy z unii. Kanalizacja będzie u nas robiona latem. Być może pchną ją dalej czyli do Ciebie [b]adda[/b].[/quote] Huraaaa!!! :klacz: To mi przypomniało, że miałam szambo zamówić :roll:
[quote] A chcesz znać koszt? ... Trzymaj się krzesełka - za przyłączenie się trzeba zapłacić 3000 zeta :o :-? :roll: Jeszcze więcej niż wodociąg :roll:[/quote] Trudno :( Zaczynam zbierać kaskę 8)
[quote]Idę zrobić podkop pod bank :roll: Kto idzie ze mną? :-?[/quote] Ja chwilowo nie mogę, ale weź i dla mnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']No to już wiem. Gmina dostała kupę kasy z unii. Kanalizacja będzie u nas robiona latem. Być może pchną ją dalej czyli do Ciebie [b]adda[/b].[/quote] Huraaaa!!! :klacz: To mi przypomniało, że miałam szambo zamówić :roll: [/quote] Ale pamiętaj, że to jest - [b]być może[/b]. Kto wie na ile starczy tej unijnej kasy... :roll:



[quote name='adda'][quote]Idę zrobić podkop pod bank :roll: Kto idzie ze mną? :-?[/quote] Ja chwilowo nie mogę, ale weź i dla mnie :D[/quote] hehehe ... cfaniara 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Ale pamiętaj, że to jest - [b]być może[/b]. Kto wie na ile starczy tej unijnej kasy... :roll:[/quote] Dla mnie nie starczy? Dla mnie? :lol: A w ogóle to ja nie wiem, czy już nie robią :-? Za kościołem, przy ul. Sarenki trwają siakieś wykopy i stoją takie duże betonowe kręgi :-? I w ogóle to cosik słyszałam że kanalizacja to ma iść od strony Mariewa :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas']Ale pamiętaj, że to jest - [b]być może[/b]. Kto wie na ile starczy tej unijnej kasy... :roll:[/quote] Dla mnie nie starczy? Dla mnie? :lol: A w ogóle to ja nie wiem, czy już nie robią :-? Za kościołem, przy ul. Sarenki trwają siakieś wykopy i stoją takie duże betonowe kręgi :-? I w ogóle to cosik słyszałam że kanalizacja to ma iść od strony Mariewa :-?[/quote] aaaa.... to może oni na dwa fronty robią? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] aaaa.... to może oni na dwa fronty robią? :hmmmm:[/quote] Może :hmmmm: Dobrze by było, to bliziutko mnie :kciuki:
Jakoś tak wstydzę się zatrzymać i spytać: a panowie to co tutaj robią? :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...