Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

myślisz, że będzie jeszcze dużo rosła? bo wygląda jakby się już trochę wysmuklała - tak mi się ze zdjęć wydaje - ale co ja tam wiem :roll: :lol:
Naprawdę nie wiem :roll: Ma teraz prawie 4 miesiące. Teoretycznie psy rosną do roku... :o więc nawet nie chcę myśleć... :lol:
:D :D ale dziewczynki brykają :lol: :lol: I niech im tak zostanie :lol: :lol:
Mam nadzieję, że im tak zostanie :lol:
Ale fantastyczne fotki!!!!!!! :D
Dziękujemy :D
Rany...jak ona urosła :o Chwilę jej nie widziałam a tu taka niespodzianka. Ucałujcie ją w pięknego nochala...... :D Pozdrawiam
Ucałuję, ucałuję :D
A ja mam pytanie dlaczego z Sabą się nie bawią ??
Saba jest dużo starsza (ma około 7 lat), dość trudna charakterowo, mało zsocjalizowana, po przejściach. Raczej nie będzie się zabawiać z Gajką i Dorką. Narazie cieszymy się, że pomału akceptuje malucha; przyzwyczaja się, że taki rozbujnik biega po domu.
No dobra :D Ruszam z batalią zdjęć :wink:
Łaaaaa! Zakochałam się juz na amen! Ja ja chce! Bedzie mi kolorystycznie pasowała do mojej trójcy (dwa rudzielce i jedno czarne - jako taki akcent ;-) ) i do dywanu, i do moich włosów, i do kocyka, i do łóżka, i do wykładzin, i do ścian, i do... No ewentualnie Gaję tez mogę przyjąć :roll: - bedzie mi wielkością pasowała do Miry (goldenki), a Dorka do Supła (super mix ;-) ). No dobra Sabę też mogę wziąć - bo kolorystycznie pasuje mi do Kacpra (mała 12-letnia sunia - tez czarna) - widzę, że to też "stateczny dowódca" stada, a moja Kacper mogłaby sobie sama nie poradzić i poczwórnym tajfunem :hmmmm:

Bo, jak już ustaliłysmy, błoto w domu i tak już mam...

To jak? ustalone? :handy:

:lol: :lol: :nono: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saba jest dużo starsza (ma około 7 lat), dość trudna charakterowo, mało zsocjalizowana, po przejściach. Raczej nie będzie się zabawiać z Gajką i Dorką. Narazie cieszymy się, że pomału akceptuje malucha; przyzwyczaja się, że taki rozbujnik biega po domu.

Acha. Dziękuje za odpowiedz a psiaczek jest super takie cudo!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeglądnełam cały topic i muszę przyznać że Dorka wspaniała :angel: :D , miała ogromne szczęście że trafiła do takich super ludzi, tylko jej pozazdrościć takich opiekunów i cioć :D

Świetne fotki :)

Ta klubówka to była jedna wielka paranoja... :-?

Co się stało? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ta klubówka to była jedna wielka paranoja... :-?

Co się stało? :roll:

Napisze tylko tyle, ze fińska Zw. Świata, która przyjechała na ta wystawę dostała podobnie jak Klio bdb... :roll:

Ja się coprawda nie znam :roll: ale z tego co piszesz wynika że sędzia albo był poprostu do bani :flop: <bo chyba Zw. Świata coś znaczy! > albo wręcz przeciwnie, był bardzo wymagający :wink:

ja oczywście gratuluję Klio bo wkońcu bdb to też bardzo dobra ocena :D <a dotego taka sama jak Zw Świata :wink: >

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie tak Was pocichutku podglądam i podziwiam :P .

Kasia, masz wspaniałe psy i odnoszę wrażenie, że do pełnego szczęścia wcześniej brakowało właśnie Dorki :angel: . Teraz jest tak jak być powinno, było pisane i Dorce i Wam. Życzę żeby wszystko całej gromadce szczęśliwie się układało :P .

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie tak Was pocichutku podglądam i podziwiam :P .

Kasia, masz wspaniałe psy i odnoszę wrażenie, że do pełnego szczęścia wcześniej brakowało właśnie Dorki :angel: . Teraz jest tak jak być powinno, było pisane i Dorce i Wam. Życzę żeby wszystko całej gromadce szczęśliwie się układało :P .

Beata&Poświata - dziękuję Ci bardzo, bardzo, za tyle miłych i ciepłych słów :oops: :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

oj... :oops: przepraszam Was bardzo... :oops:

Rzadko ostatnio zaglądam na dogo... życie prywatne mnie trochę przygniotło. :roll:

Nie mam niestety najnowszych zdjęć Dorki. :( Ale zapewniam Was, że rośnie jak na drożdżach. :) Jest już prawie połowa Gajki. Ogon ma strasznie długaśny, prawie do ziemi. I jak się cieszy to zamiata i wali nim po meblach aż huczy. :lol:

Stosunki psie wyglądają tak:

Saba-Dora: Dora podchodzi, podlizuje się. Saba burczy, warczy. Ostatecznie ucieka od namolnego malucha. Raczej unika Dorki. Choć zdarzają się momenty, że wszystkie trzy bawią się razem (bawią się = próbują rozciągnąć, rozerwać na strzępy stary dywanik :lol: ... oczywiście takie zabawy są uskuteczniane tylko na ogrodzie).

Gaja-Dora: Tu jest jedna wielka siostrzana miłość. :D Czasami naprawdę żałuję, że brak mi aparatu w rękach aby to uwiecznić. Mogą jeść razem z miski. Ani Gaja ani Dora nie warkną na siebie nawet gdyby w tej misce leżała sterta surowego mięsa. :D

Rano przy śniadaniu Dora skrupulatnie myje Gajce oczka, potem uszka. Gaja jest wniebowzięta. :D Jak czekają na jedzenie to Gaja waruje z wyciągniętymi przednimi łapami między które zwija się w kłębek Dora. Często leża tak, że Dora zwija się w kłębek przy brzuchu Gajki, między jej łapami. Cudo... po prostu cudo... :D Nie wspomnę o wspólnych zabawach, przewalankach, wspólnym obgryzaniu jednego patyka, wspólnym spaniu w jednej budzie (jak nas nie ma psy są na ogrodzie)... prawie wszystko robią razem. Często Dora przynosi swoje zabawki Gajce pod nos... zupełnie jakby mówiła - pobaw się ze mną. :lol:

Generalnie Dorka to straszna przylepa. Strasznie lgnie do nas, aby się choć trochę przytulić, dać całuska. Jak ją "zrzucam" z wyrka to ma takie oczy, że aż się serce kraje.

Postaram się pstryknąć trochę zdjęć... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O kurde jak ona wyrosła, a miała być mała :lol: jakie te kundelki są nie przewidywalne
... co nie? nigdy nie wiadomo do końca co z takiej małej kuleczki wyrośnie :wink:
Hm.. jesli by tak troszke zarosła to by dużo się od gai nie różniła, bo przy niej to taka chudzina :lol:
Dora przy Gajce to tłuścioszek :lol: Gaja jest chuda jak szczapa :lol: ... i bynajmniej jej nie odchudzam ... tyle, że ma super przemianę materii :) A wygląda potężnie bo ma mase futra :D

Tak dla porównania - mokra Gaja chudzielec

gaja012.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...