Jump to content
Dogomania

Dorka i dwa cairn terriery urwisy - Lexi i Legenda ... a w pamięci na zawsze Gaja (') i Saba (')


Katerinas

Recommended Posts

[quote name='adda'][quote name='asher'] sama nie wiem ile przeleżała w szufladzie z majtkami, [/quote] Lecę swoje gacie oglądać :P[/quote] Ciekawe czy znajdziesz czekoladę, czy piasek ... jak [b]malawaszka[/b].... :wink: Moga być jeszcze kamulce ... czy jak je nazwałaś komodulce? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='asher']Malawaszka znalazła piasek w gaciach? :o Czyich???
[/quote] Swoich :lol: Ale kurka nie pamietam gdzie o tym pisała :hmmmm: Chyba i ja musze coś na sklerozę brać. Ale ja delicji nie wpierniczyłam :wink:



[quote name='asher']I co to są komodulce? Znam mahamaki i bobąki, ale o komodulcach nie słyszałam :hmmmm:[/quote] A to są duże kamienie... według [b]addy[/b] :wink: Czyli kamulce :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Malawaszka znalazła piasek w gaciach? :o Czyich???[/quote] W swoich, nasypała jej Luna, i malawaszka nie mogła wygarnąć tego piachu, bo to łysa polana była. Ale od tej pory malawaszka uwielbia jak ją coś uwiera :roll:
[quote]I co to są komodulce? Znam mahamaki i bobąki, ale o komodulcach nie słyszałam :hmmmm:[/quote] Nie komodulce, tylko [b]kamordole!!![/b] Takie duże kamienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='PIKA'][quote name='skuty'][quote name='PIKA']

Ales se nick wybral :lol:[/quote]

se nie wybrałem tylko przylgnoł do mine jakieś 15 lat wstecz


skuty[/quote]
:o a czemu? :o Po gebie dostawales ciagle, czy jak? :o[/quote] Ale drastyczne masz skojarzenia :o[/quote]jakie drastyczne? :o sie mówi, "skuc komus gębę" :roll:


[quote name='adda'][quote name='asher']Malawaszka znalazła piasek w gaciach? :o Czyich???[/quote] W swoich, nasypała jej Luna,.[/quote]
:hmmmm: to gdzie ona te gacie trzyma, ze jej pies piach na nie sypie? :roll:

[quote name='adda'] malawaszka nie mogła wygarnąć tego piachu, bo to łysa polana była.[/quote].

Malawaszka się "tam" depiluje? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']:hmmmm: to gdzie ona te gacie trzyma, ze jej pies piach na nie sypie? :roll: [/quote] Akurat miała je na doopie :roll:
[quote][quote name='adda'] malawaszka nie mogła wygarnąć tego piachu, bo to łysa polana była.[/quote].
Malawaszka się "tam" depiluje? :oops:[/quote] A to już musisz malawaszki zapytać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='PIKA']:hmmmm: to gdzie ona te gacie trzyma, ze jej pies piach na nie sypie? :roll: [/quote] Akurat miała je na doopie :roll: [/quote]
:hmmmm: chyba musiala zdjąc, bo jakby jej Lunka piachu nasypała? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='PIKA'] :hmmmm: chyba musiala zdjąc, bo jakby jej Lunka piachu nasypała? :o[/quote] Podobno się malawaszka wypinała, tfu... schylała... a Luna kopała i jej nasypała...[/quote]

taaa, jak się wypieła, to musiala wczesniej zdjąc :lol: To kara za sikanie w krzaczorach :roll:
Bo chyba w samych gaciach nie chodzi? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']taaa, jak się wypieła, to musiala wczesniej zdjąc :lol: To kara za sikanie w krzaczorach :roll:[/quote] Tam nie było krzaczorów, jakby były to by malawaszka sobie ten piasek wysypała 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='adda'][quote name='asher']Malawaszka znalazła piasek w gaciach? :o Czyich???[/quote] W swoich, nasypała jej Luna,.[/quote]
:hmmmm: to gdzie ona te gacie trzyma, ze jej pies piach na nie sypie? :roll:

[quote name='adda'] malawaszka nie mogła wygarnąć tego piachu, bo to łysa polana była.[/quote].

Malawaszka się "tam" depiluje? :oops:[/quote]


a Ty nie???? :o :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Tam nie było krzaczorów, jakby były to by malawaszka sobie ten piasek wysypała 8)[/quote]
:o tak publicznie goły tyłek wypinała ? :o

[quote name='malawaszka'] [quote name='PIKA'] Malawaszka się "tam" depiluje? :oops:[/quote]
a Ty nie???? :o :evilbat:[/quote]

ale, żeby zaraz zupelnie na łyso? :o :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='adda'] Tam nie było krzaczorów, jakby były to by malawaszka sobie ten piasek wysypała 8)[/quote]
:o tak publicznie goły tyłek wypinała ? :o
[/quote]

no właśnie nie wypinała publicznie i dlatego odkryła przyjemność z "posiadania" piasku w gaciach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...