Jump to content
Dogomania

Namiary na klatkę dla psa


navy_blue

Recommended Posts

Byłam u nas we Wrocku w Kakadu i:

1. ceny są bardzo wysokie, co zapewne jest między innymi spowodowane lokalizacją sklepu i czynszem jaki muszą zapłacić za tą lokalizację.

2. obsługa mnie "lekko" zdenerowała. Poszłam tam zapytać o klatkę aby prawdopodopodobnie wydac tam ze 400zł (a to chyba nie mało i warto takiego klienta w miarę dobrze potraktowac) a pan mi powiedział że mają w sklepie tylko takie klatki jakie widać, jak go poprosiłam o zmierzenie wysokości to się wykręcił i w końcu nie zmierzył (trochę mu się nie chciało). Po czym powiedział że jak bardzo chce to może się dowiedzieć o takie klatki więc jak chcę to mogę pzryjść za jakiś tydzień to może coś będzie wiedział. Sorry ale mamy XXI wiek i takie info można dla klienta zdobyć trochę szybciej. Mi się nie chciało ani czekać ani zostawiać fury pieniędzy komuś kto potraktował mnie jak intruza i zawracacza głowy.

Zatem gartuluje że udało ci się kupić u ciebie w kakadu klatkę, pewie tam jest deko lepsza obsługa. Mi się aż tak za klatką nie śpieszy. A najlepiej to pojechałabym za takową do czech tyle że nie mam sensownych namiarów na sklep :(

Link to comment
Share on other sites

Centrowet Rzeszów Sp. z o. ul. Wielopolska 161 tel. 0-14 67034 77

39 - 200 Dębica tel/fax. 0-14 681 55 15-16

Zadzwoń tam i zapytaj o klatkę po cenie hurtowej i czy mają jakiegoś przedstawiciela we Wrocławiu

My tak kupilismy klatkę za 50% ceny sklepowej :)

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ten temat już był, ale nie chce mi się szukać.

Ja mam klatki "patentu Staff-ki :wink: :D .

Idziesz do sklepu/hurtowni z "wyposażeniem sklepu" kupujesz kraty - ja kupiłam 178 x 80 cm po ok 50 zł/szt, docinasz jak Ci pasuje i za 100 zł masz 1 dużą albo 2 mniejsze... Bardzo eleganckie - gruby drut obciągniety dość mocnym plastikiem, nawet kolor możesz wybrać :wink: - ja mam białe.

Tu Fufu w klatce bull terrierów (mniejszej) jeszcze w JG...

fufu_kl.jpg

Pozdrawiam

CHI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...