Jump to content
Dogomania

Moja Luna (dog Kanaryjski)


Hanya

Recommended Posts

Tak właśnie wczoraj sobie pomyślałam kiedy zobaczę moja rasę w psach w potrzebie, bo jest jamnik, borzoj, amstaf no i masz Ci los, jest.

Ja jednak bałabym się wziąć takiego psa. Uważam że takie zwierze będzie zagrożeniem dla ludzi w przyszłości. Trzeba naprawdę znaleźć mu bardzo odpowiedzialnych właścicieli.

A tak swoją drogą to przypadkiem nie pochodzi on w hodowli w Wąbrzeźnie? Tak gościu produkuje takie mixy, a suka? Szkoda gadać na kiju żarcie do klatki dostaje, a właściciel się jej boi :o

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Taaaaaaaakkkkkkk a potem się mówi o rasach psów agresywnych, dobreeeee !!!!!!!

Wiesz mnie naprawdę zalewa krew ja coś takiego słucham i że też zawsze takim debilom się udaje i nikt im się do dupy nie dobierze.

A swoją drogą uważam, że naprawdę właściciele tych psów powinni być badani przez psychologa poważnie i tak jak debilowi nie powinno się dawać broni do ręki tak i psa tego typu co DC lub innego np. typu bul.

Jeszcze jedno obserwowałem na wystawie właścicieli FILI znasz z pewnością psychikę tego psa i powiem Ci tak.. Stało sobie dwóch jak kolega Gorzała powiada HODOFCOFFF tej rasy i dyskutowali między sobą jakie to ich psy są zrównoważone dobrze wychowane. Jeden z nich opowidał, jak dużo..., naprawdę dużo pracy kosztowało go ułożenie psa w taki sposób, by zachowywał się tak przyjaźnie jak jego pies obecnie. No dobrze ...... ale dalej... rozmowa rozwijała się już w konkretnym kierunku, jak panowie się troszkę wyluzowali to już po pięciu minutach zaczęli znacznie bardziej szczerze i swobodnie rozmawiać na temat tego jaka to fila potrafi być groźna !!!! :evilbat: i ile to psów potrafi rozszarpać na raz !!! oczywiście nie ta od nich bo teeeee są przecież poukładane – patrz wyżej ;-)... podawali też przykłady hodowli w których to są te niezrównoważone FILE, opowiedziano nawet taką fajną anegdotkę w formie rozrywki, że w jednej takiej hodowli to te niedobre FILE rozszarpały teścia jednego z hodowców. Potem zaczęli się licytować która z tych ich FILI jest sprawniejsza ;-)) jeden gadał, że na jego FILE rzucił się kiedyś PIT (no bo jego fila to przecież się nie rzuca - zrozumiałe) wróćmy do tematu rzucił się taki niezrównoważony, źle wychowany PIT i coooo no jego fila sobie poradziła, jak go złapała w pół to tylko krew się lała, na to drugi wyciągnął jeszcze lepszą i bardziej krwawą historię kiedy to (rzecz zrozumiała) jego FILE zaatakował równie niedobry pies no i oczywiście FILA mu dała nauczkę ledwie biedak uszedł z życiem - po co zaczynał rzecz zrozumiała się rozumie samo przez się.

No i dalej a jak te ich psy zrównoważone FILE rzecz zrozumiała ????? Ano FILE siedziały sobie pozapinane na kolczatkach oczywiście w bezpiecznej odległości , patrzyły się sobie prosto w oczy i BUCZAŁY nie szczekały nie warczały POROSTU BUCZAŁY jak rozgrzany do czerwoności piec jeśli wiesz co mam na myśli.

I tu moi PANOWIE DEBILE !!!! Pyatnie do Was, może przypadkiem któryś trafi na tą stonkę, czye Wy się IDJOCI słyszycie ??? czy wy choć raz pomyśleliście o czym Wy GADACIE !!!! , oczywiście jak widać mają tą bardziej przystępną oficjalną wersję wypowiedzi z pewnością nauczyli się tego przez lata ale wystarczy tylko się troszkę zaprzyjaźnić czy OSWOIĆ DEBILI to bardziej odpowiednie słowo i wychodzi szydło z worka !!!! Wdać, że albo DEBILE byli bici przez kolegów w piaskownicy i szukają psa wtóry powetuje ich bul , albo porostu są debilami genetycznie zmanierowanymi jak ich FILE. Podobne zachowania można dostrzec u NIEKTÓRYCH właścicieli Amstafów czy innych psów które zaznaczam - można wychować na agresywne.

Teraz , żeby jeszcze nie zostało wrażenie, że FILA to pies dla DEBILI to powiem, że na tej samej wystawie była dziewczyna która miała także FILE i stała z koleżanką i rozmawiała z nią dziewczyny były jak zajęte, w sumie nie wiem czym bo stały i chichrały się nieustannie nie zwracały w ogóle uwagi na psa zaznaczam FILE który rzucał się na wszystkie przechodzące DZIECI zaznaczam DUŻY DOROSŁY kilkuletni PIES rzucał się na dzieci żeby je lizać i się z nimi bawić i nie było tu mowy o ŻADNYM zagrożeniu ze czego w 100% zdawała sobie sprawę rozbawiona właścicielka która ani przez moment nie pomyślała o tym żeby wspominać o tym jaka to FILA potrafi być groźna, bo miła inne rzekł bym bardziej przyziemne ale jakże bezpretensjonalne zajęcie.

POZDRAWIAM wszystkich WŁAŚCICIELI-DEBILI jakże zrównoważonych i ułożonych FILI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...