Jump to content
Dogomania

ROYAL CANIN - KLUB


seska

Recommended Posts

Namiary na klub znajdziesz na stronie Roylala-polskiej oczywiśćie.Najlepiej jak znajdziesz w swoin mieście przedstawiciela handlowego ,wtedy wszystkie druki dostaniesz wcześniej.

Warunkiem przystąpienia do klubu jest posiadanie własnego przydomka hodowlanego.

Ja jestem bardzo zadowolona z przynależności do klubu-o wiele tańsza karma.Mają tylko jeden feler, dostawa karmy tylko przez dystrybutora co czasami trwa dwa tygodnie.

W klubie eukanuby karme przywozi Serwisco- za dobę karma jest u zamawiajacego.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

My się właśnie zapisaliśmy :) .Seska nie wiem z jakiego miasta jesteś więc podaję namiary na:

usunięte przez moderatora

Jak nie trafiłam to zadzwoń pod jakikolwiek tam uzyskasz info.

Pozdrawiam Ania

Ps.Caterina dziękuję za wcześniejsze info.Dodam tylko,że do Klubu może zapisać się tez właściciel reproduktora zarejestrowany w ZWKL nie koniecznie trzeba mieć przydomek :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info, ale jak widać, modzik usunął namiary :( Czy możesz wysłać mi szczegóły na priv? Z góry dzięki pięknie :)

Czy możecie podać więcej szczegółów na temat tego klubu? Słyszałam, że podobno jest prowadzony jakiś ranking? A namiarów na klub nie znalazłam na stronie www :(

Link to comment
Share on other sites

wystarczy i troche mnie to dziwi :-) bo jeden reproduktor to nie zadna suka hodowlana czy szczenieta , ktore trzeba wykarmic i ktorym trzeba karme polecic

swoja droga to zapisalam sie do klubu w zeszlym tygodniu, w piatek zadzwonilam, ze chce kupic karme to dzisiaj przed 12 mi przywiezli tylko, ze poza workiem karmy nic a podobno it ak jest napisane w regulaminie, ze przy pierwszej dostawie otrzymuje sie jakis gadget od firmy

Link to comment
Share on other sites

Briards tu się z Tobą nie zgodzę. Suka hodowlana może mieć szczeniiaki raz do roku - powiedzmy 5-10 maluszków. Reproduktor - jeśli jest psem znanymi i uznanym może dać kilaknaście razy więcej szczeniąt ( jak nie więcej ) np w softach jest jeden pies który widnieje praktycznie w każdym rodowodzie - nie wiem ile razy krył w swoim życiu może 100 może 200 może jeszcze więcej. Więc przelicz to na szczeniaki od jedej suni :)))

Wychodzi na to że Royal Canin umie liczyć - wyprawka dla szczeniaka dużo nie kosztuje a przyszły właściciel malucha będzie miał miłą niespodziankę :wink:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jakies 3 tyg temu dzwonilam do siedziby glownej firmy poniewaz lokalny dystrybutor oznajmil mi ze lista do Klubu hodowcow jest juz zamknieta.. i informacja ta potwierdzila sie

jednak mila Pani z siedziby glownej wrzucila mnie na ,, liste oczekujacych''' w razie gdyby ktos z klubowiczow sie usunal ze tak powiem

jednak nie byla mi w stanie powiedziec czy jest szansa na zapisanie sie do Klubu i czy okres oczekiwania bedzie trwal miesiac, kilka czy tez kilka lat:))

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Ta zamknięta lista to jakiś polski wymysł. Jest kub hodowców to powinna byc możliwość zapisania się (tak jest np. Niemczech).

A już lista oczekujących to jakas paranoja.

Takie ceregiele by kupić karmę Pro. Dlatego zrezygnowałem z Royal`a bo w Polsce to amatorszczyzną pachnie.

Karme z linii Pro kupowałem w Niemczech, a ostanio lkupowałem royala 4800. Jednak jak zobaczyłem ten "klub" to dałem spokój.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Wystarczy wejść na stronę royal canin i napisać do nich - prześlą aktualny cennik i regulamin klubu.

Ja jednak uważam że ceny klubowe nie są zbyt przystępne.

Mają różne bajery aby zachęcić do współpracy tj. premiowanie wyników wystawowych itp. Jak ktoś kupuje dużo i ma dużo licznych miotów to może się mu opłaca. Jeśli zrobi się zakupy powyżej 2000zł na miesiąc to w przyszłym miesiącu jest rabat 5%.
Trzeba się jeszcze postarać żeby dostać dodatkowy podobny rabat.

Niestety stwierdziłam,że mogę kupić karmę taniej poza klubem...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jestem w klubie, dużó miotów nie mam :) ale jestem z nich zadowolona - wszystko zawsze na czas, błyskawiczna i miła obsługa, fajne wyprawki dla maluchów - jest OK. W sumie na ten klub zdecydowałam się po przetestowaniu iluś różnych karm, i dopiero jak podeszła mi w 100 % Royalowska karma, wtedy zapadła decyzja o klubie, do tej pory nie żałuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...