Jump to content
Dogomania

DREAMER


Dream

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaladan']Jak go Czesi mierzyli na wystawie to miał 71, jak ja to 71,5 :D

(czy to nie jest wątek Dreamera? :eviltong:)[/quote]
Jak najbardziej jest to wątek DREAMERa :D
Odpowiadam więc: nie będziemy w Nowym Sączu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']Z tego co wiem to sylrwia została zdjęta z moderowania gr VII :roll:[/quote]

Tak zostalam zdjeta z gr 7 bo odsylalam galerie ludzi z gr 7 ponownie na FotoBlogi, pomimo zapewnien Administratora o tym, ze przenoszone beda tylko te ktorych wlasciciele wyraza na to zgode. Nawet zalozylam Wam taki temat aby wiedziec ktore gdzie maja być, ale go usunieto. Pozostawiono mi tylko do moderowania dział "Próby polowe i konkursy" wiec zrezygnowalam i poprosiłam o zdjecie mnie całkiem bo w tym burdelu nie bede serca wkładac i sie przeprowadziłam do "ciechocinka" tam mi nikt nie zabrania wstawiac stawek wszystkich ras razem, ani segregowac podwzgledem koloru, rasy czy "orientacji" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']Piękny chłopak ;) Widziałam was na żywo na tej wystawie we wrocławiu. zapraszam do galerii moich seterek [URL]http://img360.imageshack.us/img360/6817/dsc0056sm2.jpg[/URL][/quote]
Dziękować, dziękować :D
Twoje dziewczynki też niczego sobie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...