Jump to content
Dogomania

Rambo osobisty jamnik Isadory... i osobista jamniczka Isadory - Ruda Fergie


Isadora7

Recommended Posts

[FONT=Georgia]Wśród szeleszczących liści, szłam dzisiaj tam gdzie w oddali widziałam postać mamy. Widziałam Edunia. Szłamścieżką słonecznych promieni, przebijających przez drzewa. Tak pięknie dzisiaj i tak smutno... ale nic nie może wiecznie trwać. Dzień wspomnień, dzień przemyśleń... co byłoby gdyby... . [/FONT]

[FONT=Georgia]Żal za codziennym [I]„nie marszcz czoła”[/I]. Ileż dałabym, aby to znowu usłyszeć. Łzy tęsknoty płyną z mych oczu, tak pusto bez Ciebie Mamo... Ileż za mną goryczy i zwątpienia... a ile przede mną? [/FONT]

[FONT=Georgia]Dzisiejsze odwiedziny u Ciebie Mamo to dla mnie misterium... dobieranie kwiatów, zniczy, kolorów... Rozmowa z Tobą... Kiedyś patrzyłam zdumiona na tych, co mówili przy grobie, dziś mnie nie dziwi. Sama odczuwam taką potrzebę jak jestem przy Tobie. Opowiadam, rozmawiam i... słyszę Ciebie Mamo... wiem, że jesteś przy mnie... czuję jakbyś za chwile miała mnie przytulić... i powiedzieć wyczekiwane [I]„nie marszcz czoła"[/I].[/FONT]

[FONT=Georgia]Dziś zapaliłam jeden znicz w glinianym pojemniku... taki jak lubiła Twoja jedyna siostra, która jest już z Tobą od kilku tygodni.[/FONT]

[FONT=Georgia]Mówiłaś, że zostanę sama... nie jestem Mamo sama. Mam Rambiego... Zawsze przy mnie, zawsze ze mną przez minione lata udręki, głodu, przemocy... tym boleśniejszej, że zadanej przez najbliższych. Przez cały czas był i jest ze mną Rambo...
[/FONT]
[FONT=Georgia]Edi na parę godzin przed swoją śmiercią wskazał mi Rambiego. Dał znak, wiedział że odchodzi, nie chciał abym została sama. Oszedł w pół roku po Mojej Mamie.[/FONT]

[FONT=Georgia]Za mną lata bez pracy, sprzedaży wszystkiego co nadawało się do sprzedaży. Na grzbiecie kurtka sprzed wielu lat... w szafce dwie szklanki... Powoli dorabiam się na nowo ... Czy zdążę?[/FONT][FONT=Georgia]
[/FONT]
[FONT=Georgia]A jednak jestem bogata, bo mam Przyjaciela – najwierniejszego. Ubodzy są ludzie nie znający takiej bezwarunkowej Przyjaźni... [/FONT]

[B][FONT=Georgia]Rambo dziękuje, że jesteś. Kocham ciebie.[/FONT][/B]

[CENTER]Posłuchajcie proszę ze mną i zadumajcie się jak ja.

[FONT=Georgia]http://pl.youtube.com/watch?v=iqF9iqBZKv0[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Koniec smutków... Teraz moja kolej...Proszę przygotować Rambusia na sesję, spodenki mają być w kancik, grzywa na sztorc( cool), krawacik czerwony( wszyscy politycy teraz takie noszą, wiedziałam w tv). Strój moro uzupełniony tym słynnym kałasznikowem, pałką lub granatem, żebym mogła się wysadzić kiedy foty nie wyjdą:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Koniec smutków... Teraz moja kolej...Proszę przygotować Rambusia na sesję, spodenki mają być w kancik, grzywa na sztorc( cool), krawacik czerwony( wszyscy politycy teraz takie noszą, wiedziałam w tv). Strój moro uzupełniony tym słynnym kałasznikowem, pałką lub granatem, żebym mogła się wysadzić kiedy foty nie wyjdą:eviltong:[/quote]

Najpierw trzeba mu to nałożyć, a to będzie widowisko na klika seriali. Dotychczas mi się to nie udało.:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

No, tak znam ten ból:D:D:D:D ja próbowałam zmusic mojego yoorka do ubranek, było warczenie, wywijasy, wycie, pozycja na żabę, chowanie się we wszystkie zakamarki, a jeszcze po takich próbach nie chciał spać ze mną:crazyeye: co było najokrutniejszą karą dla mnie:grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']A ja ide poszukac zdjec Rambo zeby moc zakatualizowac jego galerie na strone[/quote]


Jest to co było:
[url=http://www.dogomania.pl/gallery/149/27/5827.html]Dogomania : Galeria zdjęć[/url]

ale negocjuję z Erazm żeby została "nadwornym fotografem Rambiego". To znaczy Rambo negocjuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Wtedy będą zdjecia cześciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Jest to co było:
[URL="http://www.dogomania.pl/gallery/149/27/5827.html"]Dogomania : Galeria zdjęć[/URL]

ale negocjuję z Erazm żeby została "nadwornym fotografem Rambiego". To znaczy Rambo negocjuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Wtedy będą zdjecia cześciej.[/quote]
chetnie bo mialo byc 36, jest 16 :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Isadorko pokaż no nam Rambusia dawno fotek niebyło.[/quote]

Jeszcze trochę cierpliwości. Niestety nie posiadam aparatu. Mam zwykły ale jeden film już czeka miesiąc jak wywołam :). Jestem umówiona z Erazm na sesję fotograficzną modela z prezentacją mody, ubranko moro, kamizelka odblaskowa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...