Jump to content
Dogomania

Rambo osobisty jamnik Isadory... i osobista jamniczka Isadory - Ruda Fergie


Isadora7

Recommended Posts

Fajnie Wam.Ja nie jestem katolickiego wyznania więc na jajeczko pchać się nie będziemy :)

Na razie nie widzę zaplanowanego jamniczego weekendu na FB.

 

 

Lada dzień się pokąże termin. A co do wyznania powiem tak jestem nie wierząca, albo jak kto woli wierzaca inaczej. Wśród nas są tez osoby innych wyznań. Nie traktujemy   tego jako święto kościelne ale jako po prostu tradycje i okazję do spędzenia czasu razem z ludźmi nadajacymi na tych samych falach. Zero kościoła jakiegokolwiek tylko My i Jamniki albo raczej Jamniki i My.

Link to comment
Share on other sites

Ja chociaż duchem ,będę z Wami :) ... fajne są takie spotkania!  nie ma to, tamto ;)  ...i zawsze można się czegoś nauczyć! zwłaszcza że ekipa jamnicza jest... na najwyższym poziomie :)

 Teraz chcę zrobić w czasie spotkania  taki mini kursik pierwszej pomocy. Oczywiście w wykonaniu weta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eh, wspominam z rozrzewnieniem te jamnicze spotkania na Polu Mokotowskim, zawsze było kilka znajomych osób i kilka zaprzyjaźnionych jamników - to były wczesne lata 80-te, jak mieszkaliśmy po ślubie u teściów na ul. Bruna - i "teściowy" jamnik Kajetan....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eh, wspominam z rozrzewnieniem te jamnicze spotkania na Polu Mokotowskim, zawsze było kilka znajomych osób i kilka zaprzyjaźnionych jamników - to były wczesne lata 80-te, jak mieszkaliśmy po ślubie u teściów na ul. Bruna - i "teściowy" jamnik Kajetan....

 

 

Małgosiu teraz jest Warszawski Klub Jamnika i takie spotkania są nadal na Polu Mokotowskim. Mieliśmy też Wigilię Jamnicza i teraz Wielkanoc Jamniczą w AntraktCafe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpadam!... i padam :) świetnie, jak można się pozachwycać ,ślicznościami naszej Dorotki :)

Rambo ,wyraźnie zadowolony ( zdjęcie z języczkiem! przecież widać że mu służy... towarzystwo ,najpiękniejszych jamniczek na dogo)  a ja nie mogę skopiować tego zdjęcia?  na którym chciałam pokazać Rambo?  i ślicznotki!( dogo ciągle żyje własnym życiem!) bo Ganga .nadal zachwyca urodą! uwielbiam te jej dłuuugie uchole :)  a Roma?! ... już nie ma takiego smutnego spojrzenia!  raczej ...pytające? :)  prawda ;)

Link to comment
Share on other sites

Isadorka, prześlesz mi na Pw swój nr telefonu? Jedna Pani ze Szczecina szuka jamnika krótkowłosego czarnego podpalanego - jest bardzo zdeterminowana, straciła tragicznie swojego własnego. Czy mogę udostępnić Twój nr telefonu?

 

 

Mój telefon i tak w sumie jest publiczny. Oczywiście że możesz podać. Tylko jeżeli to jest Pani o której myślę to będzie ciężko się dogadać. Chyba ze ja ktoś nauczy poruszania się po necie. Wydzwaniała do mnie Pani i nie byłam w stanie, a raczej Ona nie była w stanie pojąc różnicy między zakładką do adopcji a adoptowane. Mamy jednego a właściwie dwa czarne podpalane. Mój numer i tak jest na stronie 507 735 732

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...