Jump to content
Dogomania

Dwa czekoladowe springerki witaja na forum


dzamal

Recommended Posts

Witam wszystkich obecnych i przyszłych springeromaniaków :))) Osobiście zakochałam się w springerach angielskich tak bardzo,że nie wyobrażam sobie zycia bez nich. Są przeurocze i kochane! To moje antidotum na smutki.:loveu:
Kasia z Dżamalkiem i Winnie
[url]www.dreampassion.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

anielik[B]Torzysława[/B], wystarczyło odwiedzić domową stronę [B]dzamal[/B], która zresztą jest bardzo fajna. Psy piękne!!:loveu::loveu:

anielik-ciesze sie bardzooooo, że moje czekoladki sie Tobie podobają. Dżamalek to moje oczko w głowie. Jestem nim zauroczona.Nawet czasem do pracy go zabieram :))) Znajomi juz się przyzwyczaili, że gdzie ja to i Dżamalek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielik'][B]Torzysława[/B], wystarczyło odwiedzić domową stronę [B]dzamal[/B], która zresztą jest bardzo fajna. Psy piękne!!:loveu::loveu:[/quote]


:eviltong::roflt: Też tak myśle no ale cóż teraz wiem, widziałam i SĄ :loveu::laugh2_2::cool2::loveu::loveu: Poprostu przepiekne :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po powrocie do domu patrzyłam uwaznie w oczka mojego Dżamalka i wiecie co- ja tam nie zauwazyłam żeby miał przenikliwe spojrzenie. Wręcz przeciwnie - ma pełne miłości spojrzenie, takiego kochanego springerka.W zalezności od sytuacji robi on inne minki, wszystko jednak sprowadza sie i tak do jednego- nieczego nie potrafie mu odmówic :loveu:
Pozdrawiam Wasze psiaki i zycze miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal'] nieczego nie potrafie mu odmówic :loveu:
[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

dzamal, Ty nie kuś tymi pięknymi opowieściami, bo mój następny piechol nie będzie cockerem tylko springerem:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Anielik-to nie opowieści to fakty hahahahha.Ale faktycznie-trzeba na mnie uważać, bo ja "zarażam" miłością do springerów :loveu:
Dodam tylko, że springery świetnie bawią się i dogaduja ze spanielami, więc możesz mieć i spaniela i springera ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dawno nic nie napisałam na temat springerków, a rodzinka nam się powiększyła.
Chciałam przedstawić Nelusie - przekochaną springerową sunie :)
zapraszam na stronke:
[url=http://www.dreampassion.com.pl]Dream Passion FCI - English Springer Spaniel[/url] :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...