Jump to content
Dogomania

Szukam szczeniaka hiszpańskiego psa wodnego


Matrix

Recommended Posts

[COLOR=Red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]:placz:[COLOR=DarkOrchid][I][B]SZUKAM JUZ OD DŁUŻSZEGO CZASU SZCZENIACZKA HISZPAŃSKIEGO PSA WODNEGO, NIE MUSI MIEĆ RODOWODU. [COLOR=RoyalBlue]Ja wiem, ze strasznie trudno znaleźć takiego psiaka w Polsce, no ale przeciez jednak ktoś je ma. (I nie chodzi mi o te z rodowodami) Jeśli znacsz namiar na szczeniaczki tej cudownej rasy daj znać ;)[/COLOR] [email][email protected][/email][/B][/I][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A jak myślisz? jak nie ma z rodowodem to skad weźmiesz bez?
Przecież te rodowodowe zaczynaja mode, z tych rodowodowych są te bez rodowodu i jeżeli zależy Ci na psie tej rasy, to nie powinienieś/powinnaś szukać psa bez rodowodu tylko nawet za granicą.
Po za tym juz jest pierwsza hodowla w polsce która jesczez nie miała miotu jednak jest planowany :)

Link to comment
Share on other sites

Chcesz oryginalną rase - płacisz oryginalna cene! :diabloti: Jest tylko jedna hodowla psów tej rasy w Polsce, miotow jeszcz nie było - i pewnie pierwsze szczeniaki beda drogie. I dobrze, oby jak najmniej tych psów bez papieru! Ciekawam, co cie tak ujeło w tej rasie. Pewnie wyglad :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=RoyalBlue]O to właśnie chodzi, że są psy tej rasy też bez rodowodu, ale niestety nie można jej znaleźć w internecie, były sprzedawane na allegro. Nie zależy mi na psie z rodowodem, już miałam rodowodowego pudla. A jednak cena "delikatnie" się różni.[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matrix'][B][I][COLOR=royalblue]O to właśnie chodzi, że są psy tej rasy też bez rodowodu, ale niestety nie można jej znaleźć w internecie, były sprzedawane na allegro. Nie zależy mi na psie z rodowodem, już miałam rodowodowego pudla. A jednak cena "delikatnie" się różni.[/COLOR][/I][/B][/quote]
W Polsce nie ma ani jednego szczeniaka tej rasy.

Wrrr, znalazła sie osoba, ktora juz na wstepie, chciałaby zepsuc te piekne psy :angryy:
A skoro cena Ci sie nie podoba, to w ogole takiego psa sobie nie kupuj. Przejdz sie do schroniska, moze tam znajdziesz takie psiura :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matrix'][B][I][COLOR=royalblue]O to właśnie chodzi, że są psy tej rasy też bez rodowodu, ale niestety nie można jej znaleźć w internecie, były sprzedawane na allegro. Nie zależy mi na psie z rodowodem, już miałam rodowodowego pudla. A jednak cena "delikatnie" się różni.[/COLOR][/I][/B][/quote]
ehe, były.
Albo jakiś mieszaniec, albo z pseudo z zagranicy, jesli wogóle są.
Posłuchaj, Tobie może i nie zależy, ale hodowcą tej rasy owszem, gdyż pseudohodowle niszczą psy i ich opinie.
Owszem, pies tej rasy nie jest tani. Anna Rapp która ma hodowle tej rasy i jest planowany miot, zapewne sama dała sporo za suke i da sporo za krycie wiec bedzie sporo za szczeniaka.
Jednak gdy się marzy o psie jakiejś rasy i potrafi mu sie stworzyc warunki, szuka dobrej hodowli by psiak z nim długo pożył i nie było z nim problemu.
Nie ma dowodu, ze ten pies na allegro to był hiszpan, równie dobrze mógł byc to zwykły mieszaniec. Wtedy dopiero mogłabyś sie zdziwić co takiego wyrosło z twego "hiszpana".

Pozbieraj kase, dowiedz sie ile w Polsce będzie kosztował szczeniak, sprawdź za granicą, zamów i poczekaj:)
Jak nie zależy Ci na rodowodzie to naprawde sporo jest kundelków z kręconym włosem w schroniksu.

Ja jestem za tym by drogo sprzedawać psy rzadkich ras, by jeśli juz ktos by planował "hodowle" to tylko z rodowodem bo tylko to mu by sie "opłacało".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...