Jump to content
Dogomania

Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce


Anna Rapp

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu, przepraszam, że spytam wprost... ile szczeniąt sprzedaliście? Celowo zostawiliście sobie kilka maluchów, czy po prostu nie było chętnych.

Jestem zwyczajnie ciekawa, jak wygląda rozkręcanie nowej rasy w tym kraju... czy ludzie interesują się pieskami?

maluchy są przecudne, wspaniałe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']odpowiem za Anię
wszystkie szczeniaczki zostały sprzedane, u Ani został tylko Amarillo [Marylek].
a jak z zainteresowaniem? hm... mogłoby być lepiej, ale Ania robi wszystko żeby jak najlepiej rozreklamować rasę, bo jest tego WARTA!!![/quote]
OJ, to dobrze.
Wiadomo, początki nowej rasy zawsze sa trudne. Sama wiem to najlepiej...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']odpowiem za Anię
wszystkie szczeniaczki zostały sprzedane, u Ani został tylko Amarillo [Marylek].
a jak z zainteresowaniem? hm... mogłoby być lepiej, ale Ania robi wszystko żeby jak najlepiej rozreklamować rasę, bo jest tego WARTA!!![/quote]

Dziękuję Kasiu za odpowiedz w moim imieniu ( nie byłam na dogomanii od piątku ) .

Buziaki dla Ciebie i do zobaczenia w Rzeszowie!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Aniu, przepraszam, że spytam wprost... ile szczeniąt sprzedaliście? Celowo zostawiliście sobie kilka maluchów, czy po prostu nie było chętnych.

Jestem zwyczajnie ciekawa, jak wygląda rozkręcanie nowej rasy w tym kraju... czy ludzie interesują się pieskami?

maluchy są przecudne, wspaniałe ;)[/quote]
Witaj Patisa,
Dwa szczenięta pojechały do Finlandii , trzy zostały w Polsce. Maryl został z nami. jest uroczym bardzo kochanym z doskonałym charakterem psem! Może nie było to rozsądne z punktu widzenia "hodowlanego", ale serce nie sługa;) - nie było już pózniej mowy o jego sprzedaniu.
Zainteresowanie było niewielkie, ale już teraz na zaplanowane szczeniaczki mam 4 rodziny chętne i to takie DOBRE i ODPOWIEDZIALNE jak właściciele pierwszych szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aniiu, może jakies foteczki? + info o Bezie w Trenczynie?
Suni bardzo ładnie poszło na Słowacji...

Pzdr.[/quote]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Witaj Asiaczku,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Tak to prawda! Beza to śliczna sunia! Mamy nadzieję,że 08 luetgo ( w dniu swoich drugich urodzin ) zakończy Championat Chech![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Zdjęcia z Trenczyna od Zygmunta Jakubas.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red][I][B]24 stycznia 2009 Międzynarodowa Wystaw Psów Trenczyn [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red][I][B]klasa championów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red][I][B]sędzia: Jana Janekova SK[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Osiągnięcia : oc.doskonała , lok.1 CAC , CACIB , BOB[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[IMG]http://images48.fotosik.pl/55/c66eb5d2d31aff53med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/55/38e3d957e081f871med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/450/b4416faec868c257med.jpg[/IMG]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red][B]Gratulacje!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Oj Aniu, w takim razie bardzo się cieszę. O odpowiedzialnych właścicielach i braku mody na rasę marzy chyba każdy odpowiedzialny właściciel. Bardzo miło mi to słyszeć :loveu:

Mam nadzieję, ze nie będzie wielkiego bum na Hiszpany i Paris Hilton nie wsadzi sobie takiego Marylka do torebki :lol:

Pozdrawiam
Piękne psy!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Oj Aniu, w takim razie bardzo się cieszę. O odpowiedzialnych właścicielach i braku mody na rasę marzy chyba każdy odpowiedzialny właściciel. Bardzo miło mi to słyszeć :loveu:

Mam nadzieję, ze nie będzie wielkiego bum na Hiszpany i Paris Hilton nie wsadzi sobie takiego Marylka do torebki :lol:

Pozdrawiam
Piękne psy!:loveu:[/quote]

Witam Cię serdecznie.
Zgadzam się z Tobą. To niezmiernie ważne dla hodowcy , aby jego szczenięta trafiły do najlepszych domów i w ręce odpowiedzialnych i zakochanych w swoich pieskach właścicieli!.
Ja miałam to WIELKIE szczęście! Nasze wszystkie szczenięta mają Pieski Raj na naszej nie zawsze sprawiedliwej dla braci mniejszych Ziemi;). Przy każdej okazji będę serdecznie dziękować Małgosi i Zygmuntowi Jakubas ( wł. Aqua C.M. BEZA ) i Małgosi i Jeremiemu Zychowicz ( wł. ALvaro C.M. GRIV ) za okazane naszym pieskom serce i za wielki wkład w ich wychowanie i odchowanie w zdrowiu i doskonałej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej!!!
Informacje o Amigo i Aquest ( Finlandia ) mam też na bierząco , także mogę spać spokojnie;).
Do zobaczenia jutro w Rzeszowie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Aniu[/B] - jak będą nowe Maluchy na świecie, to ja się piszę na oglądanie, macanie i inne takie...:lol:

Pzdr.[/quote]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Asiaczku! Zapraszam już dziś:lol: !!! Teraz czekamy na cieczkę ( połowa marca ), potem w drogę do Finalndii;).[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#000080]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...