Jump to content
Dogomania

Canis Marinus - pierwsze szczenieta HPD w Polsce


Anna Rapp

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=3]Witam serdecznie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Wczoraj Tequilka miała badanie USG i... HURA!!!!:multi: :multi: :multi: są szczeniaczki.Jestem bardzo szczęśliwa,bo szanse były niewielkie na sukces po kryciu,o którym pisałam na naszej stronie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Nie wiemy ile jest szczeniąt,napewno dwa lub trzy.Powtórzymy badanie za dwa tygodnie.Spodziewamy się narodzin szczeniaczków ok.06 lutego.Tequilka czuje się bardzo dobrze,mam mnóstwo energii i dobry chumor ;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Moje marzenie o rozpoczęciu hodowli hiszpańskich psów dowodnych w Polsce ma wielką szansę na spełnienie.Nazwa naszej hodowli [COLOR=#ff0000][B]"CANIS MARINUS"[/B][COLOR=black]została zarejestrowana przez FCI w listopadzie 2006.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Teraz czekamy na szczenięta.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Serdecznie pozdrawiam [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Anna Rapp[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Ps.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Brawo Ufano ZORRAZO!!! Jesteś dla nas podwójnym Zwycięzcą Świata!!! ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nanami']Gratulacje i czekamy na wesołe wieści! :multi: Przypuszczam, ze przydomek Aqua Canis był juz zajety? :) I tak sie ciesze, ze mogłam przynajmniej naprowadzic na podjecie decyzji :)[/quote]
Witam Cię serdecznie,
tak Aqua Canis był już zajety,także wybraliśmy Canis Marinus - też bardzo ładny.
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp'][FONT=Arial][SIZE=3]Witam serdecznie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Wczoraj Tequilka miała badanie USG i... HURA!!!!:multi: :multi: :multi: są szczeniaczki.Jestem bardzo szczęśliwa,bo szanse były niewielkie na sukces po kryciu,o którym pisałam na naszej stronie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Nie wiemy ile jest szczeniąt,napewno dwa lub trzy.Powtórzymy badanie za dwa tygodnie.Spodziewamy się narodzin szczeniaczków ok.06 lutego.Tequilka czuje się bardzo dobrze,mam mnóstwo energii i dobry chumor ;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Moje marzenie o rozpoczęciu hodowli hiszpańskich psów dowodnych w Polsce ma wielką szansę na spełnienie.Nazwa naszej hodowli [COLOR=#ff0000][B]"CANIS MARINUS"[/B][COLOR=black]została zarejestrowana przez FCI w listopadzie 2006.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Teraz czekamy na szczenięta.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Canis marinus - tez pikna nazwa - to doskonale ze udalo sie i taka "tematyczną" zarejestrować! :)

Gratuluje pierwszych wiosennych polskich szczeniaczków-hiszpanków! Mam nadzieję że charakterek zedrą z tatusia :D, a wyglad i z mamusi i tatusia :loveu: Mam wielką nadzieję, że pochwali się Pani, pani Aniu szczeniaczkami tutaj - gdy juz zawitają na świecie! Gratulacje raz jeszcze!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję
Napewno pochwalimy się szczeniaczkami.Zrobimy zdjęcia i wstawimy na forum.
Mam nadzieję,że się urodzą silne i zdrowe,a charakter odziedziczą po Ufano:fadein: .On jest naprawdę wyjątkowym hiszpanem.Spędziliśm z Ufano kilka dni.Urzekł mnie swoim zachowaniem w różnych sytuacjach.Takich cech charakteru życze wszystkim psom i oczywiście naszym przyszłym szczeniaczkom.
A co do umaszczenia to mamy szansę na "łaciate krówki"brązowo-białe.
Serdecznie dziękuję.
Ania

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję,
Już się nie możemy doczekać szczeniaczków.Tak są już zarezerwowane,nie wiem tylko ile szczeniaczków się urodzi.
Tekilka czuje się bardzo dobrze.Jedyne objawy jej ciąży to powiększony brzuszek i większy apetyt.
Dziękuję za dobre słowa i gratulacje.
Ania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Super!!
Gratuluje!
Wkońcu urodzą się małe polskie hiszpanki:loveu: :evil_lol:
Życzę brązowo-białe krówki:razz: oraz również mam nadzieję na zdjecia malców:loveu:[/quote]

Dziękuje,
Zaglądałam na Twoją stronę.Bardzo ładna i mnóstwo pięknych zdjęć.Igor jest bardzo podobny do naszego Kufla.Berneńczyki to wyjątkowo piękne psy.Ciekawa jestem jak nasz bernuś zareaguje na szczenięta?może będzie dobrym wujkiem i pomoże Tekilce.
Pozdrawiam i życzę sukcesów ze wszystkimi Twoimi pieskami.
Ania
ps.
oglądałaś może telenowelę "Psie serce"?
w jednym z odcinków grał nasz Kufelek i był w czołówce wśród biegnącej sfory psiaków.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp']Dziękuje,
Zaglądałam na Twoją stronę.Bardzo ładna i mnóstwo pięknych zdjęć.Igor jest bardzo podobny do naszego Kufla.Berneńczyki to wyjątkowo piękne psy.Ciekawa jestem jak nasz bernuś zareaguje na szczenięta?może będzie dobrym wujkiem i pomoże Tekilce.
Pozdrawiam i życzę sukcesów ze wszystkimi Twoimi pieskami.
Ania
ps.
oglądałaś może telenowelę "Psie serce"?
w jednym z odcinków grał nasz Kufelek i był w czołówce wśród biegnącej sfory psiaków.
:lol:[/quote]
Dziękuję,

strona, a raczej blog troche zaniedbany i od dawna planuje zwykłas strone dla Roxany poprostu z informacjami.

Tak, widziałam Kufla w tym serialu:loveu:
Nigdy mnie nie ominie film, serial czy reklama z Bernenczykiem:razz:
Piękny pies i rzeczywiscie są do siebie podobni- jednak Igor jest letszej budowy i ma krótszą sierść:). Roxy jest cięższego typu, ale u nas tylko kilka osób je rozróznia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dawno nie było tu Tequilki, dlatego teraz trochę nowych fotek przyszlej mamusi. Tekla czuje się bardzo dobrze, chetnie chodz na spacerki i cała promienieje, z resztą to widać na zdjęciach ;) Szczeniaczki przyjdą na świat na poczatku lutego. Trzymamy kciuki za pierwsze w Polsce hiszpańczyki :thumbs: :krolik: :cunao:


[URL]http://img187.imageshack.us/img187/7834/img0010fa2.jpg[/URL]

Brzucholek
[URL]http://img401.imageshack.us/img401/8821/img0011te0.jpg[/URL]
[URL]http://img260.imageshack.us/img260/9308/img0012wc1.jpg[/URL]

Spacerek z Panem i wiernym towarzyszem Kufelkiem :lol:
[URL]http://img187.imageshack.us/img187/900/img0017sg9.jpg[/URL]
[URL]http://img260.imageshack.us/img260/2504/img0019ow1.jpg[/URL]

P.S Niestety zdjęcia są w postaci linków :-(

POZDROWIENIA OD HISZPANKI :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']jaki brzuszeeeek :-)
juz nie moge sie doczekac zdjec maluchow!! ;-)
głski dla przyszłej mamusi!! :-)[/quote]
Witaj Nugatko,
brzuszek rośnie jak na drożdżach.Tequila czuje się bardzo dobrze,energia,apetyt i dobry humor!:lol: wszystko dopisuje.Czekamy z utęsknieniem na szczenięta (+/- 04.02.2007)!
Jak tylko się urodzimy to zdjęcia napewno pojawią się na stronie.
Pozdrawiam.
Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeszcze czekamy na szczeniaczki, powinny urodzić się w najbliższym czasie. Nie możemy się doczekc kluseczek :) Tequilka czuje się bardzo dobrze, czuć jak maluchy się ruszają, wszystko jest pod kontrolą :) Jak tylko się urodzą od razu napiszę i wstawię jakieś fotki :)
Niestety Ania nie ma obecnie internetu więc kotakt sieciowy jest niemożliwy. Oczywiście na bieżąco będę Was informować o wszystkim ;)
Pozdrawiam, Ania.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]UWAGA!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Dziś rano urodziły się szczeniaczki :) :loveu: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B] [/CENTER]
[LEFT][B]Narazie nie wiem dokładnie ile ich jet , jakiej płci i maści. Więcj informacji wieczorem :)[/B]
[B]Ania.[/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

To teraz trochę informacji o szczeniaczkach:
urodziło się 5 zrdowych, tłuściutkich maleństw. Biała jak śnieg suczka, beżowy piesek i 3 czekoladowe z białymi znaczeniami jak tata :)
Tequila czuje się bardzo dobrze. Był pan weterynarz, zbadał całą rodzinkę i określił, że miot jest bardzo wyrównany :) Jak tylko dostanę zdjęcia od razu wstawię.
Ania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...