Jump to content
Dogomania

Pinczeromania:)


Mona

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No to koniecznie zajrzyj na nasze forum - poznasz tam różne psiaki. I oczywiście - polecam spotkania na wystawach 8) W CHojnicach na wystawie na pewno spotkasz pinczera średniego. A może wybierzesz się na rekonesans we wrześniu do Łodzi na Klubowkę?

Link to comment
Share on other sites

No to koniecznie zajrzyj na nasze forum - poznasz tam różne psiaki. I oczywiście - polecam spotkania na wystawach 8) W CHojnicach na wystawie na pewno spotkasz pinczera średniego. A może wybierzesz się na rekonesans we wrześniu do Łodzi na Klubowkę?

No ale nie od razu taka miłosc, hihi :lol:

Spodobały mi się, mam jednego w planach, ale spokojnie :) Na klubówkę nie pojade do Łodzi, ale w CHojnicach będę, występuje pierwszy raz z moją sunią na Młodym Prezenterze. Forum czasem czytam, ale jestem na tylu forkach, ze nie miałabym czasu często czytac i tego :)

A ile kosztuje pinczer średni? Słuchajcie hodowcy, juz szczeniakom nie mozecie im obcinac ogonków, nie?

:)

Link to comment
Share on other sites

Kopiowanie - Niestety - nadal to się praktykuje. Na szczęście, nie wszyscy :D

Ja nie mówię, że masz lecieć i kupic, tylko czytać forum (fajnie, że to robisz), rozmawiać z właścicielami, spotykać na wystawach, pytać, pytać, pytać - po to , by więcej się dowiedzieć PRZED podjęciem decyzji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Joanna a ja mam takie pytanie ;) Twoja min. ma stojące uszka jak wiele innych, ale na wystawie w Katowicach widziałam dwa pinczery min. z oklapnietymi uszkami czy wzorzec dopuszcza takie uchole ? jeden z nich był bardzo ładny (jak na moje oko) sympatyczna sunia.. dla ludzi :evilbat: ale ten drugi to jakiś przydługawy był.. :o nie stałam do konca i nie wiem jaką dostał ocene... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

nie wiem gdzie napisać więc może tutaj ktoś zaglądnie

około roczny piesek w typie pinczerka szuka domu
obciętey ogonek, sylwetka pinczera tylko główka trochę drobniejsza.
szuka wspaniałego domu który byłby w kontakcie z panią która się nim teraz opiekuje. Jeżeli taki dom jak sobie wymrzyła się nie znajdzie zostanie u niej. ale może akurat ktoś się marzy o małym przyjacielu?

piesek nie lubi dzieci, doskonały dla zdecydowanej i konsekwentnej osoby.
kontakt na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...