Jump to content
Dogomania

Będę miała Rudasa z hodowli amadorado


Recommended Posts

Witamy w Tollerowie:cool3:
Ja właśnie będę miała Rudasa z hodowli amadorado:multi:. Psiura odbieramy w najbliższą niedzielę. Niby to tylko za 2 dni, ale ja mam takiego świra, że nie wiem czy się doczekam.... No ale chyba nie mam innego wyjścia :wallbash: A mój poprzedni Toller- Skoti był tez z hodowli "pod jabłonią". Tylko że jego mamą jest Rosie.... Był z tego samego miotu co Tola i Bambola, czyli tak jakby był Wujkiem He he

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dada90']Witamy w Tollerowie:cool3:
Ja właśnie będę miała Rudasa z hodowli amadorado:multi:. Psiura odbieramy w najbliższą niedzielę. Niby to tylko za 2 dni, ale ja mam takiego świra, że nie wiem czy się doczekam.... No ale chyba nie mam innego wyjścia :wallbash: A mój poprzedni Toller- Skoti był tez z hodowli "pod jabłonią". Tylko że jego mamą jest Rosie.... Był z tego samego miotu co Tola i Bambola, czyli tak jakby był Wujkiem He he[/quote]

Dada90 chyba Cię ściągnęłam myślami , bo od dwóch dni myślę o Tobie i o tym CZY MASZ JUż KULKę RUDą W DOMU!!!!!!!!!

Czekamy z Tobą a spróbuj się nie pokazać na dogo :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dada90']Witamy w Tollerowie:cool3:
Ja właśnie będę miała Rudasa z hodowli amadorado:multi:. Psiura odbieramy w najbliższą niedzielę. Niby to tylko za 2 dni, ale ja mam takiego świra, że nie wiem czy się doczekam.... No ale chyba nie mam innego wyjścia :wallbash: A mój poprzedni Toller- Skoti był tez z hodowli "pod jabłonią". Tylko że jego mamą jest Rosie.... Był z tego samego miotu co Tola i Bambola, czyli tak jakby był Wujkiem He he[/quote]
Podobno cierpliwość jest cnotą :diabloti:
[SIZE=1]A mówi to Gosia, która chodziła po ścianach czekając na Fajerka, a potem powtórzyła ten numer, oczekując Dancerka [/SIZE]:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Gosia no jak przekonasz Ville Valo żeby sie nie zabijał.. żeby nie kończyl z zespołem to pomożesz ;c...

Gosiu a jak eksterierowe te szczunki po Zuzi?
i na wiosne ściągniesz Zuzke na świerklaniec?
ona z hodowli tej co Sockx ahh ...[/quote]
Wiza - przechodzisz młodzieńczą burzę hormonalną - nie przerażaj nas że się coś poważnego dzieje. Pojęcia nie mam kim jest ten Valo (coś mi się kołacze że to muzyk jakiś) ale wierz mi, istnieją naprawdę większe problemy.W Twoim wieku też miewałam rozmaite dołki, ale wierz mi - to mija :p

Szczeniaczki podobają mi się bardzo, fajnie zbalansowały się u nich cechy rodziców, są fajnej kości - przede wszystkim nie za cieżkiej, takiej w sam raz, co nam sie tu w Polsce bardzo przyda (zwolna idziemy w eksterierze w clumber spaniele :p, robi się za ciężka kość i za mocna budowa powoli)
Dada - róbcie uprawnienia, BARDZO nam się w PL przyda wlewka świeżej krwi - robi się już bardzo mocne pokrewieństwo między PL Tollerami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']a tak sobie właśnie pomyślałam o Witku i Jaździe oraz Dzidzie. Może napiszę mu smsa czy byłby chętny? :)[/quote]
Przy okazji niech się tu pojawi i choć trochę da się poznać pozostałym ;)
[SIZE=1]Gucieczku, [B]Jeździe, Jeździe,[/B] jest bardziej po polskiemu[/SIZE] :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To może być problem, niby ma już internet, ale odkąd podałam mu moje gg jeszcze się nie odezwał :cool3:

[size=1]tak mi się właśnie nie podoba odmiana Jaździe, ale skoro włascicielka tak mówi, to postanowiłam się nie wyróżniać. Wiem jak potrafi wkurzać zmiana z Gofera na Gofra :evil_lol:[/size]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='dada90']Witamy w Tollerowie:cool3:
Ja właśnie będę miała Rudasa z hodowli amadorado:multi:. Psiura odbieramy w najbliższą niedzielę. Niby to tylko za 2 dni, ale ja mam takiego świra, że nie wiem czy się doczekam.... No ale chyba nie mam innego wyjścia :wallbash: [/QUOTE]
[B]dada 90[/B]
Twój psiak wyrósł już na pewno na dorosłego psa! Napisz jeśli możesz jak się macie?

Czy są na forum jeszcze inne psy pochodzace z tej hodowli?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Guciek']Refi jest.
[/QUOTE]

czasem bywa

[quote name='Guciek']
Jest hodowczyni AAF ;)
[/QUOTE]

rzekłabym: " zaglądam " :cool1:

[quote name='Guciek']
Nie wiem czy Fuksiki są?
[/QUOTE]

stawiają na "real" :comp26:

[quote name='Guciek']
I Daria z Basco?[/QUOTE]

rozpoczęła studia na Akademii Medycznej - cóż dodać... :crazyeye: :chaos:



Ps.
Wszyscy, ( [SIZE=1]choć każde na swój sposób[/SIZE] ) mają się dobrze :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

o, Ela!
Jak dawno Cię tutaj nie było!

Teraz tylko patrzeć odwiedzin Alexx, pewnie o tej samej, co Twoja, nocnej porze :lol:
A moze dopiero za kilka dni?

BTW, często bywamy na Śląsku, a widzę że Alexx z Katowic - chetnie bym ją spotkała osobiście w realu ;) i troszkę sobie z nią porozmawiała, o ile oczywiście to nie czyjeś alter ego :lol:

EDIT- co za szkoda, Alexx nagle zniknęła ;) Ciekawe, czy pojawi sie za niedługo znów absolutnie nowa i z nikim nie powiązana Alex2 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

[quote name='Toller']

Teraz tylko patrzeć odwiedzin Alexx, pewnie o tej samej, co Twoja, nocnej porze :lol:
A moze dopiero za kilka dni?

BTW, często bywamy na Śląsku, a widzę że Alexx z Katowic - chetnie bym ją spotkała osobiście w realu ;) i troszkę sobie z nią porozmawiała, o ile oczywiście to nie czyjeś alter ego :lol:

EDIT- co za szkoda, Alexx nagle zniknęła ;) Ciekawe, czy pojawi sie za niedługo znów absolutnie nowa i z nikim nie powiązana Alex2 :lol:[/QUOTE]

Jednak zniknęła bidulka na dobre, najwyraźniej przestraszyła się spotkania w realu :D

To może czas na mały eksperyment? :D

Za niedługi czas pojawi się tutaj nowa, hmm, może Alexis, jak rodem z Dynastii :)
Przedstawi się pięknie jako głęboko zainteresowana Tollerami, ja ją wylewnie przywitam, przez jakiś czas będzie miło i przyjemnie. Będzie wychwalać moją hodowlę, psiaki i szczeniaki, wpadać w zachwyt jak wspaniale pracują i wyglądają, pozakłada kilka topików nawet, a ja jej skrzętnie we wszystkich będę odpowiadać, jak to ja, bo przecież słynę z uczynności i chęci pomocy wszystkim :)
Poprzerzucamy się trochę postami, poznamy bliżej ...

A potem nagle nasza Alexis wejdzie na inne wątki, powiedzmy na przykład na psiaki Amadorado (albo jakiejkolwiek innej hodowli :P) i tam zacznie się rozpisywać jakie te psy są niefajne i beznadziejne, jaki równie beznadziejny, robiący wszystko dla kasy jest tenże hodowca, że beznadziejnie hoduje, a bo białe jest czarne, ale czarne jest białe, i tak dalej, i tak dalej. Poczepia sie ile wlezie, nieważne czego ważne zeby się przyczepić. Mod oczywiście usunie bo nie miejsce na takie zarzuty, ale nasza Alexis będzie wciaż próbowała, a nuż się uda ominąć regulamin Dogomanii? A nuż Mod nie zauważy? a jak usunie ponownie to huzia na Moda, bo pewnie jakoś powiązany z Amadorado czy tą inną hodowlą, na pewno w tym jest jakiś spisek :) a nie po prostu zwykłe przestrzeganie regulaminu forum, na jakie się dobrowolnie Alexis zapisała :D

Co zrobi Amadorado/ inny hodowca? Może oleje, a może się zacznie wykłócać? A co jeśli zapragnie się spotkać i dowiedzieć skąd obca osoba, nie znająca tej hodowli ani jej psów jest na tyle cięta że aż specjalnie zarejestrowała się na Dogo? I gdzie jedynym jej powodem bytności jest anonimowe oczywiście oczernianie hodowli sąsiadującej z jej ukochanym Tollerem? Ciekawe jednak, czy Alexis będzie mogła i chciała sie spotkać, czy pozostanie przy wciąż anonimowym obrzucaniu błotem, mimo że, jak deklaruje, mieszka o rzut beretem? A może i się podpisze, np Krystyna Kowalska, co oczywiście nikomu nic nie powie, ale już przecież anonimowe już nie będzie :))

Otóż muszę rozczarować wszystkich - Alexis się nie pojawi. Nie jest moim sposobem na hodowlę tworzenie fikcyjnych kont aby próbować szkodzić innym, podjudzanie znajomych żeby walczyli za mnie, używanie do tego nabywców moich szczeniaków. A jeśli ktoś z moich bliższych lub dalszych znajomych nawet zaczyna wdawać się w takie przepychanki z własnej woli, proszę go żeby tego nie robił. Bo jeśli nie umiałabym sama wybronić swojej hodowli i tego co robię, tchórzliwie chowając się za szereg rzeczywistych lub też fikcyjnych osóbi, lub uciekając się do anonimowego szlakowania innych, spaliłabym się ze wstydu i moja praca nie byłaby nic warta.

Pozdrawiam więc serdecznie Alexx :) i mam nadzieję że choć trochę jej to pomoże w obraniu lepszej, mądrzejszej i dojrzalszej drogi na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']

Co zrobi Amadorado

[/QUOTE]

[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Georgia]NIC.

[/FONT] Ostatecznie krytyka (w usuniętych postach) dotyczyła wyłącznie praktyk w Twojej hodowli,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]a Fora są po to by każdy mógł bajać co mu w duszy gra i ślina na palec ( :user: ) przyniesie.


[/SIZE][/FONT][quote name='Toller']

(...)powiedzmy na przykład na psiaki Amadorado(...)
[/QUOTE]

" Zejdź ze mnie "
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=medSZgsoCtQ&feature=related[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_Ok.'][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Georgia]NIC.

[/FONT] Ostatecznie krytyka (w usuniętych postach) dotyczyła wyłącznie praktyk w Twojej hodowli,[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

oo, widzę że musiałaś pilnie czytać te posty, a zważywszy na fakt że bardzo szybko od ich napisania usuwał je Mod, ciekawe że zdążyłaś je zauważyć :razz:


[quote name='Ela_Ok.'][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Georgia]
[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]a Fora są po to by każdy mógł bajać co mu w duszy gra i ślina na palec ( :user: ) przyniesie.[/SIZE][/FONT]
[B]
" Zejdź ze mnie "[/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=medSZgsoCtQ&feature=related[/URL][/QUOTE]


Odrobinkę konsekwencji moja droga, przecież ja właśnie bajam co mi w duszy gra, a wg Ciebie na to właśnie są fora :evil_lol: :p

Nie zapomnij pozdrowić Alexx przy okazji :)

Link to comment
Share on other sites

:gent: Oczywiście.
Życząc dobrej zabawy, pozdrawiam Alexx oraz wszystkich użytkowników tego forum :lol:
[B]

Toller[/B] - zwracam uwagę, że Dogomania to nie poradnia psychologiczna, a ten wątek nie jest poświęcony Twoim podejrzeniom, żalom i oskarżeniom. Sugeruję: KONIEC.:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_Ok.']:gent: Oczywiście.
Życząc dobrej zabawy, pozdrawiam Alexx oraz wszystkich użytkowników tego forum :lol:
[B]

Toller[/B] - zwracam uwagę, że Dogomania to nie poradnia psychologiczna, a ten wątek nie jest poświęcony Twoim podejrzeniom, żalom i oskarżeniom. Sugeruję: KONIEC.:hand:[/QUOTE]

Ależ forum służy wszak do wyrażania opinii, wiec wyraziłam ją odnośnie tak aktywnej swego czasu Alexx, tak kompletnie z Tobą nie powiązanej ;), a której niestety nie mogę spotkać osobiście - ciekawe czemu biedaczka objawia się tylko w świecie wirtualnym?
A żalu do niej nie mam, super się bawię :D ba, przy okazji nawet skłaniam Cię do częstszego odwiedzania forum :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...