Jump to content
Dogomania

Szczeniaki onki- już w domkach


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ElzaMilicz'][B]Andzia[/B], a ja to się nie liczę ? :cool3:
Zdaje się , że[B] Erazm[/B] nie bardzo ma do mnie zaufanie. W zasadzie nie przeszkadza mi to, ale szkoda mojego domku dla suni. ;)[/quote]

ja tak wkleiłam na wszelki;)

A ja do ciebie mam zaufanie:loveu::loveu::loveu::loveu: moze masz domek dla malamutka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Ja jutro jadę do Katowic z Warszawy.

Dogadujcie się szybciej ;)

Jest jeszcze jedna osoba na śląsku, której w oko wpadły ONeczki:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10728999&posted=1#post10728999[/URL][/quote]

Zobacze co się uda ustalić. Czekam na info bo dzisiaj chłopak ma być odebrany.

Link to comment
Share on other sites

Mam chętnego na sunię.
Nie znam go osobiście, nie ręczę, bo i tak musi przejść procedurę u Erazm.;)
Natomiast wiem, że- ma konie i świetnie się nimi zajmuje (wyratowane z transportów), ma doskonałe podejscie do zwierząt i bardzo je kocha.

Wyadoptowałam ONkę jego sąsiadce, miłośniczce ONków (ma 4, wszystkie mieszkają w domu, nie w budzie), która do mnie zadzwoniła z zapytaniem, czy nie wiem nic o młodej ONce szukającej domu. Zakładam, że u niego warunki byłyby podobne.

Mieszka 60 km od Warszawy, okolice Łochowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Mam chętnego na sunię.
Nie znam go osobiście, nie ręczę, bo i tak musi przejść procedurę u Erazm.;)
Natomiast wiem, że- ma konie i świetnie się nimi zajmuje (wyratowane z transportów), ma doskonałe podejscie do zwierząt i bardzo je kocha.

Wyadoptowałam ONkę jego sąsiadce, miłośniczce ONków (ma 4, wszystkie mieszkają w domu, nie w budzie), która do mnie zadzwoniła z zapytaniem, czy nie wiem nic o młodej ONce szukającej domu. Zakładam, że u niego warunki byłyby podobne.

Mieszka 60 km od Warszawy, okolice Łochowa.[/quote]


Jak nie ta to wiem już że jest następna ONeczka 7 miesięczna, śliczna, zadbana. Jak tylko dotrą do mnie zdjęcia i informacje to dam znać, albo Erazm jak tylko dotrze do neta.

Link to comment
Share on other sites

Jej, błagam jutro, cudna dziewczyna i testowana, mamy jeszcze dwa onki gładkowłosy (1,5 roku), sunię długowłosą (3 lata)- psiaki testowane na dzieciach również zdecydowanie ze względu na stan zdrowia i charaktery nadające się do adopcji

Link to comment
Share on other sites

A oto i one - krótkowłosy chłopaczek i długowłosa suńka
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2559/ss851598cx5.jpg[/IMG]

Brakuje jeszcze tej pięknej młodej pannicy, ale ja niestety (stety?) byłam po drugiej stronie aparatu. A dziewczynka super całuśna!:loveu:



A tu sunia raz jeszcze:
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6951/ss851601hi3.jpg[/IMG]

I psiak -wesoły, przyjacielski. Naprawdę fajny!
[IMG]http://img361.imageshack.us/img361/3880/ss851607pi0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Podeślę tym, którzy chcieli moje ONki i wydawali się sensowni ale mi ich nie starczyło, ja dałam wszystkie do domów, nie kojec, nie buda a dom z ogrodem.
Mam jeszcze 4 domy, jeden nawet po wizycie adopcyjnej, ale to i tak do ponownej Waszej oceny. O ile już nie wzięli psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Podeślę tym, którzy chcieli moje ONki i wydawali się sensowni ale mi ich nie starczyło, ja dałam wszystkie do domów, nie kojec, nie buda a dom z ogrodem.
Mam jeszcze 4 domy, jeden nawet po wizycie adopcyjnej, ale to i tak do ponownej Waszej oceny. O ile już nie wzięli psów.[/QUOTE]

mysza a dla mojego Ptysia nie masz kogoś?

serdecznie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']mysza a dla mojego Ptysia nie masz kogoś?

serdecznie pozdrawiam[/quote]

Kurczę, mam chętnych na sunie akurat i do tego jeden dom chce mlodą (kontorwersyjne jak dla mnie, ale coż, nie ma ideałów, nie da się wszystkim wytlumaczyć, że starszy to też cudo). Poszukuję takiej do roku, moze być starsza, powiem że jest młodsza:evil_lol: To i tak we wrześniu bo teraz wakacje mam:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...