Jump to content
Dogomania

Warszawa - klubowka & krajowka


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Nie widze zdjęć :([/quote]
Ja też :cool3:, ale w moim wieku to wytłumaczalne :diabloti:!
Zgadzam się z przedmówcami:
[LIST=1]
[*][B]Brawo dla organizatorów[/B] :multi:, co prawda mało nie rzuciałm pani z sekretariatu dogom kanaryjskim na pożarcie :angryy:, ale reszta OK. Oczywiście muszę się trochę poczepiać ;). Czy ringi muszą mieć kształt kiszki? Przy tej pogodzie ludzie nie wyrabiali na zakrętach i z wdziękim walili łbami w drągi od sędziowskiego namiotu. Myślę, że kwadrat byłby lepszym rozwiązaniem. O parkingu nie powiem już nic :angryy:
[*][B]Rozetki fantastico![/B] I starszliwie posiadaczom zazdrościmy (pal sześć puchary, jakoweś naczynia w domu posiadam :evil_lol:). Łasice - SUPER pomysł. Maluchy dumnie aportujące swą zdobycz po ringu to był TAAAAKI :loveu::loveu::loveu: widok!
[*][B]Zdjęcia proszę![/B] Znowu niewiele widziałam (i tak robię postępy, dawniej nie widziałam nic bo z parkingu niewiele widać :evil_lol:, a tym razem dokładnie obejrzałam dziewczynki). Dziewczyny do roboty proszę!
[*][B]Magda [/B]- dlaczego taplałaś się po przydrożnych błotach! Mało Ci było :diabloti:?!
[*]Gazusi nawet mnie widziałam, ale może i lepiej :shake:. Po występach Tolka sromota mniejsza :evil_lol:[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Mój pies musi mieć 40 stopni i prażące słońce - to jest pogoda DOCKOWA :-)[/quote]
no właśnie - taka pogoda to też idealne warunki dla mojego Raptusa - im większy upał tym lepiej :pw taki deszcz i chłód nic mu się kompletnie nie chce:shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jest!
A teraz cos smiesznego:
To byla konkurencja para hodowlana (abstra***ac juz od tego, ze obydwa wygladaja jak dwie rozna rasy:p) nalezaloby ja jednak nazwac Synchroniczne Wystawianie:lol:
nr1[IMG]http://i114.photobucket.com/albums/n252/augustam/1-1.jpg[/IMG]
nr 2
[IMG]http://i114.photobucket.com/albums/n252/augustam/2.jpg[/IMG]
nr 3
[IMG]http://i114.photobucket.com/albums/n252/augustam/3.jpg[/IMG]

tak, wiem...za duzo zdjec sie naogladalam:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Tolutkowa, niestety ja miałam psa pokazującego się nie lepiej - Doc + deszcz = szmatka na ringu :( :(
Mój pies musi mieć 40 stopni i prażące słońce - to jest pogoda DOCKOWA :-)[/quote]

[quote name='aga616']no właśnie - taka pogoda to też idealne warunki dla mojego Raptusa - im większy upał tym lepiej :pw taki deszcz i chłód nic mu się kompletnie nie chce:shake::diabloti:[/quote]

Heh, mojemu się zawsze chce, a moje chcenie jest odwrotnie proporcjonalne do jego;-) bo czasem już brak sił; bardzo bym chciała żeby się raz połozył na wystawie:-) usiąsć mu się zdarza;
a jeśli mowa o szmatce, to wygląd Bazyla na ringu pozostawię bez komentarza:eek2:

Link to comment
Share on other sites

witam

wreszcie odpoczełam po wystawie i choć dawno nie odzywałam się tutaj ponieważ przez ostatnie 1,5 roku jestem bardziej spanielowa niz goldenowa to pragne goraco podziekować FISZOWEJ za doprowadzenie mojej małej Bojki do BISa Baby:multi:
wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję



[url]www.kaprys.vel.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...