Jump to content
Dogomania

sheltie szczeniaczek


Recommended Posts

Witam wszystkich :hand:

Jestem nową forumowiczką oraz nową posiadaczką szczeniaczka rasy owczarek szetlandzki. Maluch jest u nas od niedzieli ale szybko się zadomowił. Jest b. wesoły i przy zabawie poszczekuje i powarkuje :laugh2_2: .

Chciałabym chodzić z nim na kurs PT i jeśli się uda do psiego przedszkola, ale w moim mieście (Łódź) jest problem ze szkołami dla psów :( . Jęśli ktoś by jakąś dobrą znał w moim mieście to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój maluszek jest z Ukrainy z hodowli Lovely Funny Shelties (tam było troszkę taniej i suka miała się właśnie oszczenić a szczeniczki miały być odpowiedniego umaszczenia, czyli blue merle - w Polsce nie było pewności czy takie będą).

Link to comment
Share on other sites

Czesc,

W Lodzi mozesz oczywiscie szkolic pieska w osrodku szkoleniowym Pana Nowaka i Wisniewskiego. Odbywaja sie treningi PT, IPO, a takze agility, taniec oraz przedszkole dla maluchow. Mysle, ze Twoj piesek sprawdzilby sie nie tylko w posluszenstwie, ale rowniez w agility. Mialby kolege, gdyz w tym samym klubie trenuje moja znajoma - wlascicielka sniadego sheltie - Artiego. Wszelkie informacje na temat osrodka znajdziesz TUTAJ

Osobiscie proponuje dzwonic pod ten drugi numer, z adnotacja Psie Przedszkole, bowiem on wlasnie polaczy Cie bezposrednio z Panem Nowakiem. PT, psie przedszkole jest na boisku, obok szkoly z globusem (Krakowska). Natomiast zajecia agility, sa na placu rowniez przy ulicy Krakowskiej, jednak nieco dalej.

Pozdrawiam, i ze swojej strony, naprawde polecam. Trener ma fajne podejscie do psow, nie ma mowy o zadnym karceniu fizycznym.

Link to comment
Share on other sites

Mój sheltie też się nazywa ARTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluje. :wink:

Fajny piesek (zdjecia otworzylam za pomoca linkow, musisz znalezc serwer gdzie adres zdjecia bedzie zakonczony .jpg), zawsze chcialam miec merlaka. Przed wyjazdem mialam nawet zamowione szczenie w czeskiej hodowli :) No, ale nie wyszlo i skonczylam z border collie. 8)

Link to comment
Share on other sites

No cóż.... Szczerze mówiąc nie mamy (ja i moja mama) żadnego :o doświadczenia z wystawami psów dlatego jeszcze nad tym pomyślimy, ale na pewno pójdziemy na PT a jak Atri będzie się dobrze bawił to może agility.

Link to comment
Share on other sites

Atri będzie się dobrze bawił to może agility.

Sprobujcie. Sniady Arti, ktorego mialam okazje poznac, jest naprawde swietny. Ogolnie sheltie sprawdzaja sie w tym sporcie znakomicie.

Pozdrawiam, i mam nadzieje, ze sie spotkamy w sierpniu na szkoleniu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...