Jump to content
Dogomania

CACIB Wrocław


Wiza

Recommended Posts

Adsumowa :diabloti: Ty mnie jeszcze odstraszać od budowy tej strony będziesz!
Agata - nie martw się, NIEKTÓRZY się nie obijali (np. JA) i mają trochę zdjęć. :p Poczekamy aż CI KTÓRZY SIĘ NIE OBIJALI obrobią te zdjęcia (a znasz mnie i wiesz, że zdjęcia wysyłam Ci już kilka miesięcy:lol::lol: - te spacerkowe, gangowe:lol:. Apropos to zgłoś się po zdjęcia z Książa - staw się z 10 płytkzami, bo zdjęć jest ponad 2 tysiące), I POSZKODOWANI będą mogli je oglądnąć na GF. :multi:
Wieczorkiem podeslę fotki Madzi, mail sie zapcha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adsum']Oj....to ja juz rozumiem te rozne rzeczy:p Ciekawe podejscie do rasy:p
Ale to zawsze lepiej cos ciekawego niz .......;)
A mnie leniowi nie chcialo sie sprawdzic;)[/quote]
Jak ci się marnuje to możesz wstawić 100 zdjęcie Magii na goldenfoto:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jedyne które jest jako tako, powinno dojść:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']A możesz napisać co oznacza - te różne rzeczy? Pytam z ciekawości, ponieważ sama nie byłam na tej wystawie, zresztą nawet gdybym była to pewnie bym siedziała przy labkach:) Proszę o uświadomienie :)[/quote]
Ano troszke nie wiem czego szukal... malo zwracal uwagi na glowy...wydaje mi sie, ze ocenial "anatomicznie" psy - jesli wiecie o co mi chodzi i nie szukal "typowosci", wyrazu rasy. Tak mi sie wydaje. Byly tam psy dla mnie bardzo ciekawe - jak np Jowisz Pasada, Carmen Korem - a nie w pelni docenione. Choc Carmen szla z jeszcze jedna bardzo ladna suka i tu ja tez mialabym problem. Nie widzialam poczatku psow i umkenelo mi czesc suk. Ale takie wrazenie mi pozostalo. Patrzac na to co zostalo do BOBa - rozne bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Agata, jeśli się zgłosisz to ja teraz, już zapraszam na spacerek jak tylko się ociepli. Z tym agresywnym kundliskiem. :diabloti: Obowiązkowo w smyczce w szkocką kratę (a tak przy okazji, to widziałam na drugi dzień obróżkę do kompletu - równie stylowa, przypasowana obowiązkowo do torebki, w gustowną, atrakcyjną, czerwoną szkocką kratę. Hit sezonu!)!!
Magda, Ty się tak nie "piekl". :diabloti:Utożsamiaj się z goldenami, toć to cierpliwe stworzenia!!! :lol: Fotki się zrzucają, zaraz zostaną - wedle życzenia - obrobione. Dzisiaj miejmy nadzieje dojdą, choć to ze mną różnie bywa. :cool1:

Ojojjjj, a jakie cyrki się działy potem na sweterkach! Coprawda ja laik jestem jeśli chodzi o tą rasę, ale odczucia po wyborach mam podobne jak po tych goldenich (niektórych oczywiście! coby nie podpaść:diabloti:). Wg mnie to sędzia sam sobie zaprzeczał w niektórych przypadkach. I podobnie jak Adsumowa twierdzę, że trudno było wychwycić o co chodziło sędziemu, czego szukał. No ale cóż, każdy lubi co innego i nic nam do tego. :) Niech sędziuje dalej, a ja gratuluję wygranym i tym niedocenionym futrzakom i ich właścicielom W końcu wystawa polega na zabawie. :D
Czekam cierpliwie na Opole i kilka wystaw polskich, które mnie interesują, a potem chyba zaczynamy wybywać za granice, bo dalsza posiadówka na polskich "szołach" nie będzie nas satysfakcjonować. W końcu wysokie standardy sobie chwalimy. :cool1:

A właśnie! O i teraz wszyscy niech uciekają z tego topiku, bo ja sobie coś przypomniałam. Czy goldeniarze mają zamiar w następnym roku organizować jakiś wyjazd na GRC w UK? :diabloti: Ojojoj, już widze jak wszyscy omijają szerokim łukiem "wystawowo" :lol:

Pozdrowionka kochani!

Link to comment
Share on other sites

Nio tak, dla mnie głowa jest bardzo ważna - lubię ładne fafle, mocny stop i nie zwężającą sie kufę... Jak pisałam więcej czasu spędzam przy labkach - to "moja" rasa, ale patrząc na goldki to dla mnie w Polsce mało jest takich, które mi sie podobają... Byłam na Węgrzech - moim zdaniem lepsze niz nasze... (koszmary też były) - zachwyciła mnie sunia Dewmist Star of the Blue Hope. Na Litwie też widziałam sporo takich, które mi się podobały... Natomiast na naszych krajówkach cieniutko....
Adsumowa byłam właśnie na twojej stronie - głowa Ernesto na fotkach w galerii to jest to co ja lubię :) Inna głowa w moim typie to psiak p.Stępińskiego...

Link to comment
Share on other sites

O tak Ernesto to ma ładną główkę (po tatusiu, jakże uroczym ). Choć pewno i Bryka i kilka pokoleń dziadów dołożyło swoje 3 grosze. :D Kto by nie miał wkładu w to - efekt w postaci sodkiej głowy Esto jest super!

Ojoj, chyba zdjęcia jutro wyślę. :diabloti: Ale obrobione są!
Zdjęcia w większości psów w ruc hu, mało mam w statyce, ale od focenia statyk jest kto inny. :p I posądzicie mnie o dyskryminację dziewczyn, bo mam ich malutko. :crazyeye:A przecież i je fociłam... :placz:

Link to comment
Share on other sites

ooooo.... to nie jestesmy zaproszone, nie mamy juz szkockiej obrozy, ale bordo w kosteczki moze byc???
jak o wlocha idzie, to mamy tez smieszny opis-"dobrze zbudowana suka":lol:-interpretacja dwojaka; "linia kufy moglaby byc prostrza"-pewnie by mogla, ale mamy malutki, uroczy garbek:eviltong: i na pocieszenie dobry kolor:p mam nadzieje, ze futrzaka:evil_lol:
czy mi sie zdaje, czy na ringu bylo gniazdo os?-2 siersciuchy zaatakowane...

Link to comment
Share on other sites

No, ale bylo fajnie, sedzia mily, "fotogeniczny" i lubil fotografow:lol: A "pomarudzic" sobie sympatycznie mozemy, ne?;)
U nas tez sa ciekawe zwierzeta - szczegolnie w klasie mlodziezy psow podobaly mi sie takie niektore...:lol:
Ernesto to Ernesto i taki sobie smieszny jest mamusiowato-tatusiowaty;) Slodki, flusiowaty gluś. I tak naprawde ciesze sie, ze komus sie podoba!:lol:
A na Crufta to juz najwyzszy czas. Ja mam juz bilety i nocleg. Szukac i bukowac, bo za chwile bedzie za pozno albo tylko do Londynu...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adsum']No
A na Crufta to juz najwyzszy czas. Ja mam juz bilety i nocleg. Szukac i bukowac, bo za chwile bedzie za pozno albo tylko do Londynu...:p[/quote]

Racja, że trzeba już coś poszukać :-) Nie to co nasz wyjazd do Anglii - zaplanowany na tydzien przed wyjazdem :cool3:

Hes - ja chce na GRC w lato :-)

Link to comment
Share on other sites

O nie, zaprzepasciłaś szkocką kratę, chyba Was wydziedziczę. No, ewentualnie możecie przyjechać...
Nie zapomnij oczywiście o "prawidłowo położonym stopie"! :pTo komplement, niektóre psy stop zapewne mają na łapach (moze chodzilo o stopE dobrze osadzona?), albo nie daj Bog - na ogonie. :cool3:

Magda, za to chyba pan asystent (czy to pani :eviltong:) nie lubił fotografów, bo psy nawet nie wlazły na lokaty, a on/ona (nie pamiętam, wybaczcie) już wołał/a następne piesy.
No w kazdym bądz razie fajna zabawa byla. :multi: I moglam dwie deklaracje z przyjemnoscia oddac w rece Magdy :) (teraz to trzeba dorabiac, no coz, poswiecilam sie i obiecalam, ze bede za nich placic, byle by podpisali :lol: ).

Oczywiscie nie myslcie sobie, ze moje pytanie o organizacje wyjazdow w grupach na wystawy angielskie, nie mialo podstaw. Oczywiscie gdybyscie kiedys organizowali cos w tym stylu i byloby miejsce to chetnie bym sie wciela. :lol: A ile mniej wiecej taki wyjazd Was kosztuje (mozna na pw napisac, jak nie chcecie publicznie)? Na crufts'a zapewne nie zdąze, bo poki co mam jeden wiekszy wydatek zwiazany z psiurami :loveu: , ale na GRC bym z ogromna checia pojechala. Jakby ktos mogl mnie ciut obeznac z takimi wyjazdami, jak to wyglada, to bylabym wdzieczna.No i gdyby tylko znalazlo sie jedno miejsce na GRC to bym calowala w stopki. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hes']
Ojoj, chyba zdjęcia jutro wyślę. :diabloti: Ale obrobione są!
Zdjęcia w większości psów w ruc hu, mało mam w statyce, ale od focenia statyk jest kto inny. :p I posądzicie mnie o dyskryminację dziewczyn, bo mam ich malutko. :crazyeye:A przecież i je fociłam... :placz:[/quote]

No ale chiba dzieci swoje masz na zdjeciach:mad:=> przydaloby sie na stronke domowa wrzucic:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...