Jump to content
Dogomania

Gdzie Po Fila Brasileiro ? Do jakiej hodowli? Gdzie najlepiej kupić?


M^T

Recommended Posts

Witam! Mam parę pytań. A więc - Zdecydowaliśmy się na kupno rodowodowego psa rasy Fila Brasileiro, najlepiej pręgowany. Chodzi o małego szczeniaka. Kupić możemy dopiero za miesiąc góra dwa. Bo narazie mamy spore wydatki. Suma, za którą kupimy małego FILETA:loveu: Nie gra roli. I właśnie, kupno? A gdzie mamy kupić? Może ktoś poleci jakąś dobrą HODOWLE z filetami?:loveu: Z góry, bardzo dziękujemy.:p

Link to comment
Share on other sites

Tak nawiasem mowiac, najpierw moze pomysl, ustal cos z rodzicami, potem rzucaj temat. Najpierw szukalas psow dla babci, gdzie juz sporo psow, potem dogi Ci przypasowaly, teraz pomysl na takiego specyficznego psa... I mam nadzieje, ze i tym razem skonczy sie na uroczym popisaniu postow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Tak nawiasem mowiac, najpierw moze pomysl, ustal cos z rodzicami, potem rzucaj temat. Najpierw szukalas psow dla babci, gdzie juz sporo psow, potem dogi Ci przypadowaly, teraz pomysl na takiego specyficznego psa... I mam nadzieje, ze i tym razem skonczy sie na uroczym popisaniu postow.[/quote]

Po: 1. Jest wszystko ustalone, a z kąd taki pomysł? Zastanowiliśmy się już tydzień temu. I wszytsko wiemy i Filach. Mamy kontakty z hodowcami.2. Nie skończy się na urczym popisaniu postów.3. A czy ktoś kto kocha psy nie może wziąść następnego? Znam panią z TOZ - u która ma 11 psów.4. Tak, chcieliśmy zaadoptować Doga. Ale tata zgadza się tylko i wyłącznie na rasowego psa ( rasowy=rodowodowy ).

Link to comment
Share on other sites

Je3sli po tygodniu wiesz wszystko na temat Fili- to hm,mam nadzieje,ze te 2 hodowle z ktorymi masz kontakt powaznie i porządnie Cie zlustrują.
Super,ze Tata zdecydowal sie wylącznie na rasowego-rodowodowego!!!
Ale Fila jest bardzo cięzką rasą- ma bardzo mocny charakter,wspaniale strozuje,nie jest to pies,ktory bedzie wylewny do znajomych,dla Twoich gosci,ba nawet rodziny dalszej.Bedzie staral sie na kazdym kroku pilnowac Twojej rodziny.
Jesli mieszkasz w bloku(bo niedoczytalam) zrezygnuj odrazu!! Aby biedny psiak pozniej nie szukal domu nowego.
Jesli masz dom z ogrodkiem,musisz wiedziec,ze jesli nie macie jakiegokolwiek doswiadczenia z MOlosami oraz psami o naprawde specyficznych charakterze- z serca Ci radze,nie kupuj Fili!!
To wspaniala rasa ale wylącznie dla wybranych!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...