Jump to content
Dogomania

Cavaliery w potrzebie


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Witam, jestem zainteresowana pomocą Cavalierą w potrzebie, a także i innym psom. Powiem tak, chciałabym zapewnić dom stały Cavalierowi obojętnie w jakim wieku i jakiej płci. Miałam sunię Cavalierkę, ale po 13 latach odeszła. Służę także pomocą w zapewnieniu domu tymczasowego innym psiakom. Mam nowy dom z ogrodem, wokół lasy, łąki i pola. Pracuję 2-3 dni w tygodniu po 8 godzin, a mąż prowadzi własną działalność w domu. Zawsze interesowałam się sytuacjami w schroniskach i pomagałam bezdomnym zwierzętom. Jestem w stanie zawozić moich "podopiecznych" do weterynarza, leczyć, wychowywać a przede wszystkim szukać im najodpowiedniejszych domów stałych. Służę pomocą i poszukuję pupila na kolana.

Link to comment
Share on other sites

Z jakiego miasta jesteś, jeśli mogę zapytać?
Co do cavalierów w potrzebie najlepiej by było abyś śledziła forum cavalierów, tam szybciej są jakieś informacje.
A jeśli chodzi o pomoc innym psiakom w potrzebie, np. dać któremuś DT, to jest tego mnóstwo i na pewno nie jeden psiak by skorzystał.Napisz czy DT i pomoc oferujesz płatną czy tez nie, to jest bardzo istotne.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z forum cavalier world, nie wiem czy jeszcze aktualne;

[HR][/HR] Kochani, w schronie na Paluchu cocker spanielka zaledwie roczna sunia, pewnie po takim opisie z niewielkimi szansami na przygarnięcie.
Może ktoś coś ?

[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=666413613410588&set=a.644478068937476.1073741861.168636789854942&type=3&theater"]https://www.facebook.com/...&type=3&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Kopiuję z forum cavalier world, nie wiem czy jeszcze aktualne;

[HR][/HR] Kochani, w schronie na Paluchu cocker spanielka zaledwie roczna sunia, pewnie po takim opisie z niewielkimi szansami na przygarnięcie.
Może ktoś coś ?

[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=666413613410588&set=a.644478068937476.1073741861.168636789854942&type=3&theater"]https://www.facebook.com/...&type=3&theater[/URL][/QUOTE]

Byłabym bardzo zainteresowania suczką. Chętnie podjęłabym się wychowania nawet jako DT. Tylko chciałabym wiedzieć czy jest to agresja czy raczej strach i taka jej reakcja? Dodam, że w domu mam 10 letnią córkę.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co czytam, niektórzy mają problem z zarejestrowaniem sie na forum.Proszę poczytaj wcześniejsze posty, jak nie którym to się udaje co nieco jest napisane.A może szybciej uda sie przez FB.
A co do suni spanielki niestety nic nie wiem na jej temat, nawet nie wiem czy sprawa aktualna.Myślę,ze trzeba by zadzwonić do schroniska i sie dowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Z tego co czytam, niektórzy mają problem z zarejestrowaniem sie na forum.Proszę poczytaj wcześniejsze posty, jak nie którym to się udaje co nieco jest napisane.A może szybciej uda sie przez FB.
A co do suni spanielki niestety nic nie wiem na jej temat, nawet nie wiem czy sprawa aktualna.Myślę,ze trzeba by zadzwonić do schroniska i sie dowiedzieć[/QUOTE]


A jak ich znaleźć przez FB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ImagineCreate']Chcicałam jeszcze podziękować za link, ponieważ mam problem z zalogowaniem sie na cavalier world.[/QUOTE]

Z tego co pamiętam to forum nie wysyła linku aktywacyjnego, ale on nie jest konieczny. Spróbuj się po prostu zalogować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Z tego co pamiętam to forum nie wysyła linku aktywacyjnego, ale on nie jest konieczny. Spróbuj się po prostu zalogować.[/QUOTE]


Nie da się zarejestrować niestety. Próbowałam i za każdym razem wyskakuje od nowa formularz do wypełnienia. Może ktoś mi mógłby pomóc? Np. zarejestrować mnie jako ImagineCreate na maila: [email][email protected][/email] i hasło jakieś dowolne, które poda mi prywatnie na maila albo poprzez prywatną wiadomość, bo ja już nie wiem sama jak to zrobić. Próbowałam wiele razy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ImagineCreate']Nie da się zarejestrować niestety. Próbowałam i za każdym razem wyskakuje od nowa formularz do wypełnienia. Może ktoś mi mógłby pomóc? Np. zarejestrować mnie jako ImagineCreate na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i hasło jakieś dowolne, które poda mi prywatnie na maila albo poprzez prywatną wiadomość, bo ja już nie wiem sama jak to zrobić. Próbowałam wiele razy.[/QUOTE]

Faktycznie coś jest nie tak. W formularzu do którego przekierowuje nie ma miejsca na mail. Ale faktycznie o suni cocker spaniel nie ma informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Dobrze Macia,ze jesteś, może będziesz coś wiedziała o suni do adopcji cavalier lub cocer spaniel.
Z tego co pamiętam miałaś na DT cavalierkę Madzię,która znalazła na forum super domek.
Czy sie mylę...:p[/QUOTE]

Tak, dokładnie Madzia była u mnie ;). I faktycznie znalazła na forum genialny dom. Nic nie wiem w tej chwili o cavalierze do adopcji. Z cocker spanielem na pewno byłoby łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Tak pomyślałam,ze jeśli ImagineCreat, może dać DT spanielowi, a wiem że ich nie brakuje to warto by to sprawdzić i wykorzystać wiemy,że z domami jest bardzo ciężko.Co o tym myślisz? No i oczywiście ImagineCreate musisz udzielać sie na wątku i być w kontakcie jeśli sprawa z DT jest nadal aktualna.Ja na tą chwilę o cavalierze również nie słyszałam...( na szczęście dla tej rasy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Tak pomyślałam,ze jeśli ImagineCreat, może dać DT spanielowi, a wiem że ich nie brakuje to warto by to sprawdzić i wykorzystać wiemy,że z domami jest bardzo ciężko.Co o tym myślisz? No i oczywiście ImagineCreate musisz udzielać sie na wątku i być w kontakcie jeśli sprawa z DT jest nadal aktualna.Ja na tą chwilę o cavalierze również nie słyszałam...( na szczęście dla tej rasy)[/QUOTE]

Jeśli ImagineCreate byłaby zainteresowana spanielem to jak najbardziej. Porozmawiam z Asią od spanieli i na pewno będzie mieć jakiegoś kandydata.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...