Jump to content
Dogomania

Bikejoring, ciągniecie rowewru czy tez klasa VELO


Nat

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Znow dolacze ja i oczywiscie mam problem :D, wiec nie wie jaka line kupic ??? :\ bo chcialam zaczac z moja jezdzic od pazdziernika .. no ale brakuje mi wlasnie chyba tej najwaznijeszej czesci, :]]] jak mozesz "weterani" :] to podajce mi jakis adres www gdzie moglabym zamoic taka dobra linke ,ew. zobaczyc zebym wiedzial czego szukac, lub co zamawiac , thx z gory :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"NIKU mam pytanie: czy jest jakiś przepis, na który można się powołać? I dlaczego z LEWEJ?? Bo spokojniej chyba czulabym się mając psa z prawej - bądź co bądź na sobie mogę powiesić odblaski, a na psie byłoby trudniej..."

Pisanego przepisu raczej nie widziałem i chyba takiego nie znajdziemy. Natomiast interpretacja ogólnych przepisów ruchu drogowego pozwala na takie zachowanie i nie jest to tylko moja interpretacja, rację przyznał mi kierownik ruchu drogowego w Powiatowej Komendzie Policji. Dlaczego z lewej ? Jedynym powodem jest to, że na spacerach na krótkiej smyczy pies chodzi po mojej lewej stronie i to jest jedyny powód - lewa to lewa, konsekwentnie. Może to źle ale mój Gordon jest juz tak nauczony, że prawa strona mu nie pasuje. Co do odblasków to raczej wycieczki robimy w dzień i jesteśmy widoczni ( mam taka nadzieję )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...