Jump to content
Dogomania

Śmierć Rotti


akk4psy

Recommended Posts

Drogie Kolezanki i Koledzy. Dzis o poranku Ela-Rotti trafila do szpitala.Nie czuje sie najlepiej-bardzo cierpiala.Teraz jest juz oczywiscie pod kontrola lekarzy.Mamy nadzieje,ze wypuszcza Ja w przyszlym tygodniu. Wsparcie duchowe-niezbedne!.Ale nie dzwonimy dzies ,ani nie sms-ujemy-niech odpoczywa !

pozdrawia Pikut zatroskany i a.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biedna Rotti się struła w sobotę i na spotkaniu Dogomaniaków bardzo źle się czuła. W niedzielę na coursingu za to już było ok. Jeśli to dalej z żołądkiem to trochę leków, dieta (biedna Rotti) i za parę dni pewnie będzie ok, trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Niestety-to nie zatrucie.Ale NAPEWNO bedzie dobrze. Nie ma to nic wspolnego z wyjazdem,jedynie -gdyby byla w Poznaniu -trafilaby wczesniej do szpitala...Teraz bidulka bardzo cierpi-niech kazdy pomysli cos najmilszego co tylko moze.

Wyciagniemy Ja z tego za uszy!!!!

pik i a.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie wiem i czytalam o Rotti o jej walce i o chorobie i wiem ze czasem niekonwencjonalne metody leczenia daja b.pozytywne efekty. Dlatego jesli jest choc szansa na poprawe stanu zdrowia Rotti polecam odwiedzenie kliniki w Wa-wie. www.novit.pl moi rodzice stosowali ta kuracje i bylo duzo lepiej ba nawet na kilak lat udalo zapomniec sie o chorobie. Moze Rotti to tez by pomoglo. moim zdaniem warto probowac a co mozna przeczytac o tym leku:

Preparat wpływa bezpośrednio na poprawę struktury krwi i poprzez "wyleczoną" krew na komórki nowotworowe. Równolegle działa bezpośrednio na komórki nowotworowe przyczyniając się do ich zanikania i obumierania. W przypadku postaci nowotworu dającej liczne i częste przerzuty do innych organów, Novit powoduje zahamowanie procesu rozprzestrzeniania się choroby.

Link to comment
Share on other sites

Mi jako nowej chyba nie wypada się zbytnio spoufalać :oops:

Napiszę więc tylko, że z postów na ten temat wynika, że bardzo dzielnie się trzymasz Rotti. Życzę Ci szybkiego powrotu do sił. Jestem pewna, że wszystko skończy się szczęśliwie, a moje przeczucia w takich sprawach zawsze się sprawdzają :wink:

A tymczasem, dopóki się tu nie zjawisz wśród nas, będę wysyłać do Ciebie ciepłe myśli i pozytywne fluidy :fadein:

Pozdrawiam, Agnieszka.

Link to comment
Share on other sites

Specjalnie dla Rotti wkleję, jeszcze kilka zdjęc jej chłopaków z pobytu w Warszawie.

Nigdzie tak nie pasuja, jak wlasnie tu ........... na chartach

To macie jeszcze Anioła stróża :wink:

_282619_n.jpg

_282629_n.jpg

Ale czasami Anioł stróz tez musi se poganiać........... najlepiej z bratem :wink:

_282615_n.jpg

złapałem 8)

_282616_n.jpg

Gwiazdor :wink:

_282622_n.jpg

Tej pani nie musze przedstawiac

_282617_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

ROTTI - na spotkaniu u BEI obiecałaś mi ,że wypijemy u ciebie pyszną kawę.

Trzymam cię za słowo.....

Pozdrawiam cię serdecznie trzymając z całą swoją rodzinką mocno kciuki, a moja samoyedka śle do ciebie swój sławny uśmiech.

Wracaj do nas.........

Link to comment
Share on other sites

Rotti nie jest jeszcze w domu.Jest w szpitalu.Nie mozna oreslic-jak dlugo tam bedzie.Jest bardzo slaba,wlasciwi caly czas jest w "odmiennym stanie swiadomosci". Mysle, ze czesc z Jej przyjaciol z dogo. wierzy w modlitwe, albo inne metody zaklinania rzeczywistosci-czas zabrac sie do roboty !Przekazuje Eli wszystkie zyczenia,ale Ona biedna nie ma nawet sily specjalnie sie cieszyc....

Ania (od Pikuta)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...