Jump to content
Dogomania

Binguś, Dyzio i Duduś -moje kochane Trio.


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wymiziam, a co do szaty, moja ma taką "ciężką"... A nie taką jak twoje, a szczególnie Dyzio leciutką... Nawet nie bardzo wiem jak to nazwać... Jej jest taka wiecznie jakby tłusta, chodź nie śliska.... Nie wiem czy to dobrze czy nie....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem. Przyznam,że nie spotkałam jeszcze pekińczyka o takiej szacie,ale u psiaka w typie rasy wszysko możliwe.
Najlepszy numer był jak poszłam z Dudusiem do weta na kontrolę. Widzę,że ma pani nowego psa. Piękny ten Spaniel Tybetański.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nie miałam serca do pisania w ostatnich dniach...:shake:

Mój ukochany adoptowany Duduś 11.04.2010 przekroczył Tęczowy Most:-(:-( .Przegrał walkę z rakiem gruczołów przyodbytowych a potem doszło jeszcze zapalenie płuc.:-(:-(. Od stycznia miał problemy ze zdrowiem,ale wciąż miałam nadzieję,że wygramy z chorobą....:-(
Byliśmy razem tak króciutko a już okrutny los wyznaczył nam rozstanie....


Do widzenia, Kochany Dudusiu,biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem (*).:-(.Na zawsze pozostaniesz w moim sercu.

Ps.Wybaczcie,ale na razie nie jestem w stanie napisać nic więcej:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest Lotty

Serdecznie dziękuję Wam za wsparcie. Jakoś się trzymam,całe szczęście,że w domu są jeszcze inne psy,tylko dzięki nim nie rozkleiłam się kompletnie. Jeszcze raz dziękuję.:smile:b

Link to comment
Share on other sites

Pisząc wczoraj swojego posta - myślałam o Dyziu Octy... a to o Twojego chodziło... Przepraszam, nawet nie wiedziałam, że miałaś takiego Skarba. Bo one są skarbami - zwłaszcza te pokroju Dyzia, Dyzia, Gremlinki i Szczerbatki. Mój Omek z tego samego "wypustu"...
Lotty - wiem jak bardzo jest Co przykro. Ale pamiętaj - one zawsze wracają. Nawet nie wiemy kiedy, jak i gdzie. Ale zawsze wracają i zawsze są z nami

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

[quote name='Izabela124.']W takim razie wszystkiego dobrego! :)[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo, muszę jakieś fotki wstawić, bo galeria nam pajęczynami zarasta.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=purple][I]wszystkiego najlepszego Lotty dla płaskatych Twoich i wszystkich ode mnie i moich Pekinów.[/I][/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple][I]wstawiam Ci moją choinkę Lotty i liczę, że wstawisz tu zdjęcia swoich bo naprawdę szmat czasu ich nie widziałam i nie tylko ja na pewno na to liczę[/I][/COLOR][/B]
[B][I][COLOR=#800080][/COLOR][/I][/B]

[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4742/tnp1126530.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Lotty

Wspaniałe wieści z Węgier. Na wystawie w Komarom Bingo zdobył tytuł [B]Interchampiona.:bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!:

[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...