Jump to content
Dogomania

Czym karmicie swoje pekinki?


Cekinka13*

Recommended Posts

Czym karmicie swoje pekinki?
U mnie na początku było pedigree :roll: (nie wiedziałam, że to syf), później było gotowane, później był royal, ale stwierdziałam,że to przereklamowana karma i po prostu niewarta swojej ceny. Później znowu było gotowane. A teraz chciałabym znów podawać mu karmę, która lepsza- arion czy fitmin? Czekam też na inne propozycje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']
No podobno zdolna jestem :evil_lol:.

Czym karmicie swoje pekinki?
U mnie na początku było pedigree :roll: (nie wiedziałam, że to syf), później było gotowane, później był royal, ale stwierdziałam,że to przereklamowana karma i po prostu niewarta swojej ceny. Później znowu było gotowane. A teraz chciałabym znów podawać mu karmę, która lepsza- arion czy fitmin? Czekam też na inne propozycje.
[/quote]
przejdź na Hillsa-to najwyższa półka z resztą zapytaj się weterynarza o tą karmę to Ci powie:cool1:ona reklamy nie potrzebuje żadnej.
moje dostają R.C. ale weterynaryjną nie sklepową a to jest różnica, Dyzio wcześniej był na puszkach Hills'a j/d i i/d gdy miał biegunkę jelitową to dopiero lux! dzięki niej przetrwał.

Link to comment
Share on other sites

Na allegro zamówiłam 1,5kg fitmina oraz 1,5kg ariona- zobaczymy, czy będzie chciał jeść, czy sierść będzie błyszcząca, czy kupki będę małe, czy nie będzie żadnego uczulenia itp.- jeśli nie, zostanę przy którejś z tych karm, jeśli będzie mnie coś niepokoiło, zakupię hillsa. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Ja swojego karmie royalem weterynaryjnym. Juz jakis czas sie zastanawiam nad zmiana karmy, ale jakos nic madrego nie przychodzi mi do glowy. Moze wy cos pomozecie. W miedzyczasie karmie swojego Pinia kurczakiem z marchewka uzupelnionymi o preparaty witaminowo mineralne i preparatem na stawy z powodu zerwania wiezadla. Co jedza wasze pekinki?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja swojego karmię wybranymi przez niego szyneczkami i kiełbaskami jakieś tam serki kanapeczki ogólnie to co pani je bo to smaczne... ewentualnie je royala dla wybrednych ale rzadko nawet to jemu nie smakuje ;/ ale z psich to jemu smakują czekoladki dla psów :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

witajcie. U nas z karmami było różnie... przede wszystkim omijamy szerokim łukiem pedegree i tym podobne paskudztwa... mój pies w typie collie o mało nie przeszedł za tęczowy most przez to. Tak więc z Tolą probowaliśmy już Royala (2 rodzaje) Acany, Puriny Dog Show i Pro Plan... Każda z tych karm dobrze służyła Toli:) Mała nie narzekała:) Teraz "jemy" Purinę i czasem Royala, jesli Puriny nie ma:) (cud, że w moim mieście są inne karmy niż pedegree...:) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...