Jump to content
Dogomania

York i agility


rudziaczek

Recommended Posts

hejka!

mam takie malutkie pytanie-nie znalazlam wczesniej takiego watku-czy z moim maluchem-pol rocznym yoreczkiem moge isc na agility? czy nic mu sie nie stanie? z tego forum wiem ze inni wlascicile yorkow bywaja ale czy wasze pieski nie sa strasze? i jeszcze jedno ile kosztuje taka zabawa? z gory dzieki za wzelkie informacje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...

ja mam 4 mies sznaucerke i juz sie przygotowuje bardzo powoli do agiliti jak na miniaturke jest juz dość wysoka i bardzo szybko biega jest odważna i nie boi sie ryzyka... więc sadze ze yorkus tez sobie poradzi trzymamy kciuki... ja mam takie pytanie od nieawna mam poieska ale od baerdzo dawna sie nimi pasjonuje więc mam pytanie czy za zajęcia agiliti sie płaci i ile ?? i czy do klubu mogą należeć psy bez rodowodu ?? i czy jezeli uczęszczam na treningi czy musze brać udział w zawodach agiliti ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']ja mam takie pytanie od nieawna mam poieska ale od baerdzo dawna sie nimi pasjonuje więc mam pytanie czy za zajęcia agiliti sie płaci i ile ?? i czy do klubu mogą należeć psy bez rodowodu ?? i czy jezeli uczęszczam na treningi czy musze brać udział w zawodach agiliti ??[/QUOTE]

Opłaty za zajęcia są zróżnicowane w zależności od szkoły.
Oczywiście, że do klubu może należeć każdy pies, nie tylko rasowy :)
Uczęszczanie na zajęcia w żaden sposób nie zmusza Cię do brania udziału w zawodach. Ale jeżeli ten sport Cię wciągnie to sama będziesz tego chciała ;)

Link to comment
Share on other sites

Polecam się na przyszłość ;)
Naukę należy dostosować do wieku, bo zbytnie forsowanie nie do końca ukształtowanego kośćca może się skończyć problemami ze stawami czy kręgosłupem. Jednak podstawy poruszania się psa po torze można kształtować w wieku szczenięcym, ucząc go na przykład przechodzenia stacjonatek przy położonych na ziemi tyczkach czy też tunelu.
Program nauki dostosujesz sobie w klubie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...