Jump to content
Dogomania

Pekinczyk:)


JustynaJK

Recommended Posts

  • 1 year later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po wielu latach marzeń o małym przyjacielu wreszcie nabyłam psiaka:) Sunia jest miniaturowym czarnym pekińczykiem:) Ma rok. Urodziła się u znajomych i była tam jakiś czas ale z powodów rodzinnych musieli ja oddać. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest strasznie zmanierowana:) Ciągle domaga się pieszczot i je tylko i wyłącznie z ręki. Na widok kurtki i butów które zakładam skacze szczęśliwa po całym mieszkaniu:) [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman']Nie wiem co jeszcze mogę napisać:) Chciałam się po prostu przywitać:)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Moja mama ma 2 sztuki takich podbnych do tego w moim profilu. Ten piesek z profilu akurat odszedl pare dni tem.
Opiekuj sie pieskiem i nie pozwalaj mu na zbedne bieganie po schodach badz skakanie )pekinczyki bardzo lubia wylegiwac sie na stole jak nikt nie wiedzi, niestety to troche wysoko jak na skakanie.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mój Buli też skakał, ale do czasu. Wystarczyło potknięcie i przesunął się mu dysk. Po pierwszym przeciwzapalnym zastrzyku było dobrze, a po drugim psa sparaliżowało w ciągu 10 minut na 14 miesięcy. Wydałam majątek, ale weterynarz tylko zaszkodził, a nie pomógł. Chodziłam z "foczką" na spacery, masowałam i szczypałam tylne nogi. Byłam nawet u bioenergoterapeutki. Jest efekt Bulinek chodzi i biega, ale po schodach jeszcze nie wejdzie. Mój dzielny pies pokonał choróbsko i mimo iż ma już 10,5 lat jest wesoły i bardzo ruchliwy, jakby nadrabiał stracony czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...