Jump to content
Dogomania

PIES - archiwum


Lara

Recommended Posts

Nie chcę zaśmiecać forum, więc piszę tutaj. Poszukuję archiwalnych numerów Psa z ostatnich dziesięciu lat, a konkretnie:

[B]3,5,6/2000[/B]
[B]6/2002[/B]
[B]4,5/2006 [/B]

Jeśli ktoś mógłby je odstąpić/ odsprzedać będę wdzięczna, bo w moim oddziale ich nie ma. Proszę o PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja poszukuję właściwie wszystkich numerów "PSA" do roku 2005 włącznie i dwa nr-y: 5-ty i 6-ty z 2006. Chętnie wymienię na jakieś książki lub materiały nt różnych ras (mam dość bogaty zbiór książek).

[B]Lotty[/B], mam nr 4/2006, ale mogę Ci go tylko sxerować- sama staram się skompletować roczniki... Jeżeli jesteś zainteresowana xero- napisz na pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Lotty']Nie chcę zaśmiecać forum, więc piszę tutaj. Poszukuję archiwalnych numerów Psa z ostatnich dziesięciu lat, a konkretnie:

[B]3,5,6/2000[/B]
[B]6/2002[/B]
[B]5/2006 [/B]
[B]5/2007[/B]

Jeśli ktoś mógłby je odstąpić/ odsprzedać będę wdzięczna, bo w moim oddziale ich nie ma. Proszę o PW.[/QUOTE]

Nadal szukam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186'] Jeszcze u siebie w oddziale się popytam- może będzie, to wezmę dla Ciebie.;)[/QUOTE]

Jeśli możesz, to byłabym bardzo wdzięczna, bo w moim oddziale go nie ma, a uzupełniam brakujące numery.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 11 months later...
  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...