Jump to content
Dogomania

ciuszki ciuszki ciuszki


rudziaczek

Recommended Posts

a ja nie ubieram i ubierać nie będę. Jedyną formą jaką uważam za normalną jest derka przeciwdeszczowa. Co prawda mam ją ponad rok i jeszcze ani razu nie była zakładana to leży w pogotowiu na zimę kiedy zacina deszcz ze śniegiem . Moja sunia przyzwyczajona jest do spacerów w każdych warunkach pogodowych. Jest zahartowana i nie miała nigdy żadnej infekcji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g@l@xy']a ja nie ubieram i ubierać nie będę. Jedyną formą jaką uważam za normalną jest derka przeciwdeszczowa. Co prawda mam ją ponad rok i jeszcze ani razu nie była zakładana to leży w pogotowiu na zimę kiedy zacina deszcz ze śniegiem . Moja sunia przyzwyczajona jest do spacerów w każdych warunkach pogodowych. Jest zahartowana i nie miała nigdy żadnej infekcji.[/quote]

To w końcu jak to jest. Potrzebne to całe ubieranie, czy obejdzie się:cool3:
Byłabym szczęśliwa, gdyby mój mały nie musiał chodzić w żadnych strojach:roll:

Link to comment
Share on other sites

to wszystko zależy od pieska. Mój strasznie sie trzęsie jak jest zimno i nie wyobrażam sobie wychodzić z nim w mróz bez ubranka :shake:, jak to się mówi wolę dmuchac na zimne. Jak wiadomo yorki nie mają podszerstka i w zasadzie marzną o wiele szybciej niz inne pieski :crazyeye:.

Link to comment
Share on other sites

teraz jest tak duży wybór jeśli chodzi o ubranka. Nie trzeba męczyć pieska jakimiś wymyślnymi i niewygodnymi ciuszkami. Sa też takie które są wygodne i przy okazji praktyczne. Nie jestem za tym żeby ubierać psa jak lalkę. Jak widze dziewczyny które wciskają swoje psinki w jakieś różowe sukieneczki lub inne niestworzone rzeczy to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :angryy:. żal tylko psa, bo się męczy :shake:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']Dziewczyny -10 piesek w ruchu i zmarznie... Spoczko ale u mnie takie zimy ze ponad 20 stopni mrozu co wtedy??? Chyba konieczne ubranko :roll:[/quote]
zgadzam się.Ciekawe czy wy w minus 20 chodzicie bez kurtki,(no wiecie trzeba się hartować:evil_lol:)York ma włosy a nie sierść i jest mu z pewnościa zimno w taki mróz;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam.postanowiłam wymienić Frankowi jego stare ubranko jak był jeszcze mały na jakieś nowsze i pojechałam do zoologa.Wchdze , rozgladam sie i jest-welurowa,czarna bluza z napisem FBI!!!:razz:Przymierzam-dobre:multi:Kupiłam.Franek dobrze się w niej czuje,nie krępuje mu żadnych ruchów-po prostu cudo:loveu:i ten napis:p:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']To w końcu jak to jest. Potrzebne to całe ubieranie, czy obejdzie się:cool3:
Byłabym szczęśliwa, gdyby mój mały nie musiał chodzić w żadnych strojach:roll:[/quote]

moja panna kąpała się w morzu w listopadzie (wskoczyła za mewą ;))ale nie zachorowała,cały czas biegała i była zagrzana,ja moich panienek nie ubieram w żadne ciuszki,jak biegają nawet w mrozy to nie marzną-- -a pamiętacie jak chodziłyście ubrane na sanki ? najlepiej tylko w swetrze bo inaczej było za gorąco :evil_lol: ,jednyne co kupuje bez ograniczeń to KOKARDKI -mam na ich punkcie fioła :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pati dostała ostatnio taką połączoną bluzeczkę ze spódniczką:). Nie chodzi w tym stroju zbyt często bo chodzi w takim body dla dzieci(po domu rzecz jasna). I jak np. jest trochę chłodno w domu i ona będzie w nim sama przez kilka godzin zakładamy jej takie. Dodam że odcinam tylko to co wystaje i podszywam żeby ładniej wyglądało:) Mała bardzo lubi w nim chodzić:)

Link to comment
Share on other sites

Ja psa ubieram tylko w zimę, i to nie na każdy spacer bo jeżeli idzie tylko na siku to te jej ubieranie trwa dłużej niż spacer..Jest ubierana tylko jak idziemy do lasu żeby się maleństwo wybiegało i to też nie z powodu tego żeby jej zimno nie było bo jak biega to raczej nie marznie tylko z powodu tych tragicznych kulek jakie się robią ze śniegu..
Mnie osobiście nie podoba się robienie z psa lalki żeby ubierać je w sukienki czy w piżamki jakie można dostać w sklepach zoologicznych..:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordzinkasia1']Pati dostała ostatnio taką połączoną bluzeczkę ze spódniczką:). Nie chodzi w tym stroju zbyt często bo chodzi w takim body dla dzieci(po domu rzecz jasna). I jak np. jest trochę chłodno w domu i ona będzie w nim sama przez kilka godzin zakładamy jej takie. Dodam że odcinam tylko to co wystaje i podszywam żeby ładniej wyglądało:) Mała bardzo lubi w nim chodzić:)[/quote]
no jest sie czym chwalić...rzeczywiście:angryy::angryy::angryy:Czemu ty sobie nie założysz kożucha i nie będziesz latać w tym po domu?przecież to takie ładne :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Pati nie chodzi w tym caaały czas:roll: Zakładam jej to tylko jak piecyk w domu nie jest włączony, a w domu nie będzie nikogo przez np. 5-6 godzin. Robię tak bo jak rozmawiałam z wetem to z rozmowy wynikło że yorkom jest o byle chłodek zimno. Jestem raczej początkującą co do yorków.Dodam że czasami jak przychodziłam do domu to ją zastawałam lekko drżącą.

Link to comment
Share on other sites

to radzę sie najpierw doszkolić tobie i twojemu wetowi:shake:Niektóre yorki wcale nie noszą ubranka i jakoś nie jest im zimno.mój nosi tylko na dwór jak jest zimno czyli na minusie bądz 0-5 stopni ale nie w domu:shake:Ale teraz sobie tak myślę,że wet miał rację-jak taka kordzinkasia założy psu ubranie w domu w ktory z pewnością jest temp. na plusie to potem o byle chłodek jest zimno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...