Jump to content
Dogomania

Imiona rodowodowe


Ag@tA

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

A moja suczka ma się urodzić w końcu stycznia. Od hodowcy dostałam wolny wybór imienia ale na literę R Wybraliśmy wiec Rafa a jedna z dogomaniaczek podpowiedziała mi Rafaela a w skrócie Rafa. Spodobało nam sie i już tak zostanie. :D

Uważam, ze całkiem ładne imie, nie :D

Link to comment
Share on other sites

Moje szczeniaki urodziły się juz 7 stycznia i nadałam im miona na literke A. I tak po kolei:
Asztar - chłopiec 8)
Akari - dziewczynka 8)
Anshin - dziewczynka 8)
Ashanti - dziewczynka 8)
Był jeszcze Akim - chłopiec :( :cry: , ale odszedł za Tęczowy Most.
Reszta maluszków chowa się super. Zajrzyjcie na stronkę. Niedługo nwe zdjęcia malutkich chowków. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

To może mi ktoś na G podpowie ?? Potrzeba mi dla 4 chłopaków i 2 dziewczyn, a daję podwójne imiona na tę samą literkę....... :lol:
Ktoś pytał dlaczego w stolicy nie na jedną literkę....... poprostu przy którejś tam zmianie REGULAMINU wywalono ten zapis,że ma być na jedną literkę, więc skoro nakazu niebyło....... to............ a teraz znów z ZG pisanko przyszło, że na jedną literkę cały miot........ :lol:
........ ale jak już 3 raz na G mi idzie, to mi weny brakło.......... :([/b]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli są tu fani Andrzeja Sapkowskiego, to pomóżcie. Poszukujemy imion na C lug G dla 4 dziewczynek i 1 chłopczyka. Chcemy coś z sagi wiedźmińskiej (przydomek Sfora Jaskółki też ze skojarzenia z jednym z tytułów), ale może też być z innych książek. Na G to dla chłopaka wiadomo, z dziewczynkami gorzej. Na C mamy Ciri i Cintra, brakuje jeszcze dwóch dla dziewczynek. Na dodatek ja się upieram, żeby fonetycznie było C a nie K.

A szczęśliwa Mamusia ma Druza w papierach, w domu Dora lub wszelkie zdrobnienia.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy. Ale dość dawno czytaliśmy i na gorąco się nam zbyt mało imion uzbierało. Teraz przeglądając, czytamy właściwie po raz kolejny. Wiesz, można wybrać ładnie brzmiące, ale ja chcę dokładnie kojarzyć nazwę lub imię z miejscem lub postacią. Łatwiej wrzucić pytanie na forum, niż przeczytać jeszcze raz całą sagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']A może jeszcze coś co by się nadało dla tych co jadą do Niemiec, Holandii, do Czech i USA....?? :lol:[/quote]

masz na mysli cos z angielska?

kilka czaswonikow na "g":
good- dobry
great - wielki, swietny
gorgeous - wspanialy, cudowny
genius - genialny
groovy -ekscytujacy, "w deche"


a czesc druga to moga byc jakies nazwy wlasne, imiona, np.

Great Gatsby
Good Guy
Gorgeous Georginia
:lol:

Link to comment
Share on other sites

Do mnie w czerwcu przybędzie sunia :) Jeszcze nie znam literki na jaką bedzie miot ale hodowczyni obiecała mi ze sama bede mogła wybrac imię :))) Oczywiscie juz zaczęłam wymyślać imiona (na wszelki wypadek;)) i na razie mam na C :) mam nadzieje zę to właśnie taką literke wybierze hodowczyni- sunai nazywać sie wtedy bedzie : Calineczka Northumberland :D po domowemu Kiwi :)))

Strasznie mis ie podobają te dziwne imiona które maja swój sens :) Tylko wydaje mi sie ze niedługo sie "przejedzą" i zabraknie pomysłów ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,
piszę tu pierwszy raz :) i mam od razu prośbę ;)
pod koniec roku bede miala sunie, dużą dziewczynkę, imie przwdopodobnie bedzie miała na J. Jak na razie wymyśliliśmy Jamiaka. Może macie pomysły na imie ja J, po polsku lub angielsku ktore moze rosnac razem z psem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...