Jump to content
Dogomania

Kopiowanie i sedziowie ZKwP


moskit

Recommended Posts

[QUOTE]Dla udowodnienia slusznosci wlasnej argumentacji,bylas sklonna wybaczyc wlascicielowi tamtego boxera ,ze jego pojecie o psie dyskfalikuje go do jego posiadania..Gosciu zdecydowanie miescil sie w przedstawiony wyzej opis.[/QUOTE]

Maxxel o jakim wybaczeniu piszesz? Najpierw zarzuciłeś mi ze mówię to bez emocji a teraz o jakims wybaczaniu. :crazyeye:
Nie jestem za te przypadki odpowiedzialna i w świetle prawa nic nie można zrobić, ze ktoś nie ma wiedzy, ze ktoś rozmnaza czy ze ktoś kopiuje ) tutaj jak się go nie przyłapie)
Wielu włascicieli nie powinno mieć psów, rozmnazac ale to powinny regulować jednoznaczne ustawy. :p JAk widzisz zawsze znajdzie sie ktoś kto poszuka sobie furtkę.
[QUOTE]Cytat:
[B]i tu wlasnie pisala wspomniana Anielka lat 11[/B]
Cyt: Laluna
"Wiesz jedenastolatka moze opisać co widzi i to ze chodzili z psem do weterynarza i weterynarz wyleczył psa. To nie ma nic wspólnego z z jej poglądami i akurat w tym nie widzę aby w opisie co sie działo z psem wyrazała sie infantylnie czy niedojrzale. Poprostu opisała co widziala i nie dodała nic swojego aby ubarwic tą opowieść"

[B]Nasza "Anielka" ma 20lat i jest moderatorem owego forum..[/B]
[B]Przytocze jeszcze jedna zlota mysl tego autorytetu od skaleczonego kikuta..[/B]


[COLOR=#4f4f4f][FONT=Verdana]Cyt"..dowiedziałam się dzisiaj, że skoro psiak miał obcięty ogon, to zapewne jego właściciel, który to zrobił, chciał go przeznaczyć na walki. często to jest powodem takich... zabiegów"[/FONT][/COLOR] [/QUOTE]

No i co tym chciałeś udowodnic?
Dziewczyna widocznie przeczytała jedna z wielu przyczyn ze kopiuje sie uszy psom walczacym na arenie, ze dobermanom obcna się ogon aby bandyta go nie złapał. Wiec wszystko powiązała i taki wniosek sobie wyciągnęła. Ile to osób powtarza glupoty ze kopiuje się aby uszy były zdrowe, ze obcina sie ogon bo moze sobie zlamac merdajac a obrończym bo sobie złamią podczas obrony.

Ale dalej nie widzę związku z tym ze dziewczyna opisała ze z kikuta ogona miał ranę i leciała z niej krew, ze weterynarz musiała sie zajac tym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]
[quote name='LALUNA']
No i co tym chciałeś udowodnic?
Dziewczyna widocznie przeczytała jedna z wielu przyczyn ze kopiuje sie uszy psom walczacym na arenie, [B]ze dobermanom obcna się ogon aby bandyta go nie złapał.[/B]
[/QUOTE]

We wczesniejszych watkach,jako jedna z przyczyn kopiowania ogonow psom strozujacym byl ten ktory podalas wyzej..Wowczas zostalo to wysmiane,teraz sama sie tym podpierasz..

Link to comment
Share on other sites

Maxxel, chyba nawet wklejałam wtedy fotki dobków, również obecnie pracujących w policji;) orzekliśmy wówczas, że ci skandynawscy bandyci naszym nie dorównują:lol: bzdura dobra jak każda inna, ale jeszcze czasem można gdzieś takie przeczytać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']
We wczesniejszych watkach,jako jedna z przyczyn kopiowania ogonow psom strozujacym byl ten ktory podalas wyzej..Wowczas zostalo to wysmiane,teraz sama sie tym podpierasz..[/quote]

Maxxel chyba sie nie rozumiemy. Obcinanie ogonów obrończym z powodu tego ze bandyta moze go złapac, jest takim samym argumentem jak to że uszy obcięte są zdrowsze, jak to że pies łamie sobie ogon bo macha.
Ale wlasnie takie opinie kształtują wiedzę tych mniej dociekliwych lub naiwnych.

A tutaj znalazałm taki dosć dobry przyklad. O kopiowaniu i dogach.

[URL]http://gaudi.bloog.pl/d,23,id,2861436,m,stycznia,r,2008,title,kilka-slow-na-temat-kopiowania-uszu,index.html?ticaid=663b6[/URL]

Włascicielka kupujac doga nie wiedziała ze trzeba mu obciac uszy aby stały. Na całe szczescie hodowca zniechęcił ich do kopiowania. Chwała ze sa tacy hodowcy.:loveu:

I ciekawą rzecz napiasał o uszach które nie chcą stanąć. Ze tym co nie stoją usztywnia sie plastrami a po zdjęciu plastrów przez 10 minut ładnie stoją.

To akurat tyle aby zdobyć ocenę na ringu, albo cyknąć efektowna fotę na stronę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']...Jako posiadacz w tej chwili dwuch cietych psow,sprawilem sobie je bo taka opcja mi sie bardzo podoba i [B]nie wyobrazam sobie by mialy ogony[/B]...[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyny, wszystko zaczyna się właśnie tu :confused:, tzn. "w głowie". [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Komu nie staje wyobraźni[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] ten rżnie uszyska i ogony :mad:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kropka.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]BYŁEM UCZCIWYM, WZOROWYM OBYWATELEM,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]WSZYSCY LUDZIE MNIE LUBILI I SZANOWALI.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I WTEDY OBUDZIŁEM SIĘ I USŁYSZAŁEM – [/FONT][/COLOR]
[B][I]„PROSZĘ PODNIEŚĆ RĘKĘ I NACISNĄĆ PRZYCISK”[/I][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana](Andrzej Mleczko, POLITYKA nr 12/2008 )[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa warszawska 2008-miedzynarodowa lipiec

sedziowanie

finaly grupy drugiej
do ringu stawily sie:

kopiowany doberman:multi:
kopiowany sznaucer::multi:
olbrzym czarny:multi:(BOG II)
mini czarny:multi:
mini pieprz i sol:multi:
mini czarno-srebrny:multi:
kopiowany boxer:multi:(BOG I)
kopiowany CTr:multi:
kopiowany azjata:multi:
kopiowany pinczer sredni:multi:(BOG III)
sedzia pochodzil z kraju ,w ktorym juz kilka lat temu zabroniono kopiowania.....:evil_lol:
itd
itp
do finalu grupy pierwszej m.in
kopiowany PON (zwyciezca BIS!!!!!!!):multi:

kopiowany bouvier:multi:


w Bis szczeniat braly udzial:

kopiowany sznaucer olbrzym,mini czarne
kopiowany boxer,kopiowany dobek......

bosh-nie jestem w stanie wymienic ile jeszcze pieknych psow zaszczycilo finaly i stanely na pudelku.......:multi::multi::loveu::loveu:

wystawa byla super,pogoda piekna,namioty dla ludzi zapewnione ,woda tyz,straz dla zwierzat obecna,kulturalna.jedynie parking strasznie drogi....:crazyeye:

Bis weteranow-w piatek jamnik-tych sie nie kopiuje,w sobote-kopiowany pies,w niedziele-kopiowany pies,res Bis -rowniez

Bis szczeniat soboty-kopiowany pies

wszystkie psy szczesliwe,usmiechniete,tylko mocno zmeczone upalem.....:eviltong:

w sierpniu napisze-jak przebiegaly finaly w Bratyslawie.....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']Wystawa warszawska 2008-miedzynarodowa lipiec

sedziowanie

finaly grupy drugiej ......

sedzia pochodzil z kraju ,w ktorym juz kilka lat temu zabroniono kopiowania.....:evil_lol:

wszystkie psy [B]szczesliwe,usmiechniete[/B].....

[/quote]
lutomskak:cool3:one dyszaly:cool3:;)

A sedzia:roll:czy to nie ten pan starej daty:roll:Takie wzorce ksztaltowaly go przez lata, a ze w swoim kraju ma zakazane.......;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']Wystawa warszawska 2008-miedzynarodowa lipiec
sedziowanie
bosh-nie jestem w stanie wymienic ile jeszcze pieknych psow zaszczycilo finaly i stanely na pudelku.......:multi::multi::loveu::loveu:

wystawa byla super,pogoda piekna,namioty dla ludzi zapewnione ,woda tyz,straz dla zwierzat obecna,kulturalna.jedynie parking strasznie drogi....:crazyeye:
wszystkie psy szczesliwe,usmiechniete,tylko mocno zmeczone upalem.....:eviltong:
:loveu:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Karolina, nie od razu Kraków zbudowano. Popatrz na mnie, ja jestem nadzwyczajnie cichutka i spokojna. Tak przy okazji, dobrze życzę wszystkim normalnym w wiadomym ministerstwie, ale wg mnie stołek pod tyłkiem Herr P. coraz bardziej się telepie :mad:. Nawet Pan Poseł, który wcale nie zna, nie hoduje i nie obcina dogów :cool3:, zajął już całkiem nową pozycję u boku Posłanki Fly :evil_lol:. Przypadek? Sylvia_67 i tak nam nie powie :razz:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A może to zaznacza swoja obecność SYNDROM GOTOWANEJ ŻABY :lol:?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Buziaczki :loveu:.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote]wszystkie psy szczesliwe,[B]usmiechniete[/B],[B]tylko mocno zmeczone upalem.[/B]....[/quote]

[quote]lutomskak:cool3:one dyszaly:cool3:;-)[/quote]

To jest zbyt skomplikowane dla Lutomskak, nie tłumacz bo i tak tego nie zrozumie. :lol:
[quote]Bis weteranow-w piatek jamnik-tych sie nie kopiuje,w sobote-kopiowany pies,w niedziele-kopiowany pies,[/quote]

A z jakiej hodowli był ten pies i kto go wystawiał?
A kto oceniał na Bisie w szczeniakach?

[quote]olbrzym czarny:multi:(BOG II)[/quote]

A z jakiej hodowli był ten pies i czyj ?

[quote]mini czarno-srebrny:multi:[/quote]
A czyj był ten pies?

[quote]kopiowany PON (zwyciezca BIS!!!!!!!)[/quote]

A z jakiej hodowli ten PON? I skąd wiesz ze nie miał szczątkowego ogona? :p


[quote]bosh-nie jestem w stanie wymienic ile jeszcze pieknych psow zaszczycilo finaly i stanely na pudelku.......:multi::multi::loveu::loveu:[/quote]

To Ci pomogę odświezyć pamięć:

[IMG]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_2119.jpg[/IMG]
[IMG]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_2148.jpg[/IMG]

to ten jamnik weteran? Z jakiej hodowli? Wiesz kto go wystawiał?
A ta z tyłu to sedzina? Ma jakaś ulubioną rasę z zamiłowania, hodowli?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=10492693[/URL]


A jak ciesza takie zdjęcia :loveu:

[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2025/mwarszawa2008154aks0.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/321/d16b77219c7e8a88.jpg[/IMG]

[IMG]http://images28.fotosik.pl/247/739cc88d807162d4.jpg[/IMG]


Lutomskak napisała:
[quote]wystawa byla super,pogoda piekna,namioty dla ludzi zapewnione ,woda tyz,straz dla zwierzat obecna,kulturalna.jedynie parking strasznie drogi....:crazyeye:[/quote]
A to kogo innego relacja:
[quote][SIZE=5][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]Do wszystkich wystawiających jutro.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]Prognozy pogody zapowiadają upały do 36 stopni!!!!!!!!!Na stadionie,który jest położony w niecce,otoczony trybunami,nie ma cienia!!!!!!!!Są ujęcia wody,ale nikt jej nie rozwozi!!!!!!!!!W ringach wody dla psów,przynajmniej dzisiaj-brak[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
[quote]Gorąco to mało powiedziane :angryy::mad: ktoś wcześniej pisał, że są przez organizatorów ustawione daszki. Owszem przy ringu bokserów był aż jeden :angryy: a psów zgłoszonych 34. Zero cienia.
A parking za 30 zł szkoda - słów rozjeżdżone chyba kołami terenówek błocko, też bez kawałka cienia. Przejście z parkingu na teren wystawy = mycie nóg :mad:[/quote]
Lutomskak napisała:
[quote]w sierpniu napisze-[/quote]
Hmmm to moze jednak nie pisz, bo kiepsko Ci to idzie

Link to comment
Share on other sites

Lalunia.......kto o swoje psy zadbal odpowiednio-ten nie mial problemow.....:evil_lol:

i nie szukaj dziury w calym-czyj pies wygral-patrz na to-czy byl kopiowany,czy nie.......

nie stresuj sie kochana-zawsze mozesz pominac moja relacje i jej nie czytac.......:loveu:


jak zaczniemy sie doszukiwac wygranych w drugim koncu smyczy-to jeszcze moze sie cos obrocic nie w te strone,w ktora bys chciala.....:loveu:

P.S a jesli doszukujesz sie drugiego dna w wygranej 10 letniego jamnika konkurencji finalowej dla weteranow sedziowanego przez pania,korej z zamilowania ulubiona rasa sa spaniele ..........,ktorego wystawialam ja ,a pies jest moja wlasnoscia to serdecznie Ci wspolczuje.....



Zigi-jesli dla Ciebie mezczyzna w wieku okolo 40 lat (na tyle wygladal)-jest sedzia starej daty-to....tak pewnie dlatego tak sedziowal..:cool3:

a co do braku wody na terenie wystawy...-bzdura-olbrzymi hydrant i waz strazacki,wody w brod,przy wiekszosci ringow-namioty zwiazkowe mogace pomiescic kilkanascie osob z psami......:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]i nie szukaj dziury w calym-czyj pies wygral-patrz na to-czy byl kopiowany,czy nie.......[/quote]

Moje pytania są dla Ciebie z jakiegoś powodu niewygodne ze tak dziwnie reagujesz?
Mało jezdzę na wystawy, wiec tak z ciekawosci pytam o to co podałaś. No i teraz to mnie zaciekwaiłas. Myślisz ze one miały jakis zwiazek kto wygrał? :crazyeye:

Czy to ma być groźba?

[QUOTE]jak zaczniemy sie doszukiwac wygranych w drugim koncu smyczy-to jeszcze moze sie cos obrocic nie w te strone,w ktora bys chciala.....:loveu:[/QUOTE]

No to teraz to ja jestem naprawde ciekawa. Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na te pytania????? Bo naprawde nie wiem, a Lutomskak wyjechała mi tu z groźbą abym nie dociekała.

A to może chociaz powiedz jaki PON z jakiej hodowli wygrał i skąd wiesz ze miał ogon kopiowany. Czytałam gdzies ze nie zawsze można poznac który to szczątkowy a który cięty.
Wiec skad wiesz że cięty?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy PON ciety,czy nie ciety...-ale bez ogona :evil_lol::evil_lol:-z ogonem wygladalby brzydko i o to mi chodzi.....:evil_lol:


prowokacja Ci sie nie udala -bardzo mi przykro.Jesli jak sama mowisz-rzadko jezdzisz na wystawy to daruj sobie dyskusje ze mna na ten temat,bo byc moze po prostu za malo wiesz (sprawdz jaki byl pierwszy cocker amerykanski sprowadzony do Pl i mial ukonczony interchampionat ,a potem wypisuj goooopoty :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

O widze ze zmieniłas swoja wypowiedz. :p

[quote]P.S a jesli doszukujesz sie drugiego dna w wygranej 10 letniego jamnika konkurencji finalowej dla weteranow sedziowanego przez pania,korej z zamilowania ulubiona rasa sa spaniele ..........,ktorego wystawialam ja ,a pies jest moja wlasnoscia to serdecznie Ci wspolczuje.....[/quote]

No popatrz to Ty wygrałaś? :crazyeye: A z jakiej hodowli jest ten pies?

Chyba przeceniasz mnie. Pytałam sie co to za sędzina, bo jej nie znam, a na stronie podaja ze w kazdy dzień kto inny miał sędziowac.

To moze chociaz powiedz mi co to był za dzień?
To sama sprawdze, skoro to jakas tajemnica jest
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_warszawa_m[/URL]

Moze nie doszukuj się cos czego nie ma chyba ze cos Cie dręczy. Ale to nie do mnie, ja Ci w tym nie pomogę. Oczyść sie sama.
A co z tym PONem. Skad wiesz ze cięty?
To też jakieś niewygodne pytanie ze znowu zaczniesz mi groźić?
Lutomskak zaczynam się czuć jakbym sie znalazła w czasach PRL-owskich :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']nie wiem czy PON ciety,czy nie ciety...-ale bez ogona :evil_lol::evil_lol:-z ogonem wygladalby brzydko i o to mi chodzi.....:evil_lol:
[/quote]

JAk to nie wiesz czy ciety czy nie.

Lutomskak napisała:
[quote]do finalu grupy pierwszej m.in
[B][SIZE=4]kopiowany[/SIZE][/B] PON (zwyciezca BIS!!!!!!!):multi:[/quote]

[quote]rzadko jezdzisz na wystawy to daruj sobie dyskusje ze mna na ten temat,bo byc moze po prostu za malo wiesz [/quote]

No raczej wygląda ze Ty mało wiesz, skoro chwalac sie ze jestes weteryanrzem, piszac eseje na temat ogonów kopiowanych, nagle okazuje sie ze tak naprawde nie wiesz co znaczy kopiowany.

[quote]ciety,czy nie ciety...-ale bez ogona :evil_lol::evil_lol:-z ogonem wygladalby brzydko i o to mi chodzi.....:evil_lol:[/quote]
Wiesz Lutomsak to już jest beznadzieja, jezeli takie rzeczy wypisuje weterynarz na temat ogona który był kopiowany a tak naprawde to chciałas powiedziec nie ze kopiowany tylko brzydki albo ładny.

Co Ty za bzdury Lutomskak wypisujesz. No faktycznie to sobie nie pogadamy. Moze w googlach sprawdzisz najpierw co to jest ogon kopiowany a co nie.:p
A przy okazji Cocker Spaniel Amerykański ( [B]ogon[/B] jest noszony na wysokości grzbietu lub tuż ponad nim; tradycyjnie - przycięty.) jak widzisz to miło ze w Polsce nie ma tradycji w przycinaniu ogona - już nie

[QUOTE]chyba Ci upal do glowy uderzyl [/QUOTE]
To chyba Ty byłas na wystawie, gdzie był olbrzymi upał, wystawiajac kilka psów, chyba byłas dośc długo na nieosłonietym placu. Skutki widać. W tym kopiowanym ogonie co to niby był kopiowany, albo nie był, kto to wie. Bo Lutomskak sama nie wie, tylko ma kryterium okreslania jak cos ładne to musi być kopiowane a jak brzydkie to napewno niekopiowane.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Cycero na tę okoliczność: "CUIUSVIS HOMINIS EST ERRARE, NULLIUS NISI INSIPIENTIS IN ERRORE PERSEVERARE".[/FONT][/COLOR]

[COLOR=windowtext]TuathaDea, skoro już posiadłeś wiedzę o zastosowaniu dyrektyw unijnych do kurczaków i psów :razz:, wracaj natychmiast, przeproś Pańcie, daj po buziaku na zgodę i będzie git :lol: .[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote=niceravik;]
Napisał lutomskak .....wszystkie psy szczesliwe,[I][B]usmiechniete[/B],[B]tylko mocno zmeczone upalem.[/B].. [/I]
Napisal zigi .....[I][B]lutomskak:cool3:one dyszaly:cool3:[/B][/I];)

To jest zbyt skomplikowane dla Lutomskak, nie tłumacz bo i tak tego nie zrozumie. :lol:[/quote]
Protestuje:mad: lutomskak jest vetem i ona wie ze w upale psy sie smieja;)

[quote=Lutomskak;]
[SIZE=1]Zigi-jesli dla Ciebie mezczyzna w wieku okolo 40 lat (na tyle wygladal)-jest sedzia starej daty-to....tak pewnie dlatego tak sedziowal..:cool3:[/SIZE][/quote]

[SIZE=1]Sorki:oops:to oczywiscie mlodzieniec z 18letnim sedziowskim stazem;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zigi']Protestuje:mad: lutomskak jest vetem i ona wie ze w upale psy sie smieja;) [/quote]
Tylko w upale Australijskim kaze mi golic mojego psa a w Polskim upale nawet wystawiac i to przy braku wody i cienia
ot zaklamana PANI WETERYNARZ ZE STAREJ MILOSNEJ :p

[quote name='"Laluna"']Co Ty za bzdury Lutomskak wypisujesz. No faktycznie to sobie nie pogadamy. Moze w googlach sprawdzisz najpierw co to jest ogon kopiowany a co nie.:p[/quote]

Pani WET Lutomskak ze Starej Milosnej jest za kopiowaniem
ale nigdy nie kopiowala , moze ta wiedza dlatego jest taka ograniczona.

Pani WET LUTOMSKAC ze Starej Milosnej
wie ze psy w upale sie smieja i to na wystawie i odciety kawalek ogona nie boli :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Lutomskak, ale co próbujesz udowodnić?:hmmmm: Że psy kopiowane są ładniejsze, czy sędziowie nieobiektywni?:niewiem:[/quote]

ja niczego nie probuje udowodnic....

napisalam jakie psy znalazly uznanie w oczach sedziow na wystawie a Lalunia chce na tym zbudowac jakis nowy calkiem temat....:cool3:


Niceravik

Homines plus in alieno negotio videre quam in suo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']To ostatnie zdanie to juz Twoje chorobliwe urojenia !!!!!!

Dzieki maxxel sama bym tu nie wstawila zdjec swojego Cara :p
no bo nie mam odwagi sie chwalic .
A tak juz argumentow widze brakuje na temat kopiowania Tobie i NASZEJ PANI WETERYNARZ ZE STAREJ MILOSNEJ LUTOMSKAK :multi:[/quote]

Kobito tu wszystko zostalo juz powiedziane,teraz to sie tylko bawimy:lol:
Dla przypomnienie ,sama sie czepilas tych temperatur.Dla mnie ktory byl na Antypodach jest glupawka miec psa typu CTR.Zbyt mocno lezy mi dobro psow na sercu ,mimo kopiowanych ogonow:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...