Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

[quote name='izabela970']Hejoo dogomaniaki:eviltong: Czemu ja tu wcześniej nie trafiłam?:crazyeye: Arni jest boooooski:razz: Kocham go hehe XD i wogóle wszystkie ST:loveu: ja mam mieszankę która miała być pekinem a to wina moich rodziców bo jak chciałam z rod. to mi z giełdy kupili:mad: ale i tak ją Lofffffffam najbardziej na świecie:evil_lol: Ale mówimy o Arnim - cudo - McDzik wyciumkaj go ode mnie hehe:lol::loveu: mam nadzieje że się spotkamy na wystawach ja jadę do: Rzeszowa, Jarosławia, Krosna, Przemyśla, Krakowa, Nowego Targu, Zakopanego, Nowego Sącza i chyba do Katowic i Lublina;) ale niestety jako widz:placz: może będę miała szczeniaczka z tej samej hodowli co Arni ale ciiiiiiiii bo nie chce zapeszać:evil_lol:[/QUOTE]
Witaj, miło będzie poznać , napewno spotkasz mnie na większości z wymienionych tu wystaw -o ile coś się nie stanie, tfu tfu :)
A czy już kontaktowałaś się z hodowlą??? Jeśli zamierzasz kupić ST z rodowodem, to planujesz wystawianie? :) Proszę o więcej szczegółów i napisz dlaczego właśnie ST :) Pozdr.

[quote name='Darianna']oh maj Gaaad...


McDzik, żyjesz?

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
Żyję , żyję, tylko prawie wcale mnie na kompie nie ma !!! Do zobaczenia Darianna jutro w Kielcach, nie omieszkam odwiedzić ringu seterzastych :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z hodowlą się kontaktowałam ale na razie są wolne 2 czarne suczki i sobolowy piesek po bracie Arniego:lol: A mi się marzy sobolowa albo złota suczka:eviltong: Na razie poczekamy bo w Czechach w Bohema Maestro mają być szczeniaki a więc zobaczymy co się urodzi;) zastanawiamy się jeszcze nad hodowlą Chatanga i Złota Wolność. Wystawy jak najbardziej planuję:razz:
ST zainteresowałam się w 2007r. kiedy okazało się że moja suczka jest do nich podobna(tak sądzę) Dużą rolę odgrywał charakter. Ale ich wygląd też jest oszałamiający:cool3: to tyle na dzisiaj:p Jeszcze kiedyś napiszę więcej:eviltong: Pozdroffka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']kiedy mnie przy seterzastych nie będzie....:eviltong:
Wogóle mnie nie będzie :diabloti::diabloti:[/QUOTE]

O lol , jaka wtopa :oops::D sorki
Bo Grzesiek z Dunkierka jadą i tak mi się utegowało, że obiecywałam się stawic pod ringiem rudych , haha :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela970']Z hodowlą się kontaktowałam ale na razie są wolne 2 czarne suczki i sobolowy piesek po bracie Arniego:lol: A mi się marzy sobolowa albo złota suczka:eviltong: Na razie poczekamy bo w Czechach w Bohema Maestro mają być szczeniaki a więc zobaczymy co się urodzi;) zastanawiamy się jeszcze nad hodowlą Chatanga i Złota Wolność. Wystawy jak najbardziej planuję:razz:
ST zainteresowałam się w 2007r. kiedy okazało się że moja suczka jest do nich podobna(tak sądzę) Dużą rolę odgrywał charakter. Ale ich wygląd też jest oszałamiający:cool3: to tyle na dzisiaj:p Jeszcze kiedyś napiszę więcej:eviltong: Pozdroffka:)[/QUOTE]
Rozumiem :) Dzięki za wyczerpujące info :) No to fajnie, że jeszcze w Rzeszowie jakaś suczka sie pojawi :) Będzie weselej na wystawach i będzie z kim konkurować tutaj wreszcie, hehe :D

[quote name='Lotty']Trzymamy kciuki za jutrzejszy występ Arniego:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
[quote name='Foxowa']Trzymam kciuki za jutro :)[/QUOTE]
Nie dziękujemy, żeby nie zapeszyć, aczkolwiek nabrałam optymizmu bo po wykąpaniu wygląda bosko i jesteśmy pełni nowej nadziei :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tym bardziej,że oceni Was p. Jakubowski. Bardzo lubię tego sędziego.

Jeszcze raz powodzenia.
Edit Przepraszam za posty jeden pod drugim. Proszę Moderatora o ich połączenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Tym bardziej,że oceni Was p. Jakubowski. Bardzo lubię tego sędziego.[/QUOTE]
Bardzo bym chciała, ale ocenia nas pan Leos Jancik z Czech. Za wiele o nim nie znalazłam, ale chyba będzie ciężko...
[quote name='Estowa']Powodzenia![/QUOTE]
Również nie dziękujemy, żeby nie zapeszyć :) Kurcze, jaki tu jest sztab kibiców, nie spodziewałam się takiego poparcia :)

Link to comment
Share on other sites

No dziś Rasę zgarnęła Arniego "żonka" :eviltong: Ale mamy Najlepszego Psa w Rasie, CWC, CACIB i ukończony Championat Polski :razz:
Sędzia taki wybuchowy, że szok, w mopsach na jakies 30 sztuk nie dał CACIBa żadnej suce, wywalał z dyskwalifikacjami np. za zbyt grubego psa, źle przygotowanego, za zbyt duże zacieki, jeden nie miał jąderka-to oczywiste, ale niektóre werdykty noo... ostre, baliśmy się, baliśmy... przezd nami sędzia uciął sobie 10minut przerwy-które dla mnie było wiecznością!!! Ale po powrocie okazało się, że nie taki zły ten mój brzydal i dostaliśmy piękny opis... w opsie podkreślona profesjpnalna prezentacja :loveu: na coś ten rok w Młodym Prezenterze się przydał , hihih :evil_lol: Zdjęcia będą jak zdobędę :oops: Wróciliśmy zaraz po występie tybetańskich, więc na Mp już nie czekaliśmy, bylam uzależniona od obcego transportu, więc niestety nic się nie dało zrobić, nawet nie wypadało, a szkoda.... bo to mial być mój ostatni start, porzegnalny... ale trudno :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Jeszcze raz gratulacje dla Arniego! :loveu:[/QUOTE]
[quote name='C&B']Arni super chłopak to wiadomo, że mu dobrze idzie na wystawach :multi:
Gratulujemy ;)[/QUOTE]
[quote name='Darianna']gratulacje za ukończenie championatu! Teraz to tylko zdobywać zagraniczne ringi :D[/QUOTE]
[quote name='Lotty']Gratulujemy wspaniałego występu w Kielcach.:multi::multi::multi:[/QUOTE]

dziekujemy wszystkim :oops:
a zagraniczne ringi oczywiście w planach, ale to już na nowy rok :)
Sezon 2009 zakończony!
Podsumowując:
Arni wziął udział w 11 wystawach w tym sezonie
Na WSZYSTKICH otrzymał ocenę doskonałą !
Ukończył - Młodziezowy Championat Polski, Młodziezowy Championat Słowacji, Championat Polski
Zdobył tytuł: Zwycięzca Słowacji 2009 (+BOB)
Był 3-ci na BOG , 3-ci na BISie Oddziału, dwa razy skończyło się "tylko" na ślislym finale na grupę
Rozpocząl Interchampionat
Na 7/ 11 wystawach został Zwycięzcą Rasy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...