Jump to content
Dogomania

ARNI Gang Cziki (FCI)


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']No to jesteś rozgrzeszona :multi:[/quote]
Ahh.. dziękuję o pani :loveu::diabloti::diabloti:
Nie seryjnie wszystko mogę tylko do Rzeszowa nie mogę akurat teraz, na Przemyśl mam obiecany dojazd brata ale jak nie będę wystawiać to nie wiem czy pojadę...:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Ahh.. dziękuję o pani :loveu::diabloti::diabloti:
Nie seryjnie wszystko mogę tylko do Rzeszowa nie mogę akurat teraz, na Przemyśl mam obiecany dojazd brata ale jak nie będę wystawiać to nie wiem czy pojadę...:shake::shake:[/QUOTE]

To jedx przynajmniej popróbować a jak się nie odważysz to przynajmniej ktoś nam fajne fotki porobi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']To jedx przynajmniej popróbować a jak się nie odważysz to przynajmniej ktoś nam fajne fotki porobi :)[/quote]
Hah dziewczyny straszą ze jak mi mama nie pozwoli to nastraszą ją u mnie w domu :evil_lol:
Czyli prawdopodobnie je nawiedzę na nauki, jak tak dobrze się uczą to coś mi pomogą ;)

Link to comment
Share on other sites

Jejku jak mnie tu dawno nie bylo a tu takie piekne foty z treningu :D no lux! Heh mnie tez by sie przydaly treningi z Mc ;) szkoda ze tak daleko mieszkasz i tylko wchodzi w gre necikowe doradztwo :( ale i tak to dużo ;)
Arni wygląda psiapięknie :D a jaki on dumny ehhh... a jakie super fimiki....
Foteczki z Krk wystawy ciesze ze sie przydały ;) wprawdzie ciemno tam było i słaba jakość ale Grześ się starał ;)
buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Hah dziewczyny straszą ze jak mi mama nie pozwoli to nastraszą ją u mnie w domu :evil_lol:
Czyli prawdopodobnie je nawiedzę na nauki, jak tak dobrze się uczą to coś mi pomogą ;)[/QUOTE]
No... znając ciag dalszy efektów przekonywania dziewczyn... cieszę się, że jednak załapałas sie na trening i wystąpisz :)

[quote name='NataszkaR']Jejku jak mnie tu dawno nie bylo a tu takie piekne foty z treningu :D no lux! Heh mnie tez by sie przydaly treningi z Mc ;) szkoda ze tak daleko mieszkasz i tylko wchodzi w gre necikowe doradztwo :( ale i tak to dużo ;)
Arni wygląda psiapięknie :D a jaki on dumny ehhh... a jakie super fimiki....
Foteczki z Krk wystawy ciesze ze sie przydały ;) wprawdzie ciemno tam było i słaba jakość ale Grześ się starał ;)
buziaki[/QUOTE]
Ojj dawno tu nie bylas, dawno - ale super , ze nadrobilas :lol:
Mam nadzieje, ze z Mistysią będzie wszystko ok, i jeszcze kiedys na niejednej wystawie sie spotkamy :cool3:
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Mc :multi:

Oja, Gertruda jest najlepsza :loveu: :lol:[/QUOTE]


Cześć, cześć :multi:
Nooo a jaka pomocna przy pierwszych krokach w nauce Mp :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Agnieszce (forumowej Diablicy) za wystawienie mojego Arniego :loveu: Super się spisaliście, opis fantactyczny a w opisie "dumna prezentacja" :multi:
[B][COLOR="DarkRed"]Arni Gang Cziki- V1, CWC, BOS, BOB ![/COLOR][/B]
[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8840/arni31.jpg[/IMG]
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2774/arni1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1163/arni5t.jpg[/IMG]

Ja byłam wtedy na Młodym Prezenterze, lokata 3 w grupie starszej w sporej konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Gratki za 3 miejsce w MP :loveu:

Dumna prezentacja - a jakże :loveu:
Śliczny Arni, śliczny :multi:[/QUOTE]

Nooo jestem z Nich normalnie dumna bo Arniś fantastycznie poszedł z kimś innym niż swoja pańcia :loveu:

Cwaniaro :eviltong: gratulacje 1 lokaty :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Noo gratulacje jeszcze raz :)
Ja teraz linuje 61 fot z ćwiczeń do MP i takich psów które przechodziły :loveu:[/QUOTE]

Już troszke widziałam w galerii i czekam na resztę :multi:
Mam nadzieje, ze w koncu sie doczekam upragnionego z podium Mp :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...