Jump to content
Dogomania

BERTA Złota Wolność 'Molly' [*] :(


McDzik

Recommended Posts

Ale głupio zabrzmiało! Bardzo przepraszam, ale nie chodziło mi o to, że śmierć Molly zwróciła naszą uwagę na spanielka. Mojej mamy sąsiadka ma yorka i prawie mamę namówiła na tę piękność, ale przekonałam mamę, że lepiej poszukać inną rasę - też małą ale, po co iść za modą i później denerwować się, bo jednak nie ten charakter. No i puściłam hasło "tybetański" - wyskoczył mi m.in. spaniel i jak mama ją zobaczyła - Molly, to gwiazdki jej się w oczach zaświeciły, a teraz to szuka książek o tej rasie, bo internetu w domu nie ma. Nieźle ją urządziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='violcia2']Ale głupio zabrzmiało! Bardzo przepraszam, ale nie chodziło mi o to, że śmierć Molly zwróciła naszą uwagę na spanielka. Mojej mamy sąsiadka ma yorka i prawie mamę namówiła na tę piękność, ale przekonałam mamę, że lepiej poszukać inną rasę - też małą ale, po co iść za modą i później denerwować się, bo jednak nie ten charakter. No i puściłam hasło "tybetański" - wyskoczył mi m.in. spaniel i jak mama ją zobaczyła - Molly, to gwiazdki jej się w oczach zaświeciły, a teraz to szuka książek o tej rasie, bo internetu w domu nie ma. Nieźle ją urządziłam.[/quote]
Violcia2 nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło :) Tylko pamietaj ze teoria do praktyki czesto sie nikjak ma, co do ksiazek to o tej konkretnej rasie w języku polskim nie ma proponuje pochodzic na wystawy i popatrzeć róznica miedzy psem a suka w tej rasie jest duza teoria mowi że ST ma ważyc max. 6,8 kg a przecietny pies - samiec wazy 7-8 suki sa mniejsze ale naprawde rzadko mozna spotkac suke z takim ladnym wlosem jaki miala Molly. Jezeli bedziesz chiala to psa czy suke i w jakim umaszczeniu??. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...