Jump to content
Dogomania

BERTA Złota Wolność 'Molly' [*] :(


McDzik

Recommended Posts

[COLOR=purple]Ahh.. !! Moje genialne tybetaki ;** jezuuUu śniło mi się dzis, że miałam Molly i jeszcze jedną tybetkę, taką białą w rude plamy.. i zjadła jakąs trutkę na myszy ;| .. ;| i mi zdechła ;| i ją musieliśmy pochować w ogródku.. i to było tak szybko, że ja się zaczęłam przygotowywać na ten "pogrzeb" i robiłam jakis wieniec.. ;| i jak już go kończyłam, to ktoś przyszedł i powiedział, że już po pogrzebie i spytał, dlaczego mnie nie było ;| a ja się zdziwiłam, że to JUŻ PO??? Ze nic nie zdązylam zrobić i w ogóle byłam zła ze na mnie nie zaczekali.. ;| .... Jezuuu jaki dziwny sen .. ;| .. ale zazwyczaj jak sie śni śmierć, to to własnie chyba znaczy coś dobrego.. hmm... sprawdzam w senniku.. [/COLOR]

[COLOR=purple]ŚMIERĆ - wyraźny koniec jakiegoś rozdziału życiowego..[/COLOR]
[COLOR=purple]POGRZEB - coś w twojej psychice obumrze..[/COLOR]
[COLOR=purple]SPÓŹNIENIE - odnosisz wrażenie, że coś w życiu przeoczyłeś. Niewykluczone, iż sen odnosi się do przyszłości i przestrzega cię przed niezauważeniem kolejnej szansy..[/COLOR]
[COLOR=purple]WIENIEC (wić go): zapowiedź pieknej przyszłości..[/COLOR]

[COLOR=purple]Ehh.. ;| dziwne to wszystko.. ale chyba wiem o co chodzi.. o pewną sytuację, która ma się wydarzyć na dniach.. ale ok, nie ważne.. Sama nie wiem, czy przywiązywać do tego jakąś wagę? ;| A napisałam to tutaj tylko doatego, że śniły mi się Spaniele Tybetańskie!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spanielka_Molly'][COLOR=darkorange]Ahh.. !! Moje genialne tybetaki ;** jezuuUu śniło mi się dzis, że miałam Molly i jeszcze jedną tybetkę, taką białą w rude plamy.. i zjadła jakąs trutkę na myszy ;| .. ;| i mi zdechła ;| i ją musieliśmy pochować w ogródku.. i to było tak szybko, że ja się zaczęłam przygotowywać na ten "pogrzeb" i robiłam jakis wieniec.. ;| i jak już go kończyłam, to ktoś przyszedł i powiedział, że już po pogrzebie i spytał, dlaczego mnie nie było ;| a ja się zdziwiłam, że to JUŻ PO??? Ze nic nie zdązylam zrobić i w ogóle byłam zła ze na mnie nie zaczekali.. ;| .... Jezuuu jaki dziwny sen .. ;| .. ale zazwyczaj jak sie śni śmierć, to to własnie chyba znaczy coś dobrego.. hmm... sprawdzam w senniku.. [/COLOR]

[COLOR=darkorange]ŚMIERĆ - wyraźny koniec jakiegoś rozdziału życiowego..[/COLOR]
[COLOR=darkorange]POGRZEB - coś w twojej psychice obumrze..[/COLOR]
[COLOR=darkorange]SPÓŹNIENIE - odnosisz wrażenie, że coś w życiu przeoczyłeś. Niewykluczone, iż sen odnosi się do przyszłości i przestrzega cię przed niezauważeniem kolejnej szansy..[/COLOR]
[COLOR=darkorange]WIENIEC (wić go): zapowiedź pieknej przyszłości..[/COLOR]

[COLOR=darkorange]Ehh.. ;| dziwne to wszystko.. ale chyba wiem o co chodzi.. o pewną sytuację, która ma się wydarzyć na dniach.. ale ok, nie ważne.. Sama nie wiem, czy przywiązywać do tego jakąś wagę? ;| A napisałam to tutaj tylko doatego, że śniły mi się Spaniele Tybetańskie!!!!!![/COLOR][/quote]

Ja tez mam czasem jakies nienormalne sny...Czasem snia mi sie takie bzdury, ze sie zastanawiam skad mi sie takie cos w mozgu bierze...Ale ja w senniki nie wierze. Ja wogole w zadne przesady nie wierze...

A tak apropos, to dwa psiaki sie lepiej chowaja (naprawde!), wiec zachecam do drugiego Spanielka...;)

Link to comment
Share on other sites

Dodam jakies foto mojej Molly:
[IMG]http://traxa.pl/photo/img/df6b4da37091aea47d606073a9365886/image.jpg[/IMG]
Wiem .. wychowywanie pojedynczego psa do niczego dobrego nie prowadzi, im więcej tym lepiej, ehh ale namów moich rodziców :(
A tak poza tym to myslalam o nawizaniu kontaktu ze słowackimi hodowlami w Katowicach na miedzynarówdowce , gdzie my z Molly mamy swoj dzien 18 marca br ;]] i moze z tamtej linii sprowadzić jakiegoś reproduktora dla Molly!! Ale nie chciałabym kupować kota w worku - czyt. szczeniaczka - tylko już podrośniętego psa, z którego wiedziałabym co wyrośnie !! Wiesz o co mi chodzi :) .. a poza tym czekać tyle aż dorośnie..? Ehh.. :D w sumie to Molly ma już hodowlankę, ale nie spieszy mi się z jej zapładnianiem, miała ostatnio dopiero co 2 cieczkę .. a ja chce tak za rok, przy czwartej :)

Link to comment
Share on other sites

Może w przyszłości? ahh na wszytko bedzie czas :) .. a dlaczego myslisz o sterylizacji Twoich hawankow? Nie chcesz szczeniakow? :(

PS Ahh i prosba, jak cytujesz moje wypowiedzi to blagam bez fotek :* skasuj to powyzej u siebie w poscie jak mozesz :) bo sie powtarza!!

Link to comment
Share on other sites

Ehh masz racje, biedne sa te psiaki ;( ale nie martw się , ja zadbam o to, by szczeniaki Molly trafiły w sprawdzone, odpowiednie miejsca!! Mam jeszcze rok na znaleznienie dla nich domów i dobrze sie nad tym zastanowie.. wiesz, to ze jest tyle psów cierpiących w schronischach nie oznacza, ze dzieci Molly mają tak skonczyc, na pewno na to nie pozwole ;|.. a poza tym nie mysl ze jestem obojetna na los psow ze schroniska.. kiesys bylam wolontariuszką..! .. albo kiedys , ale to długa historia, uratowałam sunie z domu, w którym ja bito i głodzono i teraz od kilku lat jest grubiutką pupilką w nowym domu i wszyscy ją tam kochają ;)..

Link to comment
Share on other sites

Ja wcale nie uwazam ze jestes obojetna na los psow ze schroniska...Nie zrozum nie zle. Moj post nie mial na celu atakowania lub krytykowania Ciebie...Ja poprostu tylko podalam Ci powod dla ktorego ja podjelam taka a nie inna decycje w tej sprawie. Cztajac Twoj ostatni post widze ze jestes osoba odpowiedzialna i wiesz co robisz...A o to tu wlasnie chodzi, o dobro zwierzat...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ehh dzięki .. ;))

W galerii Molly ukazały sie nowe fotki, wlasnie weszlam i widze :) a do wystawy juz tylko kilkanascie dni !! Nie wie ktos czy moze ukazal sie juz katalog przedwystatwowy na Katowice? Dobra mykam, nie wiem kiedy bede , papa ;*

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Juszes']Czesc madziu =**ojj dawno ja na dogo nie zagoscilam xD No, ale dzikei tobie sie "nawracam" ;-) Hihi Sliczne prezenciki dostalas ^^, a i mam pytanko, twoja molly ma swoją galerie na dogo? Podaj linka jakby co :D[/QUOTE]

Cześć Juszes slonko =*
No dawno Cie nie bylo, ale ja Cie nawroce :D Terapia dogo-dogo rozpoczeta :D Pewnie, ze Molly ma galerie na godomanii :)
Wchodzisz na literke [B]S[/B] --> Spaniel Tybetański --> BERTA Złota Wolność "Molly" :) W razie czego daję link: [url]http://www.dogomania.pl/gallery/461/46/1996.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

HuHu to sie cieszę, że się podoba :D
No, najważniejsze , że już wróciłaś na dogomanię :)
Wyczochraj tam Figuś ode mnie :D
Już nie mogę się doczekać wystawy Katowickiej, chcę już tam być!
Zrobię dużo fotek i Ci potem pokaże oczywiście :)
No a Ty napraw aparat i zrób dużo w Opolu, bo chyba nie wybieram się tam..
Pozdro =*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']ale mi chodzi o fotobloga, bo ze taką ma to wiem ^^, ale cyz ma galerie jak np taka, ze oprucz fotek są nowinki z zycia itp ^^: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26403[/url][/QUOTE]

Nie, chyba ze wliczyc mojego bloga, bo praktycznie codziennie lub co 2 dni mam nowa nocie i conieco pisze oo Mollcius i daje duzo zdjec ;) chyba wiesz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Spanielka_Molly'][COLOR="Purple"]Ahh.. !! Moje genialne tybetaki ;** jezuuUu śniło mi się dzis, że miałam Molly i jeszcze jedną tybetkę, taką białą w rude plamy.. i zjadła jakąs trutkę na myszy ;| .. ;| i mi zdechła ;| i ją musieliśmy pochować w ogródku.. i to było tak szybko, że ja się zaczęłam przygotowywać na ten "pogrzeb" i robiłam jakis wieniec.. ;| i jak już go kończyłam, to ktoś przyszedł i powiedział, że już po pogrzebie i spytał, dlaczego mnie nie było ;| a ja się zdziwiłam, że to JUŻ PO??? Ze nic nie zdązylam zrobić i w ogóle byłam zła ze na mnie nie zaczekali.. ;| ....(...)[/COLOR][/QUOTE]

Ale sobie wyśniłam .. [tu S_M] :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszytkie świeczki dla Molly [*] .. teraz myślę o tym, by jechać na Opole lub Łódź, złapać hodowców z czech lub z innych zagranicznych krajów i popytać o mioty... cóż innego mi pozostało :(:( ehh.. ze Spanieli Tybetańskich nigdy nie zrezygnuję :( ..

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie. Jestem zszokowana historią Molly. Jest mi bardzo przykro. Sama jestem od niedawna właścicielką teriera tybetańskiego. Mojej mamie jednak spodobała się właśnie Molly. Czy mogłybyście podać adresy internetowe hodowli tego pieska? Mama w październiku ma urodziny i chcielibyśmy jej kupić takiego pieska. Wiem, że mam jeszcze trochę czasu, ale chcę znaleźć umaszczenie takie jakie miała Molly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='violcia2']Witam serdecznie. Jestem zszokowana historią Molly. Jest mi bardzo przykro. Sama jestem od niedawna właścicielką teriera tybetańskiego. Mojej mamie jednak spodobała się właśnie Molly. Czy mogłybyście podać adresy internetowe hodowli tego pieska? Mama w październiku ma urodziny i chcielibyśmy jej kupić takiego pieska. Wiem, że mam jeszcze trochę czasu, ale chcę znaleźć umaszczenie takie jakie miała Molly.[/quote]

Violcia adres strony to [URL]http://bohemiamaestro.com/PL/pl_psi.php[/URL] ale czy twojej mamie podoba sie ten piesek jako piesek czy ona wie cos jego charkakterze ?? To zupelnie inna rasa niz TT i znam wiele osób ktore kupily pieska ze wzgledu na urode a teraz narzekaja że jest uparty i krnąbrny. Pewno znowu uslysze zen ie promuje rasy ale trudno co tam..... natomiast jezeli mama zna charakter tego pieska i mimo to chce go to gratuluje swietnego wyboru rasy :).Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się - zanim kupiłam dla siebie, a właściwie to dla córki teriera, to przez 2 miesiące czytałam wszystkie możliwe artykuły o tej rasie i to samo zamierzam zrobić zanim kupię tego spanielka. Ale z tymi charakterkami to różnie bywa. Mój szwagier ma "groźnego" dobermana, który ma 9 lat, a w zeszłym tygodniu z moją tybetanką zachowywał się jak by miał 9 miesięcy i "niestety" - ku niezadowoleniu szwagra jest łagodny jak baranek - słowem do rany przyłóż. A ran ma wiele, bo byle jaki burek na wsi wie, że może go ugryźć i on nie odda. Znam maltańczyka, który tylko z wyglądu jest maltańczykiem...

Link to comment
Share on other sites

A Molly była tybetem z czystej krwi, kochałam jej charakter.. Cieszę się, że dzięki temu ktoś zwrócił uwage na tą rasę.. Ja brałam ją stąd: [url]www.hodowla.cibor.pl[/url] [Polska] a teraz mam już zarezerwowanego szczeniaka w tej hodowli [url]www.bohemiameastro.com[/url], z resztą pełny link juz padł powyżej, jest to Czeska hodowla, ale mają stronkę także w polskiej wersji. Aktualnie na świętach urodziły im się 3 suczki, 1 piesek .. Piesek już jest mój :) .. Zachęcam do oglądania i czytania o tej rasie, polecam ją i nie zamieniłabym jej na żadną inną! :) ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...