Jump to content
Dogomania

Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).


mysza30

Recommended Posts

Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).
Prosze o pomoc w znalezieniu ciekawej nazwy pasującej do TT lub mijscowości Łąkie (do okoła są lasy i jeziora), TT: Ajra i Axel
Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza30']Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).
Prosze o pomoc w znalezieniu ciekawej nazwy pasującej do TT lub mijscowości Łąkie (do okoła są lasy i jeziora), TT: Ajra i Axel
Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?[/quote]
'''Z Leśnego Domku''
'"Tybetańska Leśniczówka"

Link to comment
Share on other sites

Do wniosku o przydomek hodowlany wpisujesz 5 propozycji. Na pierwszym miejscu wpisz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Ja też jeszcze nie mam przydomka, a już w niedzielę (25.02.07) jadę do Wrocka po Herę.:loveu: Na przydomek poczekasz jakieś 4-5miesięcy.:roll: :mad: Dobrze, że tak szybko się za to zabrałaś.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza30']Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).
Prosze o pomoc w znalezieniu ciekawej nazwy pasującej do TT lub mijscowości Łąkie (do okoła są lasy i jeziora), TT: Ajra i Axel
Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?[/quote]

Kudłacze z Łąkieskiego lasu
Łąkieskie Tybetańczyki
Z Łąkieskiego lasu
Łąkieski Kudłacz
Tybetańska Pięknośc
Mądrośc Tybetu
Z Przylesia
Tybetańska Sfora
Z Gangu Tybetańskich Mądrali
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abigeil']Do wniosku o przydomek hodowlany wpisujesz 5 propozycji. Na pierwszym miejscu wpisz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Ja też jeszcze nie mam przydomka, a już w niedzielę (25.02.07) jadę do Wrocka po Herę.:loveu: Na przydomek poczekasz jakieś 4-5miesięcy.:roll: :mad: Dobrze, że tak szybko się za to zabrałaś.;)[/quote]

Ja mialam wymyslone tylko 4 nazwy - takie bardzo madre i dostojne . W związku okazalo sie ,że jest jeszcze jedna rubryczka więc dopisalam akacjową doline bo mieszkam na ulicy Akacjowej w miejscu najniżej polozonym . Wybrano wlasnie tę ostatnią .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...