Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
mysza30

Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).

Recommended Posts

Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).
Prosze o pomoc w znalezieniu ciekawej nazwy pasującej do TT lub mijscowości Łąkie (do okoła są lasy i jeziora), TT: Ajra i Axel
Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?

[quote name='mysza30']Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).
Prosze o pomoc w znalezieniu ciekawej nazwy pasującej do TT lub mijscowości Łąkie (do okoła są lasy i jeziora), TT: Ajra i Axel
Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?[/quote]
'''Z Leśnego Domku''
'"Tybetańska Leśniczówka"

Do wniosku o przydomek hodowlany wpisujesz 5 propozycji. Na pierwszym miejscu wpisz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Ja też jeszcze nie mam przydomka, a już w niedzielę (25.02.07) jadę do Wrocka po Herę.:loveu: Na przydomek poczekasz jakieś 4-5miesięcy.:roll: :mad: Dobrze, że tak szybko się za to zabrałaś.;)

[quote name='mysza30']Poszukuje propozycji na nazwę hodowli(przydomek hodowlany).
Z góry dziękuje za pomoc!:???: :???: :???: :painting: :Dog_run: :modla: :confused: Pilne?!?!?!?!!?[/quote]

Kudłacze z Łąkieskiego lasu
Łąkieskie Tybetańczyki
Z Łąkieskiego lasu
Łąkieski Kudłacz
Tybetańska Pięknośc
Mądrośc Tybetu
Z Przylesia
Tybetańska Sfora
Z Gangu Tybetańskich Mądrali
:lol: :lol: :lol:

[quote name='abigeil']Do wniosku o przydomek hodowlany wpisujesz 5 propozycji. Na pierwszym miejscu wpisz tą, która Ci najbardziej odpowiada. Ja też jeszcze nie mam przydomka, a już w niedzielę (25.02.07) jadę do Wrocka po Herę.:loveu: Na przydomek poczekasz jakieś 4-5miesięcy.:roll: :mad: Dobrze, że tak szybko się za to zabrałaś.;)[/quote]

Ja mialam wymyslone tylko 4 nazwy - takie bardzo madre i dostojne . W związku okazalo sie ,że jest jeszcze jedna rubryczka więc dopisalam akacjową doline bo mieszkam na ulicy Akacjowej w miejscu najniżej polozonym . Wybrano wlasnie tę ostatnią .