Jump to content
Dogomania

Ratunku, pomocy, mój pies kuleje!


violcia2

Recommended Posts

7 maja jak przyjechałam z pracy, to Hadziurka nie wybiegła jak zwykle, tylko stała smutna z podniesioną tylnią łapką i popiskiwała.Zadzwoniłam do weterynarza i polecił mi dać ćwiartkę Ibupromu a rano jak nie przejdzie to mam przyjechać. Zawsze rano jest w korytarzyku zamykana na 8 godzin. Musiała wskoczyć na szafkę z lustrem i spadła. Na drugi dzień pojechałam do weterynarza - powiedział,że to nie żadne złamanie tylko nadwyrężenie mięśnia. I tak jeździłam do wczoraj codziennie na zastrzyki przeciwbólowe, zapalne i coś jeszcze. Raz - full kasy wydałam na te cholerne zastrzyki, a po drugie jej nic nie przechodzi a wczoraj zaczęła piszczeć na tym zastrzyku. Kazał mi nie chodzić z nią na spacery, nie męczyć łapki, ale jak długo tak można? Jak szczeniakowi wytłumaczyć, że ma ciągle leżeć? Może czymś smarować. Ona jest niewyżyta - wczoraj to mnie zaczęła gryźć. Dziewczyny przy niej nie biegają, bo ona zaraz zaczyna biegać z nimi. A kocury przychodzą pod drzwi tarasowe i miałczą do niej - polubiły się i Hadziurka leży w domu z jednej strony drzwi a one na dworze z drugiej strony. Może masować? Problem w tym, że u nas to codziennie jest inny lekarz. Ale wczoraj szwagier powiedział mi, że jak z jego psem jest coś nie tak, to on jeździ do Kalisza do weterynarza. Czy któryś z was też miał problem z nadwyrężonym mięśniem - a może to coś innego? POMÓŻCIE.

Link to comment
Share on other sites

Mojego brata spaniel miał z tym problem, ale dostałjakieś tabletki przez kilka dni i wszystko mineło jak ręką odjął. Przykro mi że Hadżi cierpi. Najlepiej jest jak pies ma jednego weterynarza, to wtedy weterynarz czuje się odpowiedzialny za psa. Ale jak u was tak się zmieniają to chyba jest z tym problem. Życzymy małej szybkiego powrotu do zdrówka.

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Od wczoraj Hadżi mniej kuleje! Wczoraj był u mnie sąsiad, który ma hodowlę owczarka niemieckiego i powiedział : Nie panikuj, przejdzie jej. Przecież mój Filuś uwielbia uciekać na wioskę i przeskakuje przez płot (szkoda że kundel, bo by zajął 1 miejsce w biegach z przeszkodami 1,5 metrowymi) i miesiąc temu musiał źle skoczyć, bo przez tydzień łapkę miał w powietrzu i przeszło mu. A z weterynarzami... no cóż mamy kawał do Poznania, ale on tylko tam jeździ ze swoimi psami. Chyba też tak będę robić - przynajmniej lepiej poznam Poznań i nie będę błądzić.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich w ten bezduszny dzień. Chciałam tylko pochwalić się, że Hadziurka chodzi już na długie spacery (jutro pobawię się w stawianie zdjęć) i już nie kuleje. Ale mam inną wiadomość (jednak potwierdzę ją dopiero po Wizycie u P. Uli): Moja Hadziurka chyba nie będzie miała czarnych ciapek! A szkoda, bo ma taki uroczy - łobuzerski wygląd. Dzisiaj rano w łóżku zaczęłam ją głaskać, podziwiać jej lenistwo - i wtedy zauważyłam, że te jej plamki na pyszczku wypłowiały! Zaczęłam rozchylać włoski na uszku i przy skórze są jaśniejsze. Więc chyba nie będę mieć psiaczka podobnego do Aki (jeżeli nie pomyliłam imionka:lol: ).

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/5/26/th_1180165595-1688722.jpg[/IMG]Chciałam troszkę popisać i poćwiczyć wklejanie zdjęć, ale efekt jest mizerny - jak nie olbrzymy, to teraz miniaturki. Czy jest gdzieś instrukcja obsługi zdjęć (jak wklejać na forum?). Póki co zapraszam na moją galerię jest 7 nowych zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...