Jump to content
Dogomania

Mioty TT


Ki-wi

Recommended Posts

Ula mam nadzieję, że Akira ma coś czerwonego przy sobie, bo po tych tak szczerych i z dobrego serca życzeń, dopiero teraz zaczęłam się obawiać o zdrowie Akiry i szczeniaczków. Mówię to całkiem poważnie, zresztą Ty wiesz dlaczego.

Pani Ado - ja ze swej strony mogę...no właśnie co...przeprosić, kajać się, błagać o wybaczenie? No bo przecież to również moja wina, bo to mój pies przyczynił się do tego ostatniego miotu, to Boss jest sprawcą ciąży Akiry. Tylko nie wiem czy wystarczy to Pani na dogo, no bo przez email czy pw może zostać odczytane jako próba zastraszenia.
Więc? Wystarczy to, żeby dała już Pani spokój i odczepiła się w końcu od jedynego sensu Pani życia - zniszczenia Uli i jej hodowli?

Bo nie wiem jak mogła Pani tego nie zauważyć (no ale z Pani przecież taka gapa), ale zarzuty z wcześniejszego postu były już tu podejmowane i wyjaśniane, ale w innym temacie. Ten temat też już mógłby być skończony, ale Pani ciągle w kółko, byle tylko pisać.
Nie udało się na starym forum (zostało zamknięte), nowe też nie wystarczające (bo nie ma się z kim kłócić) no to zostało dogo. Rozumiem, że wszystkie inne fora (łącznie z zagranicznymi) zostały już poinformowane? Tylko tam pewnie, też brak chętnych do kłótni. Została jeszcze prasa i telewizja. A TOZ też Pani poinformowała?

Nie wiem i nie rozumiem jak można być tak zaślepionym, pałać taką nienawiścią, zawiścią do drugiego człowieka? To już jakaś obsesja? Od jakiegoś czasu próbuje Pani wszędzie gdzie się da reklamować Ulę i jej hodowlę jako najgorszą, tym samym reklamując siebie jako tą dobrą. Nie rozumiem również ludzi, którzy to widzą, znają Ulę od lat i jeszcze przyklaskują ww osobie.
Jakoś nie było reakcji rok, dwa, trzy lata temu, a przecież Akira miała już swój 4, 5, 6, miot? Wtedy to Pani i innym osobom nie przeszkadzało??? Jak dobrze pamiętam to nawet zachwycałyście się szczeniaczkami.

Ja ze swej strony kończę, może sobie Pani myśleć o mnie co chce. Każda następna wypowiedź z Pani strony będzie przeze mnie ignorowana. Mam nadzieję, że nie tylko przeze mnie, wtedy i tu zabraknie pani chętnych do kłótni.
Wtedy to już pozostanie Pani tylko .."opowiedz nam swoją historię" albo "rozmowy w toku". Życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie ja powiedziałam"amen",ale cieszę się ,że tym razem piszesz trochę kulturalniejszym językiem(bez wzgledu na to do kogo należy).Nie będę się już odnosiła do kolejnych bzdur w obronie koleżanki(staram się zrozumieć);),tylko zacytuję;
"Jakoś nie było reakcji,rok,dwa,trzy lata temu,a przecież Akira miała już swój 4,5,6 miot?"----Dokładnie wtedy była moja i nie tylko moja reakcja,dlatego też rozpadło się poprzednie forum TT.Musicie pamiętać też o tym,że na forum pisze się o różnych sprawach,dyskutuje,nie tylko REKLAMUJE MIOTY.Jest więcej osób zaniepokojonych losem Akiry,tylko nie wszyscy chcą tutaj pisać.
A teraz pójdę w wasze ślady i szybciutko wrzucę na szyje CZERWONE KORALE :lol: bo chyba już mnie zaczyna boleć głowa....

Link to comment
Share on other sites

Caha my napewno Akirze żle nie życzymy, to właśnie z troski o nią, ale pewnie tego nie rozumiesz. Tak jak Ada napisała, przy poprzednim miocie wyraziłyśmy swoje zanipokojenie o zdrowie Akiry i zaczeła się awantura po której zamknęłam forum. Pisałam już tam że gdy suka ma za wiele mitów jest to wręcz niebezpieczne dla niej, jak i potomstwo wydaje coraz słabsze i często wadliwe, jej organizm nie jest coraz mocniejszy żeby dawać " lepsze jakościowo" szczenięta tylko na odwót. To nie nienawiść do Uli tylko niezrozumienie - [COLOR=red]PO CO???????????????,[/COLOR] chyba nie dlatego że brakuje jej pieniędzy na życie, więc [COLOR=red]DLACZEGO??????????????????[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']

P.Urszula chwali się Fibi, mł.zw .świata-OK.-tego tytułu już jej nikt nie odbierze, ale dziwne jest, że na następnej światowej wystawie otrzymała ocenę bardzo dobrą?? A ile jeszcze bardzo dobrych otrzymała? dużo!

Na koniec napiszę jeszcze, znam Urszulę , znam jej psiaki i dlatego mogę napisać; wszystko co robi: badania, wystawy, zdjęcia, filmiki...., to wszystko w jednym celu- szybkiej i dobrej sprzedaży szczeniąt- To jest REKLAMA.[/QUOTE]


Jednak, gdyby to od ciebie zalezalo to pewnie juz bys jej dawno ten tytul odebrala!
Twoje stwierdzenie jakoby Fibi bardzo duzo ocen bardzo dobrych otrzymala tez jest bledne....no chyba , ze ja nie umiem liczyc :razz:. zadalam sobie jednak ten trud i przeliczylam, choc nie nalezy do moich hobby sledzenie stronek internetowych i wyliczanie co, kto ,kiedy , gdzie. No ale do faktow: Fibi na 40 wystaw otrzymala 37 ocen doskonalych i 3 bardzo dobre :lol:...no to rzeczywiscie bardzo duzo ich bylo.:razz:
Twoja Vebby zreszta podobnie na 35 wystaw otrzymala 33 oceny doskonale i 2 bardzo dobre:ices_bla:
Co do twojego zdziwienia, ze na zeszlorocznej wystawie swiatowej Fibi dostala ocene bardzo dobra to rozumiem, ze chodzi o ta wystawe, po ktorej tyle osob bylo doslowie wstrzasnietych, o tej na ktorej z ringu zeszlo na 67 ocenianych psow 20 z ocena bardzo dobra + 2 z ocena az dobra, o tej gdzie pisane bylo, ze sedzina miala jakies awersje do koloru czarnego.
Nie wspomnialas natomiast, ze dzien wczesniej odbyla sie tez wystawa nie mniej wazna bo europejska wystawa psow tybetanskich, na ktorej to Fibi zajela 3 miejsce z ocena doskonala w stawce 6 sztuk przed psem z Niemiec, Wegier i Czech

Proponuje wejdz sobie na ta stronke [URL]http://www.sengge.info/Shows/shows-en.html[/URL]
sa na niej slicznie spisane wystawy z fotkami i ocenami..zajzyj na wystawe z 2006 z Poznania i na ta zeszloroczna a zdziwisz sie jakie psy podostawaly wtedy oceny bardzo dobre.

No to powiedzenie, ze suka tak wyczerpana jest po ciazy, nie jest w stanie sie przez lata pokazac na ringu, ma wyleniale futro i jest w ogole wrakiem psa...to dziwne a Fibi Ulki po 11 tygodniach PO PORODZIE znowu stala w ringu i otrzymala ocene doskonala :evil_lol:.
No, to jak to jest, jedna sie slania, lysieje a inna tryska zdrowiem...nie jest to jakas tam spawa genow, opieki nad suka itd....i ja rozumiem, ze np. mowiac o 8 letniej dozycy to mowimy o weterance ale jak mowimy o TT osmioletnim, to daleko mu jeszcze do weterana ;)

A jeszcze jedno rzeczywiscie wstawianie filmikow i zdjec na dogomani-forum gdzie prawie kazdy ma psa to tylko i wylacznie reklama...jasne przeciez tutaj mozna znalezc najwiecej potencjalnych kupcow:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Uf Widzę ,ze dyskusja trwa nadal .

My juz urodziliśmy 9 misiaczków .
Teraz czeka mnie dokarmianie .To nie jest takie proste jak TT.
Misiaczki małe a matka olbrzym.
Trzymam kciuki za Akirę !!
.[/QUOTE]

Jola gratuluje!!! No to teraz ciezka praca przed toba!

Ty trzymaj te kciuki za Akire bardzo mocno, bo wiesz po tych szczerych zyczeniach jeszcze gotowa suka nie wytrzymac i pasc!

Link to comment
Share on other sites

Kiwi-strzępisz język na próżno w obronie koleżanki,ale wiem,ty tym żyjesz,uwielbiasz to czekając tylko na okazję...i już jesteś w swoim żywiole pisząc ooogromne laboraty,cytując co się da ,a nóż na kimś zrobi to wrażenie:shake:Wszystko zostało już tu powiedziane ,no chyba ,że jeszcze zechcesz odpisać Myszy.Ciekawa jestem tej odpowiedzi na pytanie"po co?","dlaczego"ale ty ją napewno znasz.
A teraz proponuje wam zająć się już pluszaczkami i zacząć "słodzić".

Link to comment
Share on other sites

Pani Ado -proszę nie zapominac,ze Akira Hoksa Rex pochodzi z mojej hodowli a jej córka jest po psie z hodowli p.Simony Jemelkovej z Czech.

Ki-wi odpowiedziała na zarzuty i kłamstwa bardzo dobrze i na temat.

Znowu 0 kultury i agresja w strone teraz juz i Fibi !!!

Trochę sie Pani za bardzo rozjuszyła !!
Mi się wydaje ,ze Pani te forum bardzo denerwuje -to bardzo szkodzi na nerwy -radzę wrócić z powrotem na swoje podwórko.
A moje pluszaczki są słodkie -po matce Zwyciezcy świata z Bratyslawy 2009 i importowanym reproduktorze z Moskwy z czołowej rosyjskiej hodowli.
Troche jestem zmartwiona bo suka zawsze rodziła po 13 szczeniąt do tej pory a teraz tylko 9 .
he,he


.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Kiwi-strzępisz język na próżno w obronie koleżanki,ale wiem,ty tym żyjesz,uwielbiasz to czekając tylko na okazję...i już jesteś w swoim żywiole pisząc ooogromne laboraty,cytując co się da ,a nóż na kimś zrobi to wrażenie:shake:Wszystko zostało już tu powiedziane ,no chyba ,że jeszcze zechcesz odpisać Myszy.Ciekawa jestem tej odpowiedzi na pytanie"po co?","dlaczego"ale ty ją napewno znasz.
A teraz proponuje wam zająć się już pluszaczkami i zacząć "słodzić".[/QUOTE]

No, wiesz co to ja ci tyle pozytywnej energi przesylam a ty mi tutaj znowu ze starymi zarzutami wyjezdzasz.
Wiesz mi, ja mam naprawde mnostwo zajec i zainteresowan...zastanawaim sie skad ty tyle o mnie wiesz:crazyeye:
Co cie tak denerwuje , to, ze odpowiadam czy to, ze moje odpowiedzi podpieram faktami a nie tak jak ty tylko przypuszczeniami lub/albo klamstawami.
Jesli mi sie cos nie podoba to mam na tyle odwagi cywlinej, ze potrafie o tym powiedziec danej osobie w oczy niezaleznie od tego czy jest to moja kolezanka , przyjaciolka czy znajoma czy tez obca osoba,ale nie posluguje sie do tego celu innymi osobami, nie rozpowiadam tego naookolo i nie potrzebuje aprobaty zewszad.
Ja nie mam potrzeby wywierac na nikim wrazenia, w przeciwienstwie do ciebie :evil_lol:

Ty mi piszesz, ze oczekujesz odpowiedzi na pytania, wiesz kultura dialogu wymaga aby sie najpierw ustosunkowac do pytan zadanych uprzednio,lecz ty jak zwykle zawsze ustosunkowujesz sie tylko do tego co ci pasuje..Jesli o mnie chodzi to bardzo chetnie odpowiem na twoje i Moniki pytania ,jesli najpierw uzyskam odpowiedzi na moje.

Link to comment
Share on other sites

Kiwi szkoda mojego pisanie, żeby udowadniać czyjąś niewiedzę. Tybet to nie chińczyk i rodzaj sierści to inna bajka. Ale szkoda mojego czsu na czytanie takich bredni...............Fibi cud??????????????????????????? zależy dla kogo, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. I tak samo każdy sędzia inaczej ocenia tego samego psa. Sa sędziowie, którzy by niektóre psy zdyskwalifikowali. Ale to już inna historia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magic34']Kiwi szkoda mojego pisanie, żeby udowadniać czyjąś niewiedzę. Tybet to nie chińczyk i rodzaj sierści to inna bajka. Ale szkoda mojego czsu na czytanie takich bredni...............Fibi cud??????????????????????????? zależy dla kogo, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. I tak samo każdy sędzia inaczej ocenia tego samego psa. Sa sędziowie, którzy by niektóre psy zdyskwalifikowali. Ale to już inna historia.[/QUOTE]

Dziwne, ze zmysl dotyku, nieskonczenie mniej ceniony przez ludzi niz wzrok, w krytycznych chwilach tworzy glowna, jesli nie jedyna wiez miedzy nami a rzeczywistoscia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Bravo!Bomba!Rewelacja!Super!
Można zapytać o autora tego cytatu?;)[/QUOTE]



Alez prosze uprzejmie.:-)
Autorem tego cytatu jest Wladimir Nabokow- nie chce mi sie wierzyc, ze nie znasz:o
a skoro jednak nie znasz, to tutaj jeszcze jeden :

"Diabel:evil:, pomimo calej swej wynalazczosci powtarzal dzien w dzien ten sam schemat."

Link to comment
Share on other sites

Uciekając już z "WASZEGO PODWÓRKA" (bo tak piszecie o dogomanii, że to wasze...), odpowiem jeszcze na pytanie. Kiwi, myślałaś, że zabłyśniesz inteligencją :razz: no bo chyba nie jest prawdą, że wstydziłaś się przyznać, że tego sama nie wymyśliłaś??!! :evil_lol: Nie żałuję, że zadałam to pytanie. A jeśli ktoś nie znał tego autora, którego słowami się posłużyłaś, to dla niego jakaś ujma? wstyd??? Daruj...:shake: Mnie uczono, że jeśli chcę się posłużyć cudzymi słowami (szczególnie ludzi znanych), TO NALEŻY ZAZNACZYĆ, ŻE JEST TO CYTAT a najlepiej jeszcze podać autora tych słów!!!
Jak widać, dyskusja tutaj nie ma końca, jestem już znudzona czytaniem tych różnych opowiastek o wszystkim, tylko nie o tym co jest najważniejsze, dlaczego został podjęty temat "MIOTY AKIRY". Niestety jak widać właścicielka owej suni niewiele ma do powiedzenia, zresztą po co ma się wypowiadać skoro ma takich świetnych adwokatów (ciebie Kiwi szczególnie, bo najlepiej wszystko wiesz mimo, że od dawna jak piszesz mieszkasz za granicą):roll: ale taka jest rola adwokatów, poza tym masz po Akirze pieska, to też zobowiązuje :lol: Pani Genia- cóż, mówi, że ma sklerozę, ale do trzech kryć Akiry swoim psem się przyznaje:roll: Cieszę się, że pamięć pani już wraca!No i jeszcze młodziutka stażem, dopiero co wkraczająca w szeregi towarzystwa tt, właścicielka równie młodziutkiego pieska, który ma zostać niebawem ojcem szczeniąt 7 MIOTU AKIRY, również nieźle już wkręcona w KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI.
Cóż... życzę powodzenia, może uda wam się przekonać ludzi, że TT Z AKACJOWEJ DOLINY, są wyjątkowo utytuowane,najzdrowsze i najpiękniejsze.
Tyko- czy nawet jeśli by tak było, to jedna sunia musi mieć 7 MIOTÓW? URODZIĆ I WYCHOWAĆ 44 SZCZENIETA?? (NASTEPNE W DRODZE?) :shake:
To co, że mieści się to jeszcze w regulamine ZKwP. Gdzie ludzka moralność i "mądrość"??
Już się tu więcej nie będę "wymądrzać", każdy kto się wczyta w tą niemiłą dyskusję od początku- sam osądzi....
Teraz zmykam już do moich psiaków, którym lubię poświęcać każdą wolną chwilę(nieskromnie powiem, że niektórzy mówią, że to widać ;)), czasem pokazywać na wystawach, bo to jest moje hobby :lol:
HOBBYSTYCZNA HODOWLA TT- ADEVEBBALLEN
Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caha']Ula mam nadzieję, że Akira ma coś czerwonego przy sobie, bo po tych tak szczerych i z dobrego serca życzeń, dopiero teraz zaczęłam się obawiać o zdrowie Akiry i szczeniaczków. Mówię to całkiem poważnie, zresztą Ty wiesz dlaczego.

Pani Ado - ja ze swej strony mogę...no właśnie co...przeprosić, kajać się, błagać o wybaczenie? No bo przecież to również moja wina, bo to mój pies przyczynił się do tego ostatniego miotu, to Boss jest sprawcą ciąży Akiry. Tylko nie wiem czy wystarczy to Pani na dogo, no bo przez email czy pw może zostać odczytane jako próba zastraszenia.
Więc? Wystarczy to, żeby dała już Pani spokój i odczepiła się w końcu od jedynego sensu Pani życia - zniszczenia Uli i jej hodowli?

Bo nie wiem jak mogła Pani tego nie zauważyć (no ale z Pani przecież taka gapa), ale zarzuty z wcześniejszego postu były już tu podejmowane i wyjaśniane, ale w innym temacie. Ten temat też już mógłby być skończony, ale Pani ciągle w kółko, byle tylko pisać.
Nie udało się na starym forum (zostało zamknięte), nowe też nie wystarczające (bo nie ma się z kim kłócić) no to zostało dogo. Rozumiem, że wszystkie inne fora (łącznie z zagranicznymi) zostały już poinformowane? Tylko tam pewnie, też brak chętnych do kłótni. Została jeszcze prasa i telewizja. A TOZ też Pani poinformowała?

Nie wiem i nie rozumiem jak można być tak zaślepionym, pałać taką nienawiścią, zawiścią do drugiego człowieka? To już jakaś obsesja? Od jakiegoś czasu próbuje Pani wszędzie gdzie się da reklamować Ulę i jej hodowlę jako najgorszą, tym samym reklamując siebie jako tą dobrą. Nie rozumiem również ludzi, którzy to widzą, znają Ulę od lat i jeszcze przyklaskują ww osobie.
Jakoś nie było reakcji rok, dwa, trzy lata temu, a przecież Akira miała już swój 4, 5, 6, miot? Wtedy to Pani i innym osobom nie przeszkadzało??? Jak dobrze pamiętam to nawet zachwycałyście się szczeniaczkami.

[B]Ja ze swej strony kończę, może sobie Pani myśleć o mnie co chce. Każda następna wypowiedź z Pani strony będzie przeze mnie ignorowana.[/B] Mam nadzieję, że nie tylko przeze mnie, wtedy i tu zabraknie pani chętnych do kłótni.
Wtedy to już pozostanie Pani tylko .."opowiedz nam swoją historię" albo "rozmowy w toku". Życzę powodzenia.[/QUOTE]
...........

Link to comment
Share on other sites

jak nic tu pasuje:
"Kim jesteś by publicznie mówić mi jak żyć
Kim jesteś bym bez Ciebie nie wiedział nic
Kim jesteś aby bez Twej zgody istniał świat
Kim jesteś czy naprawdę patent masz
Kto ma rację? Może Ty, może Ja
Tolerancja znasz to słowo, ja je znam
Ja od Ciebie koleś nie chcę nic
Każdy z nas ma swoje życie - A Ty !

Chciałbyś mieć wszystko nie dając w zamian nic
Chciałbyś przez życie na innym grzbiecie iść
Twoja miłość do siebie budzi we mnie lek
Twoja miłość do siebie budzi we mnie wstręt
Kto ma rację? Może Ty, może Ja
Tolerancja znasz to słowo, ja je znam
Ja od ciebie koleś nie chcę nic
Każdy z nas ma swoje życie
ref.
Budzę się wolny, patrzę sobie w twarz
Jak mam dostrzec dobro kiedy nie ma zła
Będę walczył o to by nie płakał nikt
Bo przez Ciebie wiem co to ból i łzy"
[B]IRA - "Znamię"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Uciekając już z "WASZEGO PODWÓRKA" (bo tak piszecie o dogomanii, że to wasze...), odpowiem jeszcze na pytanie. Kiwi, myślałaś, że zabłyśniesz inteligencją :razz: no bo chyba nie jest prawdą, że wstydziłaś się przyznać, że tego sama nie wymyśliłaś??!! :evil_lol: Nie żałuję, że zadałam to pytanie. A jeśli ktoś nie znał tego autora, którego słowami się posłużyłaś, to dla niego jakaś ujma? wstyd??? Daruj...:shake: Mnie uczono, że jeśli chcę się posłużyć cudzymi słowami (szczególnie ludzi znanych), TO NALEŻY ZAZNACZYĆ, ŻE JEST TO CYTAT a najlepiej jeszcze podać autora tych słów!!!
Jak widać, dyskusja tutaj nie ma końca, jestem już znudzona czytaniem tych różnych opowiastek o wszystkim, tylko nie o tym co jest najważniejsze, dlaczego został podjęty temat "MIOTY AKIRY". Niestety jak widać właścicielka owej suni niewiele ma do powiedzenia, zresztą po co ma się wypowiadać skoro ma takich świetnych adwokatów (ciebie Kiwi szczególnie, bo najlepiej wszystko wiesz mimo, że od dawna jak piszesz mieszkasz za granicą):roll: ale taka jest rola adwokatów, poza tym masz po Akirze pieska, to też zobowiązuje :lol: Pani Genia- cóż, mówi, że ma sklerozę, ale do trzech kryć Akiry swoim psem się przyznaje:roll: Cieszę się, że pamięć pani już wraca!No i jeszcze młodziutka stażem, dopiero co wkraczająca w szeregi towarzystwa tt, właścicielka równie młodziutkiego pieska, który ma zostać niebawem ojcem szczeniąt 7 MIOTU AKIRY, również nieźle już wkręcona w KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI.
Cóż... życzę powodzenia, może uda wam się przekonać ludzi, że TT Z AKACJOWEJ DOLINY, są wyjątkowo utytuowane,najzdrowsze i najpiękniejsze.
Tyko- czy nawet jeśli by tak było, to jedna sunia musi mieć 7 MIOTÓW? URODZIĆ I WYCHOWAĆ 44 SZCZENIETA?? (NASTEPNE W DRODZE?) :shake:
To co, że mieści się to jeszcze w regulamine ZKwP. Gdzie ludzka moralność i "mądrość"??
Już się tu więcej nie będę "wymądrzać", każdy kto się wczyta w tą niemiłą dyskusję od początku- sam osądzi....
Teraz zmykam już do moich psiaków, którym lubię poświęcać każdą wolną chwilę(nieskromnie powiem, że niektórzy mówią, że to widać ;)), czasem pokazywać na wystawach, bo to jest moje hobby :lol:
HOBBYSTYCZNA HODOWLA TT- ADEVEBBALLEN
Pozdrawiam :lol:[/QUOTE]

Ja równiez pozdrawiam hobbystyczną hodowlę



.

Link to comment
Share on other sites

Tylko do kogo?????????????
My napewno nie chciałyśmy nikogo obrażać, chodziło nam o przedstawienie faktów i zadanie pytania dlaczego? i po co?
Odpowiedzi nie dostałyśmy tylko jakieś śmieszne oskarżenia w naszą stronę, ale jak widać tu nie fakty się liczą.
Ja swój cel osiągnełam i kończę tą rozmowę z wami, bo ona schodzi do nikąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Uciekając już z "WASZEGO PODWÓRKA" (bo tak piszecie o dogomanii, że to wasze...), odpowiem jeszcze na pytanie. Kiwi, myślałaś, że zabłyśniesz inteligencją :razz: no bo chyba nie jest prawdą, że wstydziłaś się przyznać, że tego sama nie wymyśliłaś??!! :evil_lol: Nie żałuję, że zadałam to pytanie. A jeśli ktoś nie znał tego autora, którego słowami się posłużyłaś, to dla niego jakaś ujma? wstyd??? Daruj...:shake: Mnie uczono, że jeśli chcę się posłużyć cudzymi słowami (szczególnie ludzi znanych), TO NALEŻY ZAZNACZYĆ, ŻE JEST TO CYTAT a najlepiej jeszcze podać autora tych słów!!!
Jak widać, dyskusja tutaj nie ma końca, jestem już znudzona czytaniem tych różnych opowiastek o wszystkim, tylko nie o tym co jest najważniejsze, dlaczego został podjęty temat "MIOTY AKIRY". Niestety jak widać właścicielka owej suni niewiele ma do powiedzenia, zresztą po co ma się wypowiadać skoro ma takich świetnych adwokatów (ciebie Kiwi szczególnie, bo najlepiej wszystko wiesz mimo, że od dawna jak piszesz mieszkasz za granicą):roll: ale taka jest rola adwokatów, poza tym masz po Akirze pieska, to też zobowiązuje :lol: Pani Genia- cóż, mówi, że ma sklerozę, ale do trzech kryć Akiry swoim psem się przyznaje:roll: Cieszę się, że pamięć pani już wraca!No i jeszcze młodziutka stażem, dopiero co wkraczająca w szeregi towarzystwa tt, właścicielka równie młodziutkiego pieska, który ma zostać niebawem ojcem szczeniąt 7 MIOTU AKIRY, również nieźle już wkręcona w KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI.
Cóż... życzę powodzenia, może uda wam się przekonać ludzi, że TT Z AKACJOWEJ DOLINY, są wyjątkowo utytuowane,najzdrowsze i najpiękniejsze.
Tyko- czy nawet jeśli by tak było, to jedna sunia musi mieć 7 MIOTÓW? URODZIĆ I WYCHOWAĆ 44 SZCZENIETA?? (NASTEPNE W DRODZE?) :shake:
To co, że mieści się to jeszcze w regulamine ZKwP. Gdzie ludzka moralność i "mądrość"??
Już się tu więcej nie będę "wymądrzać", każdy kto się wczyta w tą niemiłą dyskusję od początku- sam osądzi....
Teraz zmykam już do moich psiaków, którym lubię poświęcać każdą wolną chwilę(nieskromnie powiem, że niektórzy mówią, że to widać ;)), czasem pokazywać na wystawach, bo to jest moje hobby :lol:
HOBBYSTYCZNA HODOWLA TT- ADEVEBBALLEN
Pozdrawiam :lol:[/QUOTE]






[quote name='mysza30']Tylko do kogo?????????????
My napewno nie chciałyśmy nikogo obrażać, chodziło nam o przedstawienie faktów i zadanie pytania dlaczego? i po co?
Odpowiedzi nie dostałyśmy tylko jakieś śmieszne oskarżenia w naszą stronę, ale jak widać tu nie fakty się liczą.
Ja swój cel osiągnełam i kończę tą rozmowę z wami, bo ona schodzi do nikąd.[/QUOTE]

A co to ma byc??? Mowa koncowa na sali rozpraw??? No ,bo sa tu i adwokaci i oskarzeni i oskarzyciele no i swiadkowie...brak tylko sedziny, moze i lepiej w takim razie moze kazdy osadzic sam.
Ja jako szczegolnie swietny adwokat wypowiem wiec takze ostania mowe:


Oskarzenie brzmialo, ze Ula za czesto kryje swoja suke,ale to nie wszystko oskarzono ja rowniez, ze nie kryje przemyslanie i nie chodzilo tu absoltunie o ilosc kryc lecz wlasnie o to jakimi psami kryla, bo czyz juz raz nie mowilas Ado o tym, ze jesli juz sie czesto kryje to powinno sie chociaz pomyslec o jakims ambitnym kryciu a nie kisic sie we wlasnym sosie. Tak wiec znowu wyszlo na jaw, ze klamiesz mowiac Joli, ze nie o jakos kryc ci chodzilo a o ich ilosc i tym sposobem urazilas nie tylko Ulke ( bo taki mialas zamiar) lecz takze wlascicieli jak i hodowcow psow, ktorymi kryla, sprawe z tego zdalas sobie jednak troszeczke pozniej i staralas sie wybrnac jakos z sytuacji.
Dziwi mnie jednak jedno, zawsze tak krytykowalas to, ze polscy hodowcy nie interesuja sie w ogole badaniem swoich psow, ze nie wykonuja tych podstawowych dostepnych w Polsce a co juz mowic o tych kosztowniejszych wykonywanych za granica i ze robia to glownie i wylacznie ze wzgledu na korzysci materialne, bo nie interesuje ich zdrowie ich psow. Tyle tylko, ze nie uderzylas tym w Ule,ktora badania swoim psom zrobila a np. w Monike, ktora nie zrobila badan swoim pieskom i to tych dostepnych w Polsce nie mowiac juz o zagranicznych, pomimo tego, ze jej siostra (Magic34) pracuje, czy pracowala u weterynarza. Malo tego rowniez i ty nie wykonalas wszystkich badan!!! Czy twoje psy sa przebadane na CCL?! Ty natomiast nie wiedzac juz chyba co powiedziec stwierdzilas , ze Ulka badania robi tylko i wylacznie dla reklamy....no z pewnoscia tym bardziej, ze potencjany kupiec TT pierwsze co robi dzwoniac o szczeniaka to pyta sie czy psy sa przebadane czy tez nie ( z reguly ludzie malo wiedzacy cokolwiek o rasie, nie mowiac juz o tym jakie badania powinny psy miec). Na tym jednak nie koniec stwierdzilas jeszcze , ze Ulki Fibi miala bardzo duzo ocen b. dobrych, wiesz na twoim miejscu zanim bym takie cos napisala to chociaz bym przeliczyla te wystawy skoro tak czesto odwiedzasz jej stronke sprawdzajac jakie zmiany na niej zaszly! I cholerka ja tez sie pomylilam bo napisalam , ze bylo tych wystaw 40 a jednak bylo ich 43 i na te 43 zdobyla Fibi 3 oceny b. dobre, przeliczylabym tez oceny swojej suki , ktora roniez miala oceny b. dobre w tym przypadku na 35 wystaw 2 b. dobre . Zarzucilas jej rowniez, ze chwali sie Fibi jako Ml. Zwyciezca Swiata- a powiedz ty tego nie robisz ? Nie chwalisz sie wynikami swoich psow!!!Tylko tu tez jest rownica...Ulka stawala w ringu zawsze sama ze swoim psem i nigdy nie wykorzystywala do tego celu pomocy profesjonalnego handlera niezaleznie od tego czy byla to mala wystawa krajowa czy wystawa prestizowa , w przeciwienstwie do ciebie.




Mowicie, ze hodowca kryjacy swoja suke wiecej niz trzy , cztery razy nie zasluguje na szacunek. To prosze sprawdzie o kim mowicie, jedna z najbardziej szanowanych i cenionych hodowczyn w Niemczech nie raz kryla suke szesciokrotnie malo tego jej suka przy swoim ostatnim miocie miala skonczone OSIEM LAT- a dokladnie osiem lat miesiac i osiemnascie dni.Ciekawa jestem, czy ktoras z was odwazylaby sie powiedziec o niej publicznie i imienie to samo co powiedzialyscie o Ulce- nie wspominajc juz o tym, zeby cos takiego powiedziec jej osobiscie, ale na to nie bylo was stac nawet w stosunku do Ulki a co dopiero w stosunku do tej osoby.


Na dzien dzisiejszy wedlug mnie istnieje tylko jedna hodowla w Polsce, o ktorej moge powiedziec, ze zasluguje na to by ja nasladowac- hodowla, w ktorej zrobiono psu wszystkie badania, hodowla ktora nie reklamuje sie robiac innym antyreklame, hodowla gdzie odnosze wrazenie, ze na pierwszym miejscu stoi pies a nie rozrachunki miedzyludzkie.


Chcialamym jeszcze dodac, ze nikt mnie tu do niczego nie zmuszal, wszystko co powiedzialam bylo z wlasnej nie przymuszonej woli....zakup psa do niczego nie zobowiazuje!!!No przynajmniej Ulka mnie do niczego nie zobowiazyla gdy kupowalam u niej psa ani wtedy ani pozniej!!! Byc moze zakup psa u ciebie Ado inaczej wyglada i to wlasnie ty czegos takiego oczekujesz od pszyszlych nabywcow swoich szczeniakow, stad to stwierdzenie.




Nie bede juz komentowala twojego Ado stwierdzenia o slodzeniu ani tego, ze ktos ciebie stad wygania, ale widac wlasnie, w ktorych tematach tutaj na forum sie udzielas, a w ktorych nie, ale nawet w tych, w ktorych sie udzielas nie czytalas chyba dokladnie odpowiedzi i nie zauwazylas, ze ktos skonczyl ta rozmowe i nie byla to jedna osoba. Nie wiedzac juz w takim razie jak z tego wybrnac wyglosilas swoja mowe koncowa podsumowujac i oceniajac kazdego po kolei- Ulke wiadomo dlaczego, Jolke bo ma skleroze, Kasie bo mloda stazem, podobnym zreszta do twojego no i mnie rowniez, zarzucajac mi, ze musze byc adwokatem bo kupilam tam psa i, ze sie nie znam bo nie mieszkam w kraju.

Ja nie bede tego co tu juz bylo powiedziane posumowywac bo wierze w inteligecje czytajacych, w to, ze potrafia czytac miedzy wierszami i ocenia to sami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...