Jump to content
Dogomania

TT w potrzebie


malawaszka

Recommended Posts

jesli czytałyscie caly dotychczasowy watek , trzeba bedzie mała wysterylizować . Wkrótce pojawi sie bazarek - liczę na Waszą pomoc choćby w podnoszeniu . Może macie jakieś fanty na bazarek dla niej to mozemy zrobić go wspólnie . Fajnie ze będzie miała sesja dla mojego psa - to bardzo poczytne pismo - jej szanse na adopcje według mnie są bardzo duże .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gdzie go wynalazłas ?
Co do fantów to Ki-wi raczej od Ciebie nie realne bo koszty przesyłki za drogie . Kasiu a Ty jak chcesz to albo zrób sama bazarek albo prześlij mi tylko fotki i opisy a ja dołącze je do mojego . Jesli ktoś cos Twojego wylicytuje to po wpływie pieniążków dam Ci znać i wtedy ty sama wyślesz fancika zwycięzcy .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pilnie potrzebna pomoc ! Do natychmiastowej adopcji są 2 rodowodowe teriery tybetańskie !
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185308-Pilne-%21-Dwa-rodowodowe-teriery-tybeta%C5%84skie-szukaja-domu-%21?p=14648978#post14648978"]http://www.dogomania.pl/threads/185308-Pilne-!-Dwa-rodowodowe-teriery-tybeta%C5%84skie-szukaja-domu-!?p=14648978#post14648978[/URL]

Link to comment
Share on other sites

raczej nie
więcej o suczce od postu 4476
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIECYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86%21%21?p=14628229&viewfull=1#post14628229"]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIECYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86!!?p=14628229&viewfull=1#post14628229[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIECYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86%21%21/page448?highlight=MIKA"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Limek ( ten czarny ) wstępnie ma juz domek zapewniony , szukamy teraz dla Kitka . Co mam Wam napisać Ewka jest zrozpaczona , sytuacja patowa - albo dobro nienarodzonego dzieciatka albo psiaków które tak bardzo kocha . Bardzo jej współczuje i staram sie ze wszystkich sil pomóc . Limek miał 2 chetne domki , obydwa z ogrodem , większymi dziećmi , domek w Poznaniu i Warszawie . Ten Warszawski spotyka się z Ewką już za kilka dni . Trzymajmy kciuki za równie dobre propozycje dla Kitka .

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że wszystko ułoży się, najlepiej jak się tylko da

jeśli jest ktoś, kto martwi się, że przez powyższą 'reklamę' będzie problem ze sprzedażą urodzonych niedawno szczeniaków TT :crazyeye:
to ja mam związku z tym takie pytania::angryy:
skąd pewność, że jesteśmy nieśmiertelni, że wszelkie choroby będą nas i nasze rodziny jak i psy omijać z daleka???
skąd pewność, że sprzedając szczeniaki określonym właścicielom będą oni z psami do końca ich życia???
skąd tyle psów (również rodowodowych) w schroniskach???
nikt z nas nie wie, co może przynieść nam życie, nigdy nie możemy być pewni jutra
tyle się teraz słyszy o wypadkach, katastrofach czy chorobach
oby nikt z nas nigdy nie znalazł się w takiej sytuacji jak z powyższej 'reklamy'

jeśli kogoś uraziłam to z góry przepraszam....ale po prostu nie wytrzymałam....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Fakt zycie pisze nam czasami zaskakujące scenariusze . W takim wypadku po prostu trzeba się zastanowić w jaki sposób pomóc . Myśle ze Ewa już odchorowuje decyzję którą musiala podjąć , nie chcialabym nigdy być w jej sytuacji - sama mam przeciez kilka psów , które bardzo kocham i wiem jak bardzo zalezaloby mi na znalezieniu dla nich najlepszych z możliwych domków .,a i tak pewnie serce pękaloby mi z rozpaczy . Nie ma co się przejmować co kto mowi , bo mówili , mówia i mówic będą tak już jest na tym swiecie . Pamietać tylko należy ze prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie .

Link to comment
Share on other sites

Czarny Limek jedzie do Niemiec - będzie przyjacielem pewnego pana który ma piękny dom , ogromny ogród i potrzebuje dorosłego psiaka ( koniecznie tt bo juz takiego miał ) aby mu ciągle towarzyszył . Biorac pod uwage to ze Limek źle znosi samotność - układ idealny .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

to zadzwoń do Nich bo szkoda piesia



[quote name='rodzice']Proponowałam ale mają za duze zadłuzenie ( zakupy na raty ) i bali się ze razem z ratami za psa i jego utrzymaniem już nie dadza rady. Najpierw sie napalili a potem realnie przemyśleli swoje możliwości . dlatego pomyślałam o nich przy tej adopcji . Na razie się nie odezwali .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...