Jump to content
Dogomania

Matura 2008 - przyszli weci


Gosica

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HIHI moze i dwa rożne ..ale to samo trzeba zdawać na maturze aby sie na ktoryś z nich dostać ;) no na med. Może nieco trudniej sie dostac ale poziom i trudnosc nauki chyba porownywalna :evil_lol:
P.S zadejn sznansy nikomu nie zabierałam...:P jakbym wiedziała wcześniej to bym sie nie kryła ;)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem ciężko porównywac te dwa kierunki..bo jeszcze nikt nie studiował dwóch na raz :eviltong: każde z nich ma swoje plusy i minusy zarazem:diabloti:, wszystko trzeba sobie dobrze przemyślec .. Ale zgadzam sie dużo osób składało i na wete i na medycynę;). Ja w sumie na medycyne dostałam sie z ostatniej listy..wiec mogę mowic o duzym szczęściu:oops:ja odważyłam sie tylko na biologię i chemię i te dwa przedmioty przysiadłam:cool1:
Zdrowko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']Tylu tu udaczników więc przyszedł czas na nieudacznika.Nie dostałam się.
na dzień dzisiejszy jestem studentką biologii na Uniwersytecie Gdańskim, na który wręcz nie mogę patrzeć.Za moment zaczynam ciężką charówę bo bardzo dręczy mnie świadomość porażki dlatego pouczam przyszłych maturzystów-nie olewajcie sprawy;)[/quote]

Blow ja też się nie dostalam za pierwszym razem, też studiowałam rok biole i też na nasz UAM nie mogłam już patrzeć. Nie zostawaj tam!! Również chodzilam na korki i krótko przed maturą też mialam ciężką syt rodzinną. Przecież nie przerwiesz studiów, tylko je zmienisz :diabloti: Warto walczyć o marzenia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika19']Hej.Mam pytanko,co trzeba zdawać na maturze na weterynarie w Olsztynie?
I ogólnie jak tam jest? Bardzo ciężko?:razz:[/quote]

Najlepiej to biole, chemię, polski i język obcy na poziomie rozszerzonym. Wtedy masz największe szanse ;)

A czy jest ciężko to Ci powiem za pare miechów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Która klasa?
Farciara, studiować we własnym mieście... [chociaż ma to swoje minusy ;P]

Swoją drogą, Wro ma jakieś ulotki / biuletyn/ informator ... cokolwiek?[/QUOTE]
Klasa maturalna :)
Wro nie ma nic - nawet nie napisali na stronie jakie przedmioty trzeba zdawać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Klasa maturalna :)
Wro nie ma nic - nawet nie napisali na stronie jakie przedmioty trzeba zdawać...[/quote]
To mam wielką nadzieję, że spotkamy się za rok :).
Trzeba zdawać bilogie i chemie na rozszerzonym. Podenie można złożyć jeśli z każdego z tych przedmiotów miało się ponad 50%. Poza tym chyba nic nie biorą pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Agniś - "od uwagę to z podstawowej bioli trzeba mieć 100% a z chemii 90% na rozszerzeniu nie wiem jak jest.... "

Spokojnie.

"Maturka tegoroczna - 158 pkt, w sumei teraz to nie istotne teraz ważne że sie jest na wymarzonym kierunku [IMG]http://www.forum.biolog.pl/images/smiles/icon_redface.gif[/IMG] . Pozdrawaim Was serdecznie"

coś o jakimś spadku z 162 do 155 mówią. Hm

Beatka wynajdzie wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

Nio ja w sumie ze swoimi 158 punktami ktore cytowała nathaniel, na medycyne sie dostałam z ostataniej listy:diabloti:, jak ktoś pisze tak srednio to musi mieć stalowe nerwy, i wytrzymac bieganine z papierami i stanie /dzwonienie do dziekanatu/ oraz nerowoke z ogłasznaniem list:evil_lol: . To poprostu trzeba przezyc :lol:.
Zdrowko
\
P.S ja byłam wybitnie nie zadowolna z biologi ...ktora w tym roku wyglądała....no comment - chyba wszyscy wiedza jak;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...